Sprzątanie
Sprzątanie kuchni
Napisał: Sidolux Crystal
Na podstawie danych z: Sidolux Crystal

W jaki sposób usprawnić sprzątanie w domu?

Obecnie w sprzedaży można dostać wiele środków czyszczących. Wśród nich m.in.: preparaty do dywanów i tapicerki, preparaty do mebli i podłóg, preparaty do prania i płukania a nawet preparaty do prasowania. Dla nas jest oczywiste iż mamy pod ręką wszystkie te współczesne środki. Zatem w jaki sposób dawnymi czasy radziły sobie ze sprzątaniem nasze babunie? Radziły sobie doskonale!
Sprzątanie w mieszkaniu
Napisał: osseous
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najlepsze produkty do sprzątania

Ładnie wyglądający budynek to nie tylko interesujący projekt , a także dobre urządzenie. Po pewnym czasie zdarza się, że chociażby niektóre meble lub urządzenia łazienkowe przestają wyglądać tak, jak dawniej, pomimo licznych wysiłków właścicieli. Dzieje się tak zwykle z powodu niewłaściwych metod pielęgnacji lub nieodpowiednich przyborów do sprzątania. Zwykle dobrze wydać trochę więcej, aby cieszyć się lepszymi, znacznie bardziej efektywnymi artykułami do domu.
sprzątaczki

Jak wygląda profesjonalne sprzątanie biur i mieszkań

Rok kalendarzowy powoli przybliża się do mety. Jest początek jesieni. To dla firm porządkujących okres niezwykle trudny, lecz także zarazem jest to okres „żniw”. Pogoda albowiem sprzyja intensywnym pracom porządkowym. Złota, polska jesień jest ostatnim okresem żeby dokonać prac pielęgnacyjnych zakładowego trawnika, skosić go ostatni raz przed przymrozkami, schować do bezpiecznego miejsca wrażliwe rośliny .
Sprzątanie pomieszczeń
Napisał: Sean Mulgrew
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób utrzymywać wysoki poziom czystości w dużych biurach?

Sprzątanie należy do zdecydowanie najważniejszych czynności w życiu codziennym dosłownie każdego z nas. Przecież wszelkie zaniedbania w tej kwestii mogłyby prowadzić do tego, że całe nasze otoczenie błyskawicznie najzwyczajniej obrosłoby brudem, co jednocześnie powoduje, że korzystanie z któregokolwiek budynku byłoby nie tylko mało komfortowe, ale wprost i groźne. Na szczęście jednak produkty które są do tego przeznaczone odznaczają się w chwili obecnej bardzo dużym zróżnicowaniem, dzięki czemu trzeba tylko zainteresować się nimi nieco bliżej aby praktycznie zawsze być w stanie znaleźć wśród nich coś naprawdę dla siebie idealnego.
sprzątanie
Napisał: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu nie ma sensu samemu sprzątać po remoncie?

Obecnie na świadczenie usług sprzątających jest całkiem spore zapotrzebowanie. Szczególnie w okresie remontowym, przedsiębiorstwa sprzątające mogą wiele zarobić. Głównie dzięki standardowym klientom, którzy zamawiają jednorazowy serwis. Każdy, kto przeżył remont, wie, że czyszczenie resztek po farbach, gładziach, jak również wszelkiego pyłu to autentyczny koszmar. Jak wiadomo można zapobiec tego typu sytuacji i wynająć uczciwą firmę sprzątającą. Wówczas możemy bez problemu zapomnieć o zabrudzonych farbą oknach i zakurzonych sufitach.
sprzątanie
Na podstawie danych z: sxc.hu

Wielkanocno – wiosenne sprzątanie

W moim domu już z początkiem Wielkiego Tygodnia zaczyna się wielki szał wielkanocno – wiosennego sprzątania. Wpierw mama rusza na duże zakupy do pobliskiej drogerii.
konferencja
Napisał: ITU Pictures
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pomysł na własny biznes, a więc jak uruchomić firmę porządkującą?

Ostatnimi laty możemy zaobserwować rosnące zapotrzebowanie na usługi profesjonalnego sprzątania. Duże instytucje jak też przedsiębiorstwa angażują firmy zewnętrzne, które dbają o porządek.


Pomysł na własny biznes, a więc jak uruchomić firmę porządkującą?

Dotyczy to tak domów oraz mieszkań prywatnych, jak również biur oraz miejsc ogólnodostępnych.
Porządki w mieszkaniu
Napisał: Lory Lindner
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne sprzątanie

Jak wspaniale jest posiadać czystość w domu. Wszystko na własnym miejscu, połyskuje i pachnie. Aż nie chce się wychodzić. Higiena i ład jest to duma gospodarza. Z tego powodu dobrze zadbać o posprzątanie swojego mieszkania choć raz na tydzień. Całe szczęście nowoczesna technologia upraszcza wygodniejsze oraz w wyższym stopniu wydajne czyszczenie.
Sprzątanie mieszkania i domu
Napisał: International Labour Organization
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym się różnią porządki domowe od sprzątania profesjonalnego?

Każdy z nas czasem dogłębnie czyści swoje gniazdko. Sprzątanie domu jest dość prostym zadaniem, zwłaszcza obecnie, kiedy to w handlu osiągalne są przeróżne środki przydatne do czyszczenia. Mają one przeróżną formę od pianek po proszki czy płyny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.