Miasto
Oświetlenie LED
Napisał: darkday
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Żarówki LED mr11 - znakomity dobór do oświetlenia ulicznego

Oświetlenie uliczne z pewnością powinny być jasne i mocne, bo poprawnie oświetlone ulice po zmroku to większa gwarancja bezpieczeństwa na drogach. Oświetlenie uliczne pełni niesłychanie ważką rolę, zarówno dla przechodniów jak również dla kierowców, wskutek tego warto zadbać o dobrą ilość lamp ulicznych a także intensywne, dobre światło.
fototapeta
Napisał: Big Trix
Na podstawie danych z: Big Trix

Jak pięknie ozdobić ścianę w salonie, żeby nadać pomieszczeniu nowoczesnego charakteru?

Obecnie nowoczesność zmierza do prostoty. Im mniej przedmiotów tym lepiej. Oprócz tego warto stawiać aktualnie na oryginalność.

Ostatnio niesamowitym pomysłem na dekorowanie ścian w salonie stały się fototapety Nowy Jork lub fototapety Londyn. Obie odzwierciedlają wielomilionowe miasta, które świetnie nadają się do mieszkań młodzieżowych. Fototapety Nowy Jork naprawdę często pokazują żółte charakterystyczne taksówki. Ponadto ciekawym motywem niewątpliwie jest most na Manhatanie lub Statua Wolności.
Fototapeta
Napisał: www.przyklejkopety.com.pl
Na podstawie danych z: www.przyklejkopety.com.pl

Masz w planie remont mieszkania? Fototapeta to doskonałe rozwiązanie do każdego pokoju

Kiedy mamy w planie remont własnego domu, rozważamy rozwiązania, jakie poprawią jego wygląd. Rozglądamy się za nowymi trendami oraz podpytujemy o wskazówki fachowców, najlepiej zaznajomionych w najnowszych stylach, gdyż trudnią się tym tematem każdego dnia. Szczególnie godna wzięcia pod uwagę jest fototapeta. Kamienie, krajobrazy, panoramy miast, jak również zwierzęta to jedynie niektóre obrazy, jakie mogą się na niej znaleźć, by zupełnie zmienić aranżację wnętrza.
reflektor diodowy
Napisał: Steinel
Na podstawie danych z: Steinel

Deski z jakich egzotycznych gatunków drewna stosuje się obecnie do konstrukcji tarasów?

Osoby, które chcą przy swym domu zbudować taras, mogą stanąć przed decyzją o wyborze najlepszego typu surowca, z którego wyprodukowane są deski, jakie posłużą do jego zbudowania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.