Łazienki
Pojemnik na kosmetyki
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urządzenie naszej własnej łazienki - jednego najbardziej kłopotliwych pomieszczeń w mieszkaniu

Łazienka jest kategorycznie jednym z najbardziej problematycznych pomieszczeń, których urządzenie może sprawiać naprawdę dosyć dużo trudności. Dlaczego? W szczególności ze względu na fakt, że w polskich mieszkaniach łazienki zazwyczaj są małe.

Remontujemy toaletę

Kiedy nadszedł moment renowacji naszej łazienki, winniśmy się nad tą rzeczą dobrze zastanowić, jako że nakład pieniężny to wysoki. Strategia planowania umywalni jest zależna przede wszystkim od tego, jak dużą łazienką dysponujemy.
dozownik do mydła w toalecie publicznej
Napisał: Eric Chan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W galeriach handlowych WC zaopatrzone są w dozowniki mydła w płynie ,oraz podajniki ręczników papierowych

Higiena i schludność to jedne z istotniejszych aspektów w funkcjonowaniu. Ze względu ilość bakterii, które faktycznie otaczają nas zewsząd, nie da się mówić o przesadnej higienie szczególnie jeśli chodzi o miejsca powszechne. Funkcjonujące w galeriach handlowych, na stacjach benzynowych czy w pozostałych miejscach łazienki publiczne powinny być regularnie sprzątane i dozorowane, albowiem korzysta z nich mnóstwo ludzi, a jak wiadomo potrzeby w obecnych czasach ogromnie rosną i widoczne jest to nawet na takim przykładzie.
Oryginalna lampa
Napisał: www.LampYY.pl

Katalogi z oświetleniem dzięki jakim da się wybierać stuprocentowo eleganckie modele lamp.

Udostępnione w punktach sprzedaży, jak i w Internecie katalogi z oświetleniem dzięki którym można będzie wybierać maksymalnie eleganckie modele lamp mają do zaoferowania wiele opcji. Zwłaszcza, że w wykonaniu określonych lamp wybiera się najnowsze kanony odnośnie oświetlenia. Z tego względu, kiedy komuś będzie zależeć na tym, aby mieć oświetlenie wysokiej jakości to powinien na początku przyjrzeć się dokładnie tym katalogom. Tam odnajdzie się interesujące opcje.

Wyposażenie i akcesoria łazienkowe

W ramach nabywania akcesoriów łazienkowych nietrudno o dokonanie niewłaściwego zakupu. Rynek jest zalewany niedrogim towarem z Chin, który odznacza się niskim poziomem wykonania i niewielką wytrzymałością. Na szczęście na terenie kreju działa wielu producentów, którzy troszczą się o jakość własnych wyrobów i opinie klienta. Różnica w cenie nie jest tak duża, jak mogłoby się na wstępie wydawać. Zadośćuczynienie finansowe za zniszczone ściany sąsiada jest wielokrotnie większe, niż cena porządnie wykonanego kranu lub baterii prysznicowej. Stałe reperowanie zepsutych drzwi do prysznica może być też irytujące.
Łazienka
Napisał: Carl Mattone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oryginalna i wytworna łazienka - kilka porad odnośnie urządzania

Teraźniejsze łazienki co chwila częściej są położeniami ciekawych zabiegów dekoratorskich. Technika i porządny wygląd instalacji sanitarnych to już norma. Skoro w związku z tym szukamy rozwiązań, które wykraczają za szablonowe postrzeganie wanny, umywalki czy kabiny prysznicowej.
grzejnik żebrowy
Napisał: Andrew Malone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Komfort w łazience czyli jak najlepiej wybrać grzejnik łazienkowy, żeby odpowiednio się prezentował i ogrzewał wnętrze

Większość ludzi na pewno będzie się zgadzać z tezą, że miejscem w mieszkaniu, gdzie cały czas powinno być odpowiednio ciepło jest łazienka. Nie ma się czemu dziwić, bo przecież tam się codziennie kąpie, a mokra skóra niezbyt lubi za niskiej temperatury we wnętrzu.
sypialnia, duże łóżko
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pokój sypialny jest podstawową częścią apartamentu.

W sypialni spędzamy istotna część naszego życia. Opłaca się, aby była tak urządzona, abyśmy byli wstanie w niej zrelaksować się i rozpoczynać każdy dzień pełni sił.
wyposażenie łazienek
Napisał: Candy Polska Sp. z o.o
Na podstawie danych z: Candy Polska Sp. z o.o

Odnawiasz łazienkę? Zatroszcz się o najwspanialsze wyposażenie!

Jednym z istotniejszych pokoi w każdym domu, jest z pewnością łazienka. Spędzamy tam pełno czasu, biorąc prysznic, przygotowując się do wyjścia, załatwiając nasze potrzeby fizjologiczne. Dlatego tez, warto, żeby to miejsce było zaaranżowane w sposób jak najbardziej dla nas wygodny.
łazienka
Napisał: CORTINA
Na podstawie danych z: CORTINA

W każdej łazience wszystko powinno być na swoim miejscu, ponieważ to niezwykła przestrzeń harmonii i estetyki

Każdy konkretny pokój w naszym domu jest przestrzenią, w której można eksperymentować po to, aby ostatecznie nadać jej wyrazu, o którym marzyliśmy. Nie jest łatwo tak urządzić dom, by każdemu z domowników wszystkie pojedyncze elementy przypadły do gustu, jednak możemy znaleźć rozwiązania klasyczne, jakie z pewnością rozwikłają większość problemów powiązanych z zagospodarowaniem konkretnej powierzchni mieszkalnej.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.