Korytarz
sauna projekt

W wielu hotelach i ośrodkach SPA możemy dziś korzystać z sauny

Sauna to rewelacyjny sposób na odpoczynek, ale również na to, by nabrać odporności i spotkać się z przyjaciółmi.


W wielu hotelach i ośrodkach SPA możemy dziś korzystać z sauny

Sporo dużych hoteli w obecnych czasach posiada saunę.
wzór
Na podstawie danych z: pixabay.com

Szkoła miła dla uczniów

Jak najczęściej kojarzyła nam się szkoła? Bardzo długie chwile w ławkach, niezbyt długie przerwy, niewygodne krzesełka i byle jakie korytarze... A przecież naprawdę niewiele potrzeba, by polepszyć ich wizerunek.


Lustra jako standardowy element salonu

Dekorowanie swojego domu jest dość dużym wyzwaniem. Dzisiaj dużo osób zwraca bowiem uwagę nie tylko na funkcjonalność wykorzystanych rozwiązań, ale także na ich atrakcyjność wizualną.

Parasole powinny być ustawione we właściwym miejscu

Co powinno się pojawić przy aranżacji naszych pomieszczeń?
Gdy zabieramy się za aranżację naszych pomieszczeń, to uważnie musimy się zastanowić nad każdym drobiazgiem. Jedynie wtenczas mamy szansę mieć świadomość, że całość będzie się świetnie prezentować, a co się z tym łączy, będziemy mieli świadomość, że wszystko będzie znajdowało się na swoim miejscu. Ewentualności do wyboru mamy wiele, wystarczy się jedynie zastanowić co będzie odpowiednie
.
źródło światła
Napisał: PRAKTIKER

W sypialni priorytetowe wydaje się być łóżko - zdają sobie z tego sprawę wszyscy na naszej planecie

Sypialnia wydaje się być niezwykłym pomieszczeniem w niejednym domu. Najfajniejsza sytuacja jest tak, kiedy w sypialnia będzie faktycznie tylko naszym schronieniem i miejscem, w którym śpimy.


W sypialni priorytetowe wydaje się być łóżko - zdają sobie z tego sprawę wszyscy na naszej planecie

Jeżeli sypialnia przeznaczona jest wyłącznie do SPAnia, na komputer i książki mamy gabinet, a szafę z ubraniami i innymi rzeczami (typu: pościele, płaszcze, szaliki itd.
blaty
Napisał: PIXERS

Deski podłogowe jako świetny izolator cieplny i akustyczny

Wybierając rodzaj podłogi, jaka ma być w pokojach należy zwrócić uwagę nie tylko na powierzchowność, ale i funkcjonalność danego rozstrzygnięcia. Wykończenie podłogi to pokaźny nakład pieniężny, toteż powinno się dokonać należytego wyboru.
Wystrój mieszkania
Napisał: Nico Kaiser
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Potrafimy szybko odmienić wygląd domu

Czasami jest tak, iż patrzymy na wnętrze naszego mieszkania oraz nie do końca nam ono pasuje, pragnęlibyśmy czegoś innego, ale boimy się, iż wielki remont zniszczy nas finansowo. A prawda jest taka, iż czasem starczy jedynie odmienić nieduży drobiazg, a już wszystko będzie się prezentowało zupełnie inaczej.
mieszkanie
Napisał: Lukasz Dunikowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy potrzebna nam będzie szafka na buty?

Na pewno na każdą porę roku mamy przynajmniej parę par butów, a jeżeli mieszka nas wspólnie więcej osób, to tych butów robi się jeszcze więcej. Musimy zatem przygotować odpowiednie miejsce, w którym będziemy je trzymali, przez to powinno się myśleć, czy na korytarzu nie powinna pojawić się dobrze przyszykowana szafka, do której właśnie będziemy mieli możliwość pochować te wszystkie buty, które niezbędne będą właśnie w obecnej porze roku.


Czy potrzebna nam będzie szafka na buty?

Jaka szafka na buty nam się będzie podobać?


Czy potrzebna nam będzie szafka na buty?

Powinniśmy sobie zdać kwestię z tego, że buty możemy trzymać w różnoraki sposób, dlatego powinniśmy się zastanowić, jaka szafka na buty jest dla nas najlepsza.
korytarz
Napisał: BRITOP Lighting
Na podstawie danych z: BRITOP Lighting

Stawiaj na praktyczność|Nie zapomnij o względach funkcjonalnych podczas urządzania korytarza

Korytarz to nie pokoj, który jest we wszystkim mieszkaniach, jednak tam gdzie jest ma istotną rolę funkcjonalną. Właściwie ma masę ważnych zastosowań. Jest to pewno wygodne przejście do innych pomieszczeń. Gdy masz korytarz, nie trzeba się przejmować, czy domownik wejdzie w obuwiu do salonu czy kuchni. Zawsze może spokojnie zostawić buty na korytarzu albo ewentualnie w przedpokoju. Klasyczny korytarz ma zwykle także wycieraczkę, która pozwala na wytarcie butów, jeżeli gość ma jednak nie ściągać butów.
jadalnia
Napisał: James Buck
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób urządzić wybrane pomieszczenia ogromnego budynku mieszkalnego, aby stał się on bardziej intymnym

Kto bywa zameldowanym w niewielkim mieszkaniu w wieżowcu bardzo często marzy o tym, aby skromna przestrzeń mieszkalna choć trochę się poszerzyła. Jeżeli dodatkowo w familii ma się pojawić małe dziecko, to niezbędne będzie dodatkowe miejsce dla maleństwa. Przydałby się również osobny pokój dla starszej siostry, aby rodzeństwo nie było zmuszone gnieździć się w jednym pokoju.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.