Oświetlenia
naklejka ścienna
Napisał: Kristin Kokkersvold
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Designerskie lampy wiszące w dekoracji wnętrz

Oświetlenie to jedno z najistotniejszych elementów aranżacji wnętrza. Właściwie dobrane kreuje oczekiwany nastrój, kształtuje przestrzeń, uwydatnia ważne elementy oraz sprawia, że codzienne czynności można wykonywać w sposób komfortowy.
lampa wisząca
Napisał: Anna-Stina Takala
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór najlepszego systemu oświetleniowego do domu

Po dopuszczeniu budynku mieszkalnego do zagospodarowania jego właściciele zaczynają reflektować nad tym, jakiego rodzaju oświetlenie będzie w nim najlepsze. Jednym z najważniejszych domowych pomieszczeń jest salon przeznaczony dla gości.
dzieci
Napisał: Philippe Put
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oferta nowatorskich lamp i ich wielofunkcyjność

Nowatorskie modele lamp są tworzone z zachowaniem wszelki wytycznych branży oświetleniowej. Nie ulega również wątpliwości to, że ich jakość jest coraz doskonalsza. Producenci udoskonalają selekcjonowane przez siebie materiały, aby całkowicie zadowalać konsumentów stawiających na rozwiązania jak lampka nocna dla dzieci.
sofa
Napisał: JADIK
Na podstawie danych z: JADIK

Designerskie sofy brylują na salonach

Jakiś czas temu, mogliśmy usłyszeć w mediach, że przez przypadek natrafiono na dzieło Michała Anioła, Pietę z 1545 roku. Płótno warte 190 milionów funtów odkrył emerytowany amerykański pilot Martin Kober. Latami dzieło leżało zwinięte za...sofą. I pomyśleć tylko, że obraz dawno już by się odnalazł, gdyby właściciel domu zerknął czasem na wnętrzarskie gazety i programy poświęcone projektowaniu wnętrz. Gdyż to tam już od dawna słyszymy, że ulokowanie kanapy pod ściana jest niemodne. Może gdyby pan Kober zastosował się do tych wskazówek wcześniej dowiedziałby się o swym skarbie?
Diody LED
Napisał: unbekannt270
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne oświetlenie ledowe – tanie i efektowne

Szukanie energooszczędnych źródeł światła powoduje, że coraz częściej decydujemy się na innowacyjne technologie. Wspaniałym rozwiązaniem jest światło ledowe, które nie tylko solidne i oszczędne, ale też wprowadzają do wnętrza niezwykły nastrój.
świeczka
Napisał: markheybo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdzie znaleźć najlepsze świeczki w Internecie?

Obecnie niezwykle popularne są świeczki zapachowe wszelkich typów. Są szeroko omawiane m.in. przez osoby prowadzące znane blogi. Ciekawe zapachy znajdujące się w naszym mieszkaniu na pewno umilą czas spędzany w domowym zaciszu.
Wybieramy meble łazienkowe
Napisał: Antado
Na podstawie danych z: Antado

Dopasowanie oświetlenia do wymogów

Każde pomieszczenie potrzebuje przystosowanego światła. W pracy przebywamy sporo godzin, a stosowne oświetlenie stanowiska umożliwia lepszą wydajność. Każdy pracodawca powinien zapewnić należyte oświetlenie biura w taki sposób, żeby spełniony był zakres wymaganego natężenia światła, oraz istotne wymogi każdego pracownika.


Dopasowanie oświetlenia do wymogów

Porządnie zaplanowane oświetlenie biurowe powinno brać pod uwagę aspekty energetyczne połączone z maksymalnym zagospodarowaniem światła dziennego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.