Sprzątanie
Sprzątanie w mieszkaniu
Napisał: osseous
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najlepsze produkty do sprzątania

Pięknie wyglądający dom to nie wyłącznie znakomity projekt , a także staranne urządzenie. Po pewnym czasie bywa, że chociażby dane meble bądź urządzenia sanitarne przestają wyglądać tak, jak kiedyś, pomimo ciężkich wysiłków właścicieli. Dzieje się tak zazwyczaj z przyczyny nieodpowiednich metod pielęgnacji czy nieodpowiednich materiałów do sprzątania. Zwykle należy wydać nieco więcej, by cieszyć się lepszymi, znacznie bardziej wydajnymi artykułami do domu.
konferencja
Napisał: ITU Pictures
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pomysł na własny biznes, a więc jak uruchomić firmę porządkującą?

W ostatnich latach możemy obserwować rosnące zapotrzebowanie na usługi profesjonalnego sprzątania. Duże instytucje a także firmy angażują przedsiębiorstwa zewnętrzne, jakie dbają o porządek.


Pomysł na własny biznes, a więc jak uruchomić firmę porządkującą?

Tyczy się to zarówno domów i mieszkań prywatnych, jak również biur i miejsc publicznych.
Porządki w mieszkaniu
Napisał: Lory Lindner
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne sprzątanie

Jak kapitalnie jest posiadać ład w domu. Wszystko na swym miejscu, połyskuje i pachnie. Niemal nie chce się wychodzić. Higiena oraz ład to duma gospodarza. Z tego powodu wskazane jest zatroszczyć się o posprzątanie własnego mieszkania przynajmniej raz w tygodniu. Całe szczęście nowoczesna inżynieria ułatwia łatwiejsze oraz w wyższym stopniu wydajne czyszczenie.
sprzątaczki

Jak wygląda profesjonalne sprzątanie biur i mieszkań

Rok kalendarzowy powoli przybliża się do końca. Mamy początek października. To dla przedsiębiorstw sprzątających okres niezwykle trudny, ale i równocześnie jest to czas „żniw”. Aura albowiem służy intensywnym pracom porządkowym. Polska, złota jesień jest ostatnim czasem aby dokonywać robót pielęgnacyjnych firmowego trawnika, skrócić go ostatni raz przed przymrozkami, zanieść do bezpiecznego miejsca delikatne rośliny ozdobne.
Sprzątanie kuchni
Napisał: Sidolux Crystal
Na podstawie danych z: Sidolux Crystal

W jaki sposób usprawnić sprzątanie w domu?

Obecnie w sprzedaży można dostać wiele środków czyszczących. Wśród nich m.in.: preparaty do dywanów i tapicerki, preparaty do mebli i podłóg, preparaty do prania i płukania a nawet preparaty do prasowania. Dla nas jest oczywiste iż mamy pod ręką wszystkie te współczesne środki. Zatem w jaki sposób dawnymi czasy radziły sobie ze sprzątaniem nasze babunie? Radziły sobie doskonale!
Sprzątanie pomieszczeń
Napisał: Sean Mulgrew
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób utrzymywać wysoki poziom czystości w dużych biurach?

Sprzątanie należy do zdecydowanie najważniejszych czynności w życiu codziennym dosłownie każdego z nas. Przecież wszelkie zaniedbania w tej kwestii mogłyby prowadzić do tego, że całe nasze otoczenie błyskawicznie najzwyczajniej obrosłoby brudem, co jednocześnie powoduje, że korzystanie z któregokolwiek budynku byłoby nie tylko mało komfortowe, ale wprost i groźne. Na szczęście jednak produkty które są do tego przeznaczone odznaczają się w chwili obecnej bardzo dużym zróżnicowaniem, dzięki czemu trzeba tylko zainteresować się nimi nieco bliżej aby praktycznie zawsze być w stanie znaleźć wśród nich coś naprawdę dla siebie idealnego.
sprzątanie
Napisał: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu nie ma sensu samemu sprzątać po remoncie?

Obecnie na świadczenie usług sprzątających jest całkiem spore zapotrzebowanie. Szczególnie w okresie remontowym, przedsiębiorstwa sprzątające mogą wiele zarobić. Głównie dzięki standardowym klientom, którzy zamawiają jednorazowy serwis. Każdy, kto przeżył remont, wie, że czyszczenie resztek po farbach, gładziach, jak również wszelkiego pyłu to autentyczny koszmar. Jak wiadomo można zapobiec tego typu sytuacji i wynająć uczciwą firmę sprzątającą. Wówczas możemy bez problemu zapomnieć o zabrudzonych farbą oknach i zakurzonych sufitach.
sprzątanie
Na podstawie danych z: sxc.hu

Wielkanocno – wiosenne sprzątanie

W moim domu już z początkiem Wielkiego Tygodnia zaczyna się wielki szał wielkanocno – wiosennego sprzątania. Wpierw mama rusza na duże zakupy do pobliskiej drogerii.
Sprzątanie mieszkania i domu
Napisał: International Labour Organization
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym się różnią porządki domowe od sprzątania profesjonalnego?

Każdy z nas czasem dogłębnie czyści swoje gniazdko. Sprzątanie domu jest dość prostym zadaniem, zwłaszcza obecnie, kiedy to w handlu osiągalne są przeróżne środki przydatne do czyszczenia. Mają one przeróżną formę od pianek po proszki czy płyny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.