Kąpiel
mieszkanie - panorama
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Idealne oświetlenie - do salonu, kuchni, łazienki

Wybór oświetlenia uzależniony jest od od typu pomieszczenia oraz potrzeb mieszkańców. Zastanawiasz się jakie oświetlenie wybrać? Oto kilka wskazówek!
Szara łazienka
Napisał: Coram Poland
Na podstawie danych z: Coram Poland

Wyśmienita aranżacja Twojej łazienki - zobacz najlepsze pomysły

Aranżacja łazienki jest niełatwym zadaniem trudną sztukę. Nie wspominając już o wysokim budżecie tego przedsięwzięcia. Można jednak nieco oszczędzić i pomniejszyć cenę wykończenia tego pomieszczenia. Pierwszą z takich możliwości jest pozostawienie na ścianach… tynku!
osoby
Napisał: Iain Cameron
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co muszą zapewniać śliczne obrazy do łazienki oraz w jaki sposób one mogą wyglądać?

Łazienka to tego typu miejsce, w jakim odpoczywać powinno całe ciało. W czasie relaksującej kąpieli, możemy nabrać sił nie tylko fizycznych, lecz także psychicznych.
Łazienka, panele ścienne imitujące kamień naturalny
Napisał: Plasivan Polska
Na podstawie danych z: Plasivan Polska

Urządzanie łazienek

W czasie remontowania łazienki potrzeba zadbać o niezwykle wielką liczbę kwestii, takich jak dobre wyposażenie czy dopasowanie wnętrza pod względem kolorów, wzornictwa i materiałów. Dobrze chwilę poświęcić na zastanowienie się nad wybraniem wanien i umywalek, które mają zazwyczaj służyć przez całe lata. podjęcie takich wyborów nie zawsze należy do banalnych zadań, ponieważ należy odpowiednio wyważyć estetykę i użyteczność tych urządzeń sanitarnych. Ponadto nadmierna oryginalność lub złe dopasowanie elementów wystroju może prowadzić do wywołania przykrego uczucia zagęszczenia, niegustowności, a również wywołać niewygody, natomiast właściwe urządzenie powoduje, że przebywanie w łazience staje się drobną przyjemnością.
ekspert
Napisał: Atlantic Groupe,
Na podstawie danych z: Atlantic Groupe,

Moc zapachu

Polepsza nastrój, niweluje dokuczliwe niedomagania, uspokaja. Możesz ją stosować w domku albo w gabinecie SPA. Oto aromaterapia, w jakiej wykorzystuje się naturalne olejki eteryczne.


Moc zapachu

Powonienie to jeden z dobrze rozwiniętych a także najbardziej czułych zmysłów.
wanna
Napisał: Walter Schärer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Chwila wytchnienia w wonnej kąpieli po ciężkim dniu

Na leżąco, w oparach wprowadzających w stan wyciszenia olejków czy też na stojąco i bez zbędnych ceregieli? Któż z nas nie stał przed wyborem: wanna czy prysznic?
Wbrew pozorom, wanna daje naprawdę duże możliwości i nie skazuje jedynie na długie wylegiwanie się w wodzie. W sprzedaży znajdziemy kilka ciekawych propozycji, które łączą funkcje wanny i kabiny prysznicowej. Wyposażone są w szklany parawan, pozwalający na korzystanie z prysznica.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.