Łazienki

Od jakich czynności zacząć wyposażanie wnętrz?

Przebywanie w różnorodnych pomieszczeniach w ciągu dnia jest dla nas nieodzownością. Często organizujemy nasze osobiste sprawy w banku czy innej jednostce użytku publicznego. W jednych z nich czujemy się zdecydowanie lepiej, niż w drugich. Okazuje się bowiem, że duże znacznie ma dekorowanie wnętrz.
Ręczniki kolorowe
Napisał: Alex Juel
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ręczniki, które jako najzwyczajniejsze przedmioty codziennego użytku mogą stanowić piękną ozdobę czy też szpecić wnętrza.

Wystrój wnętrza łazienki to nie tylko bardzo modne płytki i stylowe meble. Nieodłącznym elementem wchodzącym w skład wyposażenia łazienki są z pewnością ręczniki. Wiszące, poskładane albo zwinięte w rulon i oczekujące na swoją kolej, w zależności od jakości i kolorystyki, mogą ozdabiać albo szpecić wnętrze. Wyblakłe czy pozaciągane ręczniki lepiej będzie dyskretnie schować, niż pokazywać wszystkim. Nic bowiem nie będzie bardziej psuł wystroju, niż mocno zużyte, przybrudzone przedmioty higieny osobistej.
Łazienka, panele ścienne imitujące kamień naturalny
Napisał: Plasivan Polska
Na podstawie danych z: Plasivan Polska

Urządzanie łazienek

Podczas budowania łazienki potrzeba zatroszczyć się o bardzo wielką liczbę spraw, takich jak dobre wyposażenie lub dobranie wnętrza pod względem kolorystyki, kształtów i materiałów. Warto chwilę poświęcić na zastanowienie się nad wyborem wanien i umywalek, które mają zazwyczaj służyć przez całe lata. podjęcie takich wyborów nie zawsze należy do lekkich zadań, ponieważ należy odpowiednio wyważyć estetykę i funkcjonalność tych urządzeń sanitarnych. Oprócz tego nadmierna oryginalność bądź niedopasowanie elementów wystroju może prowadzić do wywołania nieprzyjemnego uczucia zagracenia, niedbałości, a także spowodować niewygody, podczas gdy odpowiednie urządzenie sprawia, że przebywanie w łazience bywa małą przyjemnością.
szafki do łazienki
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szafeczki przeznaczone do łazienki - czyli, szafka pod umywalkę to nie wszystko!

Rozmyślasz nad tym, czy szafka pod umywalkę to jedyny rodzaj szafeczki, jaki masz możliwość wstawić do wnętrza łazienki? Jeżeli tak to zaprzestań nad tym myśleć! Szafeczki przeznaczone do łazienki, w podobny sposób jak szafeczki przeznaczone do kuchni mają możliwość znajdować się wszędzie, gdzie dusza zapragnie, lecz różnią się one między sobą dość znacznie.
Trwałość koloru w wymagających pomieszczeniach
Napisał: Beckers
Na podstawie danych z: Beckers

Trwałość koloru w wymagających pomieszczeniach

Aranżacja kuchni i łazienki stawia przed nami szczególne wymagania. Prócz stylowego wykończenia i harmonijnie dobranych kolorów, niezwykle istotną rolę odgrywa tu właściwe zabezpieczenie ścian. Wyzwaniu temu sprosta nowa farba, dedykowana wymagającym pomieszczeniom - Beckers Designer Kitchen&Bathroom, o unikalnej formule łączącej piękno koloru i właściwości ochronne.
Wybieramy meble łazienkowe
Napisał: Antado
Na podstawie danych z: Antado

Kiedy aranżujesz modną oraz komfortową łazienkę, nie możesz zapomnieć o estetycznych oraz trwałych meblach

W łazienkach nie tylko poddajemy się czynnościom kosmetycznym, ale również próbujemy się rozluźnić i odpocząć w czasie wieczornej ablucji bądź natrysku. Przez to istotne staje się, aby miejsce to było estetyczne oraz klimatyczne, a przy tym gwarantowało wygodne warunki do kąpieli oraz różnych prac, jakie tu się wypełnia.
toaleta publiczna
Napisał: shrinkin'violet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie wyposażenie musi być zainstalowane w publicznych toaletach?

W dzisiejszych czasach wszędzie wymaga się zrealizowania konkretnych standardów, również w łazienkach. Nikt nie chciałby załatwiać własnych potrzeb fizjologicznych w niedomytej, ciasnej toalecie, w jakiej brak papieru, o mydle już nawet nie ma mowy.
kuchnia
Napisał: KAM
Na podstawie danych z: KAM

Designerskie wyposażenie i dodatki wnętrz – czyli coś bez czego nasze pokoje będą surowe i bez charakteru

Poszukujesz mebli, które będą zgodne z twoim osobistym odbieraniem piękna? A może nowoczesność nie jest ci obca i chcesz by otaczała cię na co dzień? Szukasz mebli, które cię niezwykle zadziwią?
Pokój dziecka, kolekcja mebli Filo
Napisał: Pinio
Na podstawie danych z: Pinio

Zakup akcesoria łazienkowe szczególnej jakości.

W dzisiejszych czasach, sporo ludzi w Polsce niezwykle dużo korzysta z internetu. Pracujemy tam, odrabiamy lekcje, rozmawiamy ze znajomymi a także oglądamy seriale.
akcesoria łazienkowe
Napisał: Sanwood

Szykowne dodatki do łazienki

Jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym mieszkaniu, domu jest łazienka. O ile obejdziemy się bez wykończonej sypialni, pokoju gościnnego czy pokoju biurowego o tyle bez gotowej łazienki trudno funkcjonować.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.