Łazienki
sypialnia, duże łóżko
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pokój sypialny jest podstawową częścią apartamentu.

W sypialni spędzamy istotna część egzystencji. Warto, aby była tak zaaranżowana, abyśmy mogli w niej odpocząć i zaczynać następny dzień w pełni sił.
alarmy
Napisał: TeppoTK
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Myślisz nad remontem łazienki i główkujesz jak to wszystko rozkręcić, tak aby całość przebiegła szybko i bezproblemowo? Jest to możliwe

Każdy jeden remont, by taki akurat był wymaga szczególnie właściwej organizacji i tego, aby móc w jednym sklepie zakupić wszystko to, co nam będzie niezbędne do jego zrealizowania i wykończenia całego wnętrza.


Myślisz nad remontem łazienki i główkujesz jak to wszystko rozkręcić, tak aby całość przebiegła szybko i bezproblemowo? Jest to możliwe

Rozmyślasz na pewno teraz, czy jest taka możliwość by w jednym miejscu kupić wszystko począwszy od płytek, armatury, zlewów aż po takie rzeczy jak wyposażenie do łazienki, lampy i dywaniki? Jak najbardziej że to okazuje się możliwe nawet w trakcie jednej wizyty.
wyposażenie łazienek
Napisał: Candy Polska Sp. z o.o
Na podstawie danych z: Candy Polska Sp. z o.o

Odnawiasz łazienkę? Zatroszcz się o najwspanialsze wyposażenie!

Jednym z ważniejszych pomieszczeń w każdym mieszkaniu, jest z pewnością łazienka. Spędzamy tam mnóstwo czasu, biorąc kąpiel, szykując się do wyjścia, załatwiając swoje potrzeby fizjologiczne. Z tego powodu tez, warto, żeby to miejsce było urządzone w sposób jak najbardziej dla nas wygodny.
karnisz
Napisał: Henry Söderlund
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór odpowiedniego oświetlenia w naszym domu może czasem stanowić problem. Satysfakcjonującym rozwiązaniem może okazać się przełącznik schodowy lub ściemniacze

Na pewno nikt nie chciałby kroczyć po ciemku po schodach. Szczególnie,jeżeli prowadzą one do piwnicy albo są one wysokie. Doskonałym wynalazkiem może okazać się tu przełącznik schodowy.
Pojemnik na kosmetyki
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urządzenie naszej własnej łazienki - jednego najbardziej kłopotliwych pomieszczeń w mieszkaniu

Łazienka jest absolutnie jednym z najbardziej problematycznych pomieszczeń, których urządzenie może nastręczyć rzeczywiście dość dużo trudności. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, że w polskich mieszkaniach łazienki zazwyczaj są małe.
beton we wnętrzu
Napisał: Runtal
Na podstawie danych z: Runtal

Kiedy podobają ci się surowy beton na ścianie

Ściany z betonu? Tak! Ten trend częściej spotykamy w Polsce. Najlepiej komponuje się ze stylem skandynawskim – wielkimi, otwartymi i jasnymi przestrzeniami. Poszukujesz pomysłu na aranżacje ze ścianami z betonu? Zapraszamy do lektury!
grzejnik żebrowy
Napisał: Andrew Malone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Komfort w łazience czyli jak najlepiej wybrać grzejnik łazienkowy, żeby odpowiednio się prezentował i ogrzewał wnętrze

Większość ludzi z pewnością będzie się zgadzać z tezą, że miejscem w domu, gdzie cały czas powinno być ciepło jest łazienka. Dziwić się nie ma czemu, bo w końcu tam się codziennie kąpie, a namoczona skóra niezbyt lubi zbyt niskiej temperatury we wnętrzu.
sprzątanie
Na podstawie danych z: sxc.hu

Wielkanocno – wiosenne sprzątanie

W moim mieszkaniu już z początkiem Wielkiego Tygodnia zaczynamy wielki szał wielkanocno – wiosennego sprzątania. Wpierw mama rusza na spore zakupy do pobliskiej drogerii.
Łazienka, meble łazienkowe San Remo Antracyt
Napisał: Aquaform
Na podstawie danych z: Aquaform

Jak wybrać odpowiednie akcesoria do łazienek

Łazienka to pomieszczenie, które potrzebuje odpowiedniego wystroju i urządzenia. Musi bowiem wypałniać swoje funkcje w sposób jak najlepszy. Dawniej łazienka wykorzystywana była tylko do wypełniania najważniejszych czynności związanych z higieną. Aktualnie jej funkcje rozszerzają się. Łazienka zyskuje status pomieszczenia, w którym człowiek może odpocząć, zrelaksować się i zebrać siły. Do tego celu natomiast służyć będą różnego rodzaju nadprogramowe elementy, zazwyczaj dekoracyjne.
Łazienka, meble łazienkowe San Remo Antracyt
Napisał: Aquaform
Na podstawie danych z: Aquaform

Wykańczanie stylowej łazienki. | W jaki sposób urządzić łazienkę z naszych snów

Łazienka jest specyficznym miejscem w naszym mieszkaniu, które najbardziej oblegane jest w porach porannych a także wieczornych. Urządzenie łazienki musi więc brać pod szczególną uwagę wszystkie użyteczne rozwiązania, które usprawnią i przyśpieszą czas korzystania z niej. Dzisiaj jest bardzo dużo możliwości aranżacji łazienki, rozpoczynając od wykorzystania do tego celu tradycyjnych rozwiązań, po posiłkowaniu się nowoczesnymi pomysłami, które szybko zdobywają nowych zwolenników.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.