Krzesła
krzesła
Napisał: Dziedzic Sp. z o.o.

Praktyczne krzesło do każdego pomieszczenia

Aranżując pomieszczenie biurowe bądź salę konferencyjną na równi stawiamy zarówno komfort użytkowania, jak i ich funkcję reprezentacyjną. Jednym z istotnych elementów wyposażenia tego typu sal są wygodne i estetyczne krzesła. Ciekawą propozycją jest krzesło York z kolekcji "24h at work" firmy Dziedzic.
Łóżka z kolekcji Laviano
Napisał: IMS GROUP
Na podstawie danych z: IMS GROUP

Serwis z niebanalnymi łóżeczkami

W dzisiejszych czasach trzeba przejrzeć wiele katalogów ze sklepów z meblami, aby dokonać najdoskonalszego zakupu mebli czy łóżek z biurkiem. łóżko z biurkiem czy bardziej zwyczajne rozwiązanie? Wybranie tej jednej niezwykłej i doskonałej oferty z całego asortymentu sklepu może najczęściej pochłonąć wiele czasu, z takiej przyczyny na zakupy w świetnych sklepach meblowych lepiej zostawić sobie parę godzin. By jak najlepiej dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej ze specyfiką różnorodnych łóżek.
Drzwi Presto w aranżacji
Napisał: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie danych z: Stolbud Włoszczowa

Sklep z niebanalnymi łóżkami

W dzisiejszych czasach warto przejrzeć wiele katalogów z marketów z meblami, aby dokonać najlepszego zakupu mebli czy łóżek z biurkiem. łóżko z biurkiem czy bardziej klasyczne rozwiązanie? Wybór tej jednej wyjątkowej i najciekawszej oferty z całego asortymentu sklepu może najczęściej pochłonąć wiele czasu, z takiej przyczyny na zakupy w dobrych sklepach meblowych najpewniej zostawić sobie parę godzin. Aby dobrze dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej ze specyfiką wielkiej ilości łóżek.
fragment dziecięcej sypialnii
Napisał: TownePost Network
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Mebelki dedykowane dla najmłodszych

W nowym tysiącleciu warto przejrzeć dużo katalogów z supermarketów z meblami, aby dokonać najtrafniejszego zakupu mebli czy łóżek z biurkiem. łóżko z biurkiem czy bardziej klasyczne rozwiązanie? Wybór tej jednej wyjątkowej i doskonałej oferty z całego asortymentu sklepu może najczęściej pochłonąć wiele czasu, dlatego też na zakupy w ciekawych sklepach meblowych lepiej zostawić sobie kilka godzin. By trafnie wybrać najbezpieczniej zapoznać się bliżej ze specyfiką wielkiej ilości łóżek.
łóżka hotelowe
Napisał: Seth Sawyers
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co robić, aby Twój hotel zyskał niezwykły kameralny klimat?

Wakacyjne podróże, służbowa delegacja, romantyczny wypad zakochanych. Czy mają jakiś „wspólny mianownik”? Oczywiście. Hotel. Z reguły to właśnie w nim odpoczywamy po wyczerpującym dniu pełnym wrażeń.
ceny
Napisał: GAWIN

Metod, by na nowo zaaranżować swoje mieszkanie znajdzie się wiele

Nawet w wypadku, gdy nie posiadamy jeszcze żadnego planu ciągle mamy sposobność przyjrzeć się, w jaki sposób poradzili sobie inni.


krzesła Klose
Napisał: KLOSE

Trudny wybór krzeseł do domu i biura

Człowiek pracujący, jedzący, czy czytający to obecnie najczęściej człowiek siedzący. Mimo wypracowanej przez tysiące lat ewolucji postawy wyprostowanej, współczesny homo sapiens najbardziej lubi siedzieć. Siedzi w domu, w pracy, szkole, samochodzie, czy autobusie zapominając, że długotrwała pozycja siedząca jest niezdrowa dla "rusztowania' całego organizmu, czyli dla kręgosłupa. Z kolei dłuższe trwanie w pozycji stojącej, w której ułożenie kręgosłupa bardziej zbliżone jest do anatomicznego, powoduje zmęczenie całego organizmu. Jak zatem pogodzić te dwie postawy ?
regał na książki
Napisał: Scott Lewis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kupowanie regałów

Kupno regałów to nierazpewne wyzwanie, do jakiego należy dobrze się przygotować. fenomenalna firma meblarska robiąca ciekawe regały nie musi być wcale czymś zbytnio kosztownym. Różnorodne filmowe kanały internetowe jak i liczne specjalistyczne programy telewizyjne pozwalają klientom wzbogacać wiedzę na temat wzornictwa oraz dopasować trafniej regały do własnych rozmaitych upodobań.
praca w domu
Napisał: Philips Polska

Gdy musisz urządzić kącik pracy w mieszkaniu

Masz własną działalność gospodarczą? A może dorabiasz wykonując zlecenia dla różnych klientów? W obu przypadkach potrzebujesz w domu miejsce do działania – Home office. Idealnym pomysłem będzie urządzić salon z miejscem do pracy.
krzesło
Napisał: Italiastyle.pl

Krzesła i stoły w stylu włoskim

W Polsce istnieje wiele firm nawiązujących w swojej działalności do wzorców powstałych we Włoszech. Nie chodzi tylko o meble, ale też ubrania czy buty. Część firm włoska jest tylko z nazwy, jednak coraz więcej klientów w Polsce może kupić produkty z Półwyspu Apenińskiego.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.