Kuchnia
elegancko urządzona jadalnia
Napisał: Fresno Fondo
Na podstawie danych z: Atelier Nocca Design

Bo żeby jeść trzeba mieć do tego właściwe miejsce, czyli w jaki sposób zaaranżować jadalnię!

Wybór mieszkania nie może być przypadkiem. To nasz dom, gdzie chcemy wypocząć, wychowywać dzieci albo cudownie spędzić dzień w rodzinnym gronie. Jedni myślą, że pokój dzienny to centralne pomieszczenie całego mieszkania. Otóż nie!
remont mieszkania
Napisał: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Od remontów do wygodnego mieszkania- kompletowanie potrzebnych elementów wyposażenia oraz akcesoriów podczas urządzania mieszkania

Urządzenie mieszkania to najczęściej długi proces po sfinalizowaniu remontu. Mnóstwo akcesoriów albo meble- to rzeczy, które musimy kupić, aby nasze mieszkanie było kompletne oraz by można było w nim zamieszkać.
blat-kuchenny-obrazek
Napisał: Brian Johnson & Dane Kantner
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Organizujesz kuchnię i szukasz mebli? Pomyśl o zamówieniu u stolarza

Aranż indywidualnych pokoi naszego domu nie jest łatwym procesem i wymaga poświęcenia czasu. Jeśli zależy nam, by wszystkie elementy aranżacji tworzyły spójną całość warto poświęcić czas na przygotowanie projektu bądź zastanowić się o zatrudnieniu projektanta wnętrz.
kuchnia
Napisał: Deante
Na podstawie danych z: Deante

Kuchnia jest istotną częścią każdego mieszkania

Kuchnia jest jednym z ważniejszych miejsc w każdym domu, bo to tu szykuje się posiłki i zazwyczaj chcemy, aby wykonywanie tej czynności poszło nam jak najlepiej oraz jak najszybciej. Dlatego wybierając szafki do kuchni musimy się rzetelnie zastanowić nad ich rozplanowaniem, tak żeby jak najmniej czasu tracić na przemieszczanie się po niej, w poszukiwaniu przeróżnych produktów. Zatroszczmy się o to, aby szafka ze szklankami i druga z herbatami znajdowały się jak najbliżej czajnika, by posiadać wszystko w jednym miejscu.
kuchnia
Napisał: KOMANDOR
Na podstawie danych z: KOMANDOR

Zestawy garnków

Przeprowadzasz się do nowego lokum? Zbudowałeś willę? Czeka cię wiele pracy. Dekorowanie czterech kątów to wiele dni spacerowania po marketach, kupowania pasujących farb i żaluzji, montowania i przenoszenia mebli. Wobec ilości dóbr do kupienia, postawienia i złożenia, nierzadko nie pamiętamy o kluczowych przedmiotach, jakimi są akcesoria kuchenne.
oświetlenie schodów
Napisał: Elneo
Na podstawie danych z: Elneo

Jak w praktyczny i ciekawy sposób wykonać całość oświetlenia w swoim mieszkaniu albo domu.

Wykończenie wnętrza to dla niejednej osoby dość duże wyzwanie, zwłaszcza jeżeli będą się za to zabierali osobiście. Łatwo wówczas o jakieś pomyłki, które w podczas późniejszej eksploatacji domu mogą okazać się dość uciążliwe i niewygodne.
Oryginalna lampa
Napisał: www.LampYY.pl

Katalogi z oświetleniem dzięki jakim da się wybierać stuprocentowo eleganckie modele lamp.

Dostępne w punktach sprzedaży, jak i w Internecie katalogi z oświetleniem dzięki jakim można będzie wybrać stuprocentowo luksusowe modele lamp mają do zaoferowania wiele opcji. Zwłaszcza, że w wykonaniu wszystkich lamp wykorzystuje się najnowsze trendy oświetleniowe. Dlatego, jeżeli komuś będzie zależeć na tym, by posiadać oświetlenie wysokiej jakości to powinien w pierwszej kolejności przyglądać się dokładnie tym propozycjom. Tam znajdzie się interesujące pomysły.
wnętrze
Na podstawie danych z: flickr.com

Prawidłowo umeblowana nieduża kuchnia jako dobre obszar dla wszystkich domowników.

Przemyślanie urządzona kuchnia jest głównym miejscem które zapełnia dom i wnętrze. W kuchni koncentruje się życie rodzinne i wspólnie spędza się tam mnóstwo czasu. Trzeba dołożyć starań, by stworzyć sferę, w której będziesz czuł się komfortowo, a gotowanie będzie radością lub, w najgorszym wypadku, bezbolesnym obowiązkiem.
Trwałość koloru w wymagających pomieszczeniach
Napisał: Beckers
Na podstawie danych z: Beckers

Trwałość koloru w wymagających pomieszczeniach

Aranżacja kuchni i łazienki stawia przed nami szczególne wymagania. Prócz stylowego wykończenia i harmonijnie dobranych kolorów, niezwykle istotną rolę odgrywa tu właściwe zabezpieczenie ścian. Wyzwaniu temu sprosta nowa farba, dedykowana wymagającym pomieszczeniom - Beckers Designer Kitchen&Bathroom, o unikalnej formule łączącej piękno koloru i właściwości ochronne.
wnętrze w stylu retro
Napisał: Emily Burnett
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Trendy w urządzaniu wnętrz.

Mówi się, że każda moda po jakimś czasie wraca. W zasadzie, kiedy pooglądamy projekty na przestrzeni kilkunastu lat, potwierdza się ta teza. Dotyczy to nie tylko ubrań, lecz także w urządzaniu mieszkań. W tej chwili króluje styl retro.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.