Części
wentylator
Napisał: Klimatop
Na podstawie danych z: www.klimatop.pl

Wentylatory - metoda na szybko ochłodę w domu

Wentylatory są urządzeniami które widuje się ma każdym kroku. Od urządzeń mających zapewniać krążenie powietrza w pomieszczeniu, po te, które chłodzą części urządzeń elektronicznych. Ich podstawową zaletą jest prostota działania, która pociąga za sobą kilka innych zalet – duża skuteczność, niezawodność i nieduży pobór energii elektrycznej.
kosmetyki

Najmodniejsze i najpopularniejsze trendy oraz tendencje w aranżacji wnętrz.

Kolory, jakie królują w aktualnych trendach modowych to błękit i róż. Dekoratorzy zrezygnowali z wykorzystywania kolorów depresyjnych i smutnych. Jeśli usługobiorcy nie przepadają obecnie modnych odcieni mają możliwość prowadzić eksperymenty z kompilacją odcieni krzykliwych.
garderoba
Napisał: NatalieMaynor
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najlepszy wybieg na wizualną zmianę podnoszący pomieszczzenie

Wiele osób posiada w swoim domu pokoje, które są za małe, za wąskie, albo nazbyt niskie. Każde kłopotliwe wnętrze jest możliwość udoskonalić przy zastosowaniu prostych, lecz niezwykle dekoracyjnych środków.
plastikowe dozowniki mydła
Napisał: Bitterroot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym łazienki w miejscach publicznych różnią się od domowych, jakie jest ich podstawowe wyposażenie.

Łazienki w publicznych czy handlowych obiektach znacząco różnią się od tych w mieszkaniach. W praktyce są one sprowadzone do roli ubikacji, ponieważ przeważnie nie będzie w nich ani wanny ani prysznica. Jest za to trochę więcej pisuarów i kabin, niekiedy nawet po kilkanaście. Wynika to z tego, że w obiektach tego typu najczęściej przebywa dużo ludzi i jeżeli byłyby tylko dwie kabiny to mogłoby się w pewnym momencie zrobić trochę ciasno i zaczęły by się ustawiać kolejki. Kabiny są z reguły oddzielone od siebie lekkimi ściankami, które mają zapewnić odpowiedni poziom intymności i dyskrecji, ale nie zajmującymi dużo miejsca.
dekoracja
Napisał: Italiastyle.pl

Wybierz najlepsze łóżko do pokoju twojego malucha

Łóżko to jeden z istotniejszych elementów pokoju dziecka. Nie wolno kupować go w pośpiechu, bo musi pasować potrzebom dziecka. Jak odnaleźć idealne łóżko?
ogrodzenie
Napisał: Austin Kirk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy meble ze sklejki będą dobre do naszego mieszkania oraz czy są drogie?

Nadchodzi taki czas w naszym życiu, że regały, które stoją w salonie pragniemy wyrzucić. Bo nam się przestały podobać, lub się rozpadły. Wówczas będziemy musieli zadecydować czy chcemy meble drewniane, czy może trochę mniej kosztowne ze sklejki.


Czy meble ze sklejki będą dobre do naszego mieszkania oraz czy są drogie?

Materiał taki jak sklejka, jest materiałem kompozytowym i otrzymuje się ją po sklejeniu skrzyżowanych cienkich warstw drewna.
Fototapety do kuchni, panele
Napisał: www.przyklejkopety.com.pl
Na podstawie danych z: www.przyklejkopety.com.pl

Noże japońskie - wiedza w pigułce

Europejska kuchnia od lat stara się ubogacić mnogość dań a także różnorodność smaków, sięgając, po raz następny w historii, po inspirację do krain azjatyckich oraz Japonii.
elegancka pościel
Napisał: Amy Aletheia Cahill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym charakteryzują się fototapety przeznaczone do pomieszczeń łazienkowych?

Fototapety w łazienkach nie budzą obecnie żadnego zdziwienia. Producenci fototapet już od kilku lat stosują bezpieczne dla materiały, jakie są wytrzymałe na wilgoć i nie tracą kolorystycznego nasycenia, dzięki czemu potrafią przetrwać w łazience długi czas.
dom
Napisał: KOMFORT
Na podstawie danych z: KOMFORT

Prowadnice do drzwi - niezbędny element drzwi przesuwanych!

Drzwi przesuwane w naszych dzisiejszych czasach bywają bardzo popularne, choć ich główne zastosowanie znajdujemy nie w drzwiach wejściowych do jakiegoś wnętrza, tylko do "wejść" zwykle należących do szaf.
życie
Napisał: lozka.net.pl
Na podstawie danych z: http://lozka.net.pl/

wykańczamy swoje mieszkanie - jak spowodować, aby niewielkie WC nabrało niezwykłego charakteru?

Wykończenie nowego mieszkania to oczywiście nie lada wyzwanie. Jeśli już stajemy przed taką koniecznością, wtedy najmocniej skupiamy się głównie na salonie lub sypialni.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.