Przemysł
led
Napisał: Martin Ilich
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oświetlenie przemysłowe led ma zastosowanie w różnych pomieszczeniach.

Oświetlenie przemysłowe led z pewnością dobrze sprawdzi się w różnego rodzaju lokalach. Może być ono montowane w budynkach szkolnych i salach szpitalnych jak również na salach uniwersyteckich i salach szkoleniowych.
led
Napisał: William Ward
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Technologia ledowa w domu

Technologia LED to jedno z rozwiązań najbardziej ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań czynnych na rynku. Bardzo długa trwałość, możliwości bezproblemowego kierowania oświetleniem, również najnowocześniejsze przedsięwzięcia z wykorzystaniem barwnych, albo białych diod czynią, że technologia LED w domu stanowi olśniewające oświetlenie ozdobne.
plastikowe dozowniki mydła
Napisał: Bitterroot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym łazienki w miejscach publicznych różnią się od domowych, jakie jest ich podstawowe wyposażenie.

Łazienki w publicznych czy handlowych obiektach znacznie różnią się od tych w mieszkaniach. Tak naprawdę są one sprowadzone do roli ubikacji, ponieważ najczęściej nie będzie w nich ani wanny ani prysznica. Będzie za to trochę więcej kabin i pisuarów, czasami nawet po kilkanaście. Wynika to z tego, że w obiektach tego typu przeważnie znajduje się dużo ludzi i jeśli byłyby tylko dwie kabiny to mogłoby się w pewnej chwili zrobić nieco ciasno i zaczęły by się robić kolejki. Kabiny są przeważnie rozdzielane niewielkimi ściankami, mającymi zapewnić odpowiedni poziom intymności i dyskrecji, lecz nie zajmującymi zbyt dużej powierzchni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.