Kuchnia
fototapeta
Napisał: Fotolia
Na podstawie danych z: Fotolia

Na jakiego typu fototapetę trzeba się skusić pod względem określonego pomieszczenia?

Fototapety dość dawno temu były wyjątkowo popularne w polskich mieszkaniach, zapewniając im ciekawą aranżację. Obecnie przywołany trend znowu jest godny uwagi i można go stosować w dość interesujący sposób. Ważne jest jednak, by mieć świadomość odnośnie najlepszego dopasowania fototapety do danego przeznaczenia wnętrza.
kuchnia, wystrój, wnętrze
Napisał: Centrilobular
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Odnawiając kuchnie warto wsiąść pod uwagę białe meble. Z całą pewnością jest to designerskie rozwiązanie.

Odświeżasz kuchnię? Pomyśl nad wykonaniem śnieżnobiałej kuchni. Podczas wybierania białych mebli najlepiej jest odpuścić wybór z płyt laminowanych, bo one są tanie i nietrwałe. Potrzeba Komponowania tych tworzyw na krawędziach płyt powoduje, że właśnie tam robi się fajne miejsce do gromadzenia zabrudzeń.
blat-kuchenny-obrazek
Napisał: Brian Johnson & Dane Kantner
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Organizujesz kuchnię i szukasz mebli? Pomyśl o zamówieniu u stolarza

Aranż poszczególnych pomieszczeń naszego mieszkania nie jest prostym procesem i wymaga przeznaczenia czasu. Jeżeli zależy nam, by wszystkie elementy aranżacji tworzyły spójną całość dobrze jest przeznaczyć czas na wykonanie projektu bądź rozważyć o zaangażowaniu architekta wnętrz.
kredens-do-kuchni-obrazek
Napisał: HomeAid Northern Virginia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Świetny mebel do kuchni

Jeżeli nie wiemy, które meble chcielibyśmy posiadać w kuchni, to może warto wrócić myślami do przeszłości i przywołać wspomnienie kuchni z dzieciństwa. Na sto procent dostrzeżemy jeden charakterystyczny mebel.
Prowansja na wyciągnięcie ręki
Napisał: ROGALA
Na podstawie danych z: ROGALA

Prowansja na wyciągnięcie ręki

Styl prowansalski to coś więcej niż dekoracje, kolorystyka i meble. Prowansja to przede wszystkim mityczna kraina lawendowych pól i południowego słońca, przepełniona rodzinną atmosferą wspólnych posiłków. Jak sprawić, by przenieść choć trochę tego magicznego klimatu do wnętrza? Zacznijmy od kuchni – serca każdego domu.
Naklejki na lodówkę
Napisał: art.widi.pl
Na podstawie danych z: art.widi.pl

Naklejki na lodówki

Bardzo często podczas remontu kuchni stajemy przed dylematem zakupu nowego sprzętu AGD. Jednak nie zawsze dysponujemy odpowiednią ilością środków, które pozwolą nam na wymianę całego niezbędnego sprzętu. Tymczasem naszą ciągle działającą, starą lodówkę możemy odmienić za pomocą kolorowej fototapety.
Fototapety do kuchni, panele
Napisał: www.przyklejkopety.com.pl
Na podstawie danych z: www.przyklejkopety.com.pl

Noże japońskie - wiedza w pigułce

kuchnia europejska od wielu lat stara się urozmaicić arsenał potraw jak też wielorakość smaków, sięgając, po raz następny w historii, po wenę do państw azjatyckich a także Japonii.
Pełna lodówka
Napisał: Joselito Tagarao
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lodówka nie musi być zniszczona

Aranżując kuchnię, nie zawsze decydujemy się na to, by nasza lodówka znajdowała się w zabudowie oraz przedstawiała się tak identycznie jak szafki. Czasem idzie o cenę, czasami jest to związane z jej umiejscowieniem, a czasami po prostu chcemy posiadać świadomość, iż w razie potrzeby będziemy mogli ją szybko wymienić.
lampa
Napisał: DaveBleasdale
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Niemały asortyment oświetlenia domowego

Wyjątkowo dopracowane rozwiązania oświetleniowe przeznaczone do naszych kuchni mamy szansę wyszukać w wielu sieciach sklepów. Wyjątkowe modele lamp czy lampek, co są tak chętnie wybierane przez konsumentów są polecane przez nich w sieci, gdzie podawane są szczegółowe informacje na ten temat.
Zegar
Napisał: Calvado
Na podstawie danych z: Calvado

Nowoczesne czasomierze we współczesnym mieszkaniu

Obecnie, wydawało by się, że nadszedł koniec zegarków ręcznych, ściennych jak także wolno stojących. I w jakimś sensie to prawda, jeśli jako czasomierz określimy mechanizm zbudowany z kółeczek i sprężyn. Taki zegarek istotnie odchodzi pomału do lamusa. Prawda że z fasonem. Tenże przyrząd jest dzisiaj dla osób z bardzo grubą portmonetką, bo takie urządzenia do niedrogich nie należą. Niestety, ręczna robota jest dosyć droga, toteż takie zegarki miewają dużą cenę.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.