Drewno
leżaki
Napisał: Marcus Sümnick
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wspaniałe wyposażenie i dodatki w aranżacji wnętrz dla ciebie

Jeśli posiadamy ogród bądź taras warto zastanowić się nad kwestią, w jaki sposób go wyposażyć. Powinien on prezentować się zarówno przytulnie, jak ekskluzywnie. Najistotniejsze będą tu rzecz jasna meble.


Wspaniałe wyposażenie i dodatki w aranżacji wnętrz dla ciebie

Jeśli posiadamy taras albo\ ogród na pewno spędzamy na nim dużo czasu latem.
parkiet
Napisał: Jakob Fix
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Cyklinowanie parkietu Katowice - prawdopodobnie będzie konieczne po kilkunastu latach użytkowania!

Odziedziczyłeś lokal mieszkalny po dziadku? Nie wiesz od czego zacząć renowacje? Już w tej chwili przeczytaj ten materiał, a dowiesz się co należy zostawić w sędziwym domu, a co istotne jest, aby wymienić!
Pusty pokój z parkietem
Napisał: zoetnet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kilka zasad przy wybieraniu podłogi do kuchni i łazienki, co sprawdzi się dobrze w innych pomieszczeniach

Dobór podłóg ma bardzo duże znaczenie dla wygodnego mieszkania. Tak naprawdę do każdego z pomieszczeń wybiera się inne podłogi, zależnie od tego, jak ma ono być użytkowane. Przy kuchniach i łazienkach najczęściej wykorzystywane są różnego rodzaju płytki, oferowane w bardzo dużej liczbie rozmiarów, kolorów i wzorów.
Drzwi wewnętrzne
Napisał: INVADO
Na podstawie danych z: INVADO

Wachlarz odmian drzwi wewnętrznych w jakie możesz zaopatrzyć swoje cztery katy. Jakie rodzaje oferują producenci?

Istotnym detalem przy wykończeniu domu bez wątpienia są drzwi. Zobacz oczami wyobraźni sytuację, w której w Twoim zaciszu domowym w żadnym pomieszczeniu nie ma drzwi. Niespecjalnie wygodna okoliczność. Domownicy odarci są z możliwości odizolowania się, od momentu intymności czy też wysiłku uciszenia hałasów pochodzących z innych pomieszczeń.

W jaki sposób samemu wyprodukować meble do przedpokoju i w taki sposób wprawić w zachwyt naszych znajomych

Obecny wybór mebli jest tak duży, że każdy bez większych trudności odszuka dla siebie najlepszy egzemplarz. Współcześnie oferowane meble mają jednak pewne mankamenty. Po pierwsze, wyprodukowane są ze sklejki, co znacznie skraca czas ich wykorzystania w domu
.
artykuły z drewna
Napisał: bryan boyer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Classen – szyk w Twoim domu

Wiele osób docenia kameralność i prostotę wnętrz. Wielu producentów kreuje coraz nowsze oraz coraz bardziej oryginalne projekty na wykorzystanie nieużywanych elementów i kolorów do aranżacji wnętrz – spora część osób woli pozostać wiernymi uniwersalnej klasyce.
budynek energooszczędny Libeskind Villa
Napisał: RHEINZINK Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: www.rheinzink.pl

Wybieramy stylowe schody wewnętrzne do stylistyki aranżacji

Schody są niezwykle ważnym elementem pomieszczeń. Dzięki nim można wejść na wyższe piętra. Niejednokrotnie spotyka się schody na klatkach schodowych w kamienicach, w których występuje duża liczba oddzielnych mieszkań. W takiej sytuacji takie schody są dostępne dla każdego i korzystają z nich wszyscy lokatorzy. Dlatego powinny być jak najsolidniejsze i wytrzymałe.
Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Napisał: art.widi.pl
Na podstawie danych z: http://art.widi.pl

styl minimalistyczny - na topie

Moda na minimalistyczną architekturę oraz wygląd wnętrz jest ciągle na topie. Dużym powodzeniem cieszy się również wywodzący się od minimalizmu styl skandynawski, który efektownie łączy prostotę z przytulnością, którą dobrze jest zachować we wnętrzach mieszkalnych. W czym tkwi tajemnica wnętrz minimalistycznych? Dlaczego tak bardzo zawróciły w głowach tak wielu stylistom i architektom?
Drzwi wewnętrzne Imperia
Napisał: Centurion
Na podstawie danych z: Centurion

Drzwi z drewna są doskonałym wyborem do mieszkania

Jeśli będziemy to już wiedzieć o wiele łatwiej nam będzie powiedzieć, czy ta opcja jest dla nas korzystna. Drzwi drewniane charakteryzują się tym, że są one najbezpieczniejsze dla środowiska naturalnego. Drewno nie jest jak wiemy tworzywem syntetycznym, i dlatego nie jest groźne. Następnym argumentem, który przemawia za wyborem właśnie drewnianych drzwi są walory estetyczne. Są one dostępne w bardzo wielu wzorach i dzięki temu są niezmiernie popularne wśród potencjalnych klientów. Nie bez kozery pozostaje również fakt, że drzwi te są bardzo trwałe. Drewno to jeden z bardziej jakościowych materiałów, które mamy do wyboru. Z pewnością takiej jakości jak ono nie posiada tworzywo syntetyczne PCV, które jest również powszechne.
podłogi drewniane
Napisał: RuckZuck
Na podstawie danych z: http://echopr.pl/PRASA/podloga_drewniana_dab_country_z_koelkci_platinium_marki_royal_floor.jpg

Podłoga drewniana na lata

Architekci zastanawiają się jak wyczarować otoczenie, które będzie najbardziej przyjazne dla domowników. Najbardziej wymagające do zaprojektowania bywają przestrzenie wspólne, takie jak jadalnia. Od podłogi, aż po górne oświetlenie każdy detal jest istotny dla nadania temu wnętrzu właściwości użytkowych, a zarazem estetycznych. Planowanie wnętrza można rozpocząć od podłogi, która ukierunkuje dalsze przedsięwzięcia. Dla stworzenia klimatycznego wnętrza najlepsze będą podłogi z drewna.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.