Łazienki
sypialnia, duże łóżko
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pokój sypialny jest podstawową częścią apartamentu.

W sypialni spędzamy istotna część egzystencji. Warto, aby była tak zaaranżowana, abyśmy mogli w niej odpocząć i zaczynać następny dzień w pełni sił.
alarmy
Napisał: TeppoTK
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Myślisz nad remontem łazienki i główkujesz jak to wszystko rozkręcić, tak aby całość przebiegła szybko i bezproblemowo? Jest to możliwe

Każdy jeden remont, by taki akurat był wymaga szczególnie właściwej organizacji i tego, aby móc w jednym sklepie zakupić wszystko to, co nam będzie niezbędne do jego zrealizowania i wykończenia całego wnętrza.


Myślisz nad remontem łazienki i główkujesz jak to wszystko rozkręcić, tak aby całość przebiegła szybko i bezproblemowo? Jest to możliwe

Rozmyślasz na pewno teraz, czy jest taka możliwość by w jednym miejscu kupić wszystko począwszy od płytek, armatury, zlewów aż po takie rzeczy jak wyposażenie do łazienki, lampy i dywaniki? Jak najbardziej że to okazuje się możliwe nawet w trakcie jednej wizyty.
wyposażenie łazienek
Napisał: Candy Polska Sp. z o.o
Na podstawie danych z: Candy Polska Sp. z o.o

Odnawiasz łazienkę? Zatroszcz się o najwspanialsze wyposażenie!

Jednym z ważniejszych pomieszczeń w naszym domu, jest z pewnością łazienka. Spędzamy tam dużo czasu, biorąc kąpiel, przygotowując się do pracy, załatwiając nasze sprawy fizjologiczne. Dlatego tez, warto, aby to miejsce było urządzone w sposób jak najmocniej dla nas wygodny.
karnisz
Napisał: Henry Söderlund
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór odpowiedniego oświetlenia w naszym domu może czasem stanowić problem. Satysfakcjonującym rozwiązaniem może okazać się przełącznik schodowy lub ściemniacze

Na pewno nikt nie chciałby kroczyć w ciemności po schodach. Zwłaszcza,jeśli prowadzą one do piwnicy albo są po prostu wysokie. Optymalnym rozwiązaniem jest w tym wypadku przełącznik schodowy.
Pojemnik na kosmetyki
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urządzenie naszej własnej łazienki - jednego najbardziej kłopotliwych pomieszczeń w mieszkaniu

Łazienka jest absolutnie jednym z najbardziej problematycznych pomieszczeń, których urządzenie może nastręczyć rzeczywiście dość dużo trudności. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, że w polskich mieszkaniach łazienki zazwyczaj są małe.
beton we wnętrzu
Napisał: Runtal
Na podstawie danych z: Runtal

Kiedy podobają ci się surowy beton na ścianie

Ściany z betonu? Tak! Ten trend częściej spotykamy w Polsce. Najlepiej komponuje się ze stylem skandynawskim – wielkimi, otwartymi i jasnymi przestrzeniami. Poszukujesz pomysłu na aranżacje ze ścianami z betonu? Zapraszamy do lektury!
grzejnik żebrowy
Napisał: Andrew Malone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Komfort w łazience czyli jak najlepiej wybrać grzejnik łazienkowy, żeby odpowiednio się prezentował i ogrzewał wnętrze

Większość ludzi z pewnością będzie się zgadzać z tezą, że miejscem w domu, gdzie cały czas powinno być ciepło jest łazienka. Dziwić się nie ma czemu, bo w końcu tam się codziennie kąpie, a namoczona skóra niezbyt lubi zbyt niskiej temperatury we wnętrzu.
sprzątanie
Na podstawie danych z: sxc.hu

Wielkanocno – wiosenne sprzątanie

W naszym mieszkaniu już na początku Wielkiego Tygodnia zaczynamy wielki szał wielkanocno – wiosennego sprzątania. Wpierw mama wybiera się na duże zakupy do hurtowni z artykułami gospodarstwa domowego.
Łazienka, meble łazienkowe San Remo Antracyt
Napisał: Aquaform
Na podstawie danych z: Aquaform

Jak wybrać odpowiednie akcesoria do łazienek

Łazienka to pomieszczenie, które wymaga odpowiedniego wyposażenia i urządzenia. Musi bowiem wypałniać swoją rolę w sposób jak najdokładniejszy. Niegdyś łazienka wykorzystywana była wyłącznie do wypełniania codziennych czynności higienicznych. Aktualnie jej funkcje uległy rozszerzeniu. Łazienka zyskuje status pomieszczenia, w którym człowiek może odpocząć, zrelaksować się i odzyskać siły. Do tego celu z kolei służyć będą rozmaite nadprogramowe elementy, zazwyczaj dekoracyjne.
Łazienka, meble łazienkowe San Remo Antracyt
Napisał: Aquaform
Na podstawie danych z: Aquaform

Wykańczanie stylowej łazienki. | W jaki sposób urządzić łazienkę z naszych snów

Łazienka jest specyficznym miejscem w naszym mieszkaniu, które najbardziej oblegane jest w porach porannych a także wieczornych. Urządzenie łazienki musi więc brać pod szczególną uwagę wszystkie użyteczne rozwiązania, które usprawnią i przyśpieszą czas korzystania z niej. Dzisiaj jest bardzo dużo możliwości aranżacji łazienki, rozpoczynając od wykorzystania do tego celu tradycyjnych rozwiązań, po posiłkowaniu się nowoczesnymi pomysłami, które szybko zdobywają nowych zwolenników.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.