Światła
Sposoby na wiosenne przesilenie
Napisał: Janpol
Na podstawie danych z: Janpol

Dobór oświetlenia do sklepu, czy naprawdę źródło światła ma znaczenie?

Dopasowanie sprawdzonego oświetlenia do różnorodnych powierzchni odgrywa fundamentalne znaczenie nie tylko pod względem lepszego uwypuklenia „atmosfery” danego pomieszczenia, ale funkcjonuje jako istotny czynnik bezpośrednio przekładający się na potencjał na przykład sklepów spożywczych do zmaksymalizowania sprzedaży.
żaluzje

Dbaj o to, by twój dom z tobą współpracował. Dzisiaj to realne, ponieważ stawia się przede wszystkim inteligentne obiekty

Wymagania odnośnie zamieszkiwanego mieszkania cały czas ewaluują, teraz nie wystarczy, jeżeli dom zapewnia dach nad głową, wnętrze musi okazać się wygodne i zupełnie bezpieczne.
Patelnie Scanpan
Napisał: Scanpan
Na podstawie danych z: www.smakprostoty.pl

Czym się charakteryzuje oświetlenie typu LED, jakie ma zalety i gdzie się je wykorzystuje.

Oświetlenie ledowe zaczęło się ostatnio cieszyć bardzo dużym zainteresowaniem. W dużej mierze wynika to z tego, że ma rzeczywiście dużo plusów, pomimo dość wysokiej ceny zakupu.
Nowoczesna lampa
Napisał: Ronald Sarayudej
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W czasie gdy wprowadzamy się do nowego mieszkania jednym z istotnych elementów, które musimy nabyć, jest odpowiednie oświetlenie

Obecnie zdarza się ułowić wzrokiem przyrost sprzedaży mieszkań. Nie ma się z jakiej przyczyny dziwić ponieważ coraz to więcej osób chce funkcjonować sobie bezproblemowo i posiadać swoje cztery ściany w jakich zdoła odpocząć po mozolnej pracy lub po ciężkim dniu.
taśma LED w pomieszczeniu
Napisał: Nathan Duprey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Taśmy LED-owe jako wyjątkowe rozwiązanie oświetleniowe

Taśmy LED to nadzwyczajne rozwiązanie, aby oświetlić pokój, biuro, czy też ogród. Ważkimi cechami taśm LED są elastyczność, również prostota montażu. Zasadniczymi wartościami towaru jest duża oszczędność energii elektrycznej, oraz mała temperatura w trakcie świecenia.
mała lampka
Napisał: Carissa Rogers
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak najbardziej udanie urządzić mieszkanie? Które elementy powinny w nim być?

Zaaranżować małe wnętrze wcale nie jest takie proste. Aby było z gustem a do tego efektowne potrzeba nam podstawowej wiedzy, która pozwoli na to by wnętrze stało się przytulnym miejscem do spędzania w nim miłych a nie drastycznych chwil.
oświetlenie domu

Jeżeli w tej chwili jesteś odpowiedzialny za montaż oświetlenia w nowym domu. bądź wymagasz ciekawych lamp do firmy, czy osobistego podwórza – zapoznaj się z szeroką ofertą lamp.

Rynek urządzeń świetlnych osiąga własne maximum – pojawia się sporo możliwości. Elektrycy i persony odpowiedzialne za montowanie i unowocześnianie świateł – badają i sprawdzają, a jednocześnie upowszechniają nowe metody rozjaśniania, projektują narzędzia kierujące dla korzystniejszej wygody i spokoju konsumenta.
kredyt
Napisał: ShashiBellamkonda
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju żyrandole będą idealne do wytwornych wnętrz, a jakie dla ludzi wymagających znacznej funkcjonalności?

Przy urządzaniu m.in. salonu powinniśmy pamiętać o oświetleniu, które będzie tam zainstalowane. Powinno ono oczywiście pasować do ogólnego wyglądu konkretnego miejsca. Należałoby także zwrócić uwagę na ulokowanie poszczególnych opraw, dlatego, że ma to ogromny wpływ na ostateczny rezultat.
lampy
Napisał: Susanne Nilsson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu oświetlenie tak istotne?

Przeglądając czasopisma branżowe zajmujące się architekturą wnętrz i krajobrazu, obserwujemy, jak ogromną rolę w dzisiejszych czasach pełnią elementy nowoczesne i oryginalne. Tyczy się to nie tylko budowy i kształtu samego domu, ale także dodatkowych elementów, których głównym zadaniem jest nadanie charakteru przestrzeni w której żyjemy.
wygląd
Napisał: Spot Light
Na podstawie danych z: Spot Light

Czy wybór białych mebli do własnych pomieszczeń, jest odpowiedni?

Dobór odpowiedniej koloru naszych mebli i komód, ma fundamentalne znaczenie dla ogólnej aranżacji naszych wnętrz.


Czy wybór białych mebli do własnych pomieszczeń, jest odpowiedni?

Wydaje się jednak, że białe meble, mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.