Oświetlenia
sofa
Napisał: JADIK
Na podstawie danych z: JADIK

Designerskie sofy brylują na salonach

Jakiś czas temu, mogliśmy usłyszeć w mediach, że przez przypadek natrafiono na dzieło Michała Anioła, Pietę z 1545 roku. Płótno warte 190 milionów funtów odkrył emerytowany amerykański pilot Martin Kober. Latami dzieło leżało zwinięte za...sofą. I pomyśleć tylko, że obraz dawno już by się odnalazł, gdyby właściciel domu zerknął czasem na wnętrzarskie gazety i programy poświęcone projektowaniu wnętrz. Gdyż to tam już od dawna słyszymy, że ulokowanie kanapy pod ściana jest niemodne. Może gdyby pan Kober zastosował się do tych wskazówek wcześniej dowiedziałby się o swym skarbie?
Diody LED
Napisał: unbekannt270
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne oświetlenie ledowe – tanie i efektowne

Szukanie energooszczędnych źródeł światła powoduje, że coraz częściej decydujemy się na innowacyjne technologie. Wspaniałym rozwiązaniem jest światło ledowe, które nie tylko solidne i oszczędne, ale też wprowadzają do wnętrza niezwykły nastrój.
świeczka
Napisał: markheybo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdzie znaleźć najlepsze świeczki w Internecie?

Obecnie niezwykle popularne są świeczki zapachowe wszelkich typów. Są szeroko omawiane m.in. przez osoby prowadzące znane blogi. Ciekawe zapachy znajdujące się w naszym mieszkaniu na pewno umilą czas spędzany w domowym zaciszu.
Wybieramy meble łazienkowe
Napisał: Antado
Na podstawie danych z: Antado

Dopasowanie oświetlenia do wymogów

Każde pomieszczenie potrzebuje przystosowanego światła. W pracy przebywamy sporo godzin, a stosowne oświetlenie stanowiska umożliwia lepszą wydajność. Każdy pracodawca powinien zapewnić należyte oświetlenie biura w taki sposób, żeby spełniony był zakres wymaganego natężenia światła, oraz istotne wymogi każdego pracownika.


Dopasowanie oświetlenia do wymogów

Porządnie zaplanowane oświetlenie biurowe powinno brać pod uwagę aspekty energetyczne połączone z maksymalnym zagospodarowaniem światła dziennego.
naklejka ścienna
Napisał: Kristin Kokkersvold
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Designerskie lampy wiszące w dekoracji wnętrz

Oświetlenie to jedno z najistotniejszych elementów w aranżacji wnętrza. Odpowiednio dobrane tworzy należyty nastrój, kształtuje przestrzeń, uwydatnia istotne elementy oraz sprawia, że codzienne czynności możemy wykonywać w komfortowy sposób.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.