Krzesła
Kuchnia w stylu włoskim
Napisał: Gawin

Polecany producent mebli dla dzieci

Decydując się na dane zestawy meblowe do pokoju swojej pociechy, trzeba liczyć się z tym, że służyć powinny one przez pewien czas. Wybierając oferowane przez firmę krzesła dziecięce na pewno wybiera się produkt trwały oraz oryginalny, dzięki czemu można być pewnym solidności użytych do ich wykonania materiałów. Konkretne modele krzeseł do pokoju dziecka muszą zgadzać się kolorystycznie z resztą wyposażenia, dlatego można skorzystać z pomocy, zapewnianej przez firmowych ekspertów.
Fabryka produkcyjna
Napisał: KAMEERU
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wygodne ale też ergonomiczne krzesełka do biura

Obywatele coraz więcej czasu oddają pracy, jednak siedzenie za biurkiem przez sporo godzin nie służy zdrowiu, szczególnie kręgosłupowi. Żeby nie nabawić się komplikacji z kręgosłupem i różnych chorób, powinno się wybierać dobre, obrotowe krzesło.


Wygodne ale też ergonomiczne krzesełka do biura

Jeśli większą część czasu w pracy spędzamy siedząc przy biurku, dobór krzesełka ma duże znaczenie dla stanu zdrowia.
regał na książki
Napisał: Scott Lewis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kupowanie regałów

Nabywanie regałów to nierazspore wyzwanie, do którego warto dobrze podejść. świetna firma meblarska produkująca ciekawe regały nie musi być zupełnie czymś zbytnio kosztownym. Rozmaite filmowe kanały internetowe jak i liczne specjalistyczne programy telewizyjne pozwalają klientom uzyskiwać wiedzę na temat wzornictwa ,a także przypasować trafniej regały do własnych różnorodnych gustów.
krzesła Klose
Napisał: KLOSE

Trudny wybór krzeseł do domu i biura

Człowiek pracujący, jedzący, czy czytający to obecnie najczęściej człowiek siedzący. Mimo wypracowanej przez tysiące lat ewolucji postawy wyprostowanej, współczesny homo sapiens najbardziej lubi siedzieć. Siedzi w domu, w pracy, szkole, samochodzie, czy autobusie zapominając, że długotrwała pozycja siedząca jest niezdrowa dla "rusztowania' całego organizmu, czyli dla kręgosłupa. Z kolei dłuższe trwanie w pozycji stojącej, w której ułożenie kręgosłupa bardziej zbliżone jest do anatomicznego, powoduje zmęczenie całego organizmu. Jak zatem pogodzić te dwie postawy ?
krzesła
Napisał: Dziedzic Sp. z o.o.

Praktyczne krzesło do każdego pomieszczenia

Aranżując pomieszczenie biurowe bądź salę konferencyjną na równi stawiamy zarówno komfort użytkowania, jak i ich funkcję reprezentacyjną. Jednym z istotnych elementów wyposażenia tego typu sal są wygodne i estetyczne krzesła. Ciekawą propozycją jest krzesło York z kolekcji "24h at work" firmy Dziedzic.
Łóżka z kolekcji Laviano
Napisał: IMS GROUP
Na podstawie danych z: IMS GROUP

Serwis z niebanalnymi łóżeczkami

W dzisiejszych czasach trzeba przejrzeć dużo katalogów z supermarketów z meblami, aby dokonać najdoskonalszego zakupu mebli czy łóżek z biurkiem. łóżko z biurkiem czy bardziej klasyczne rozwiązanie? Wybranie tej jednej jedynej i wymarzonej oferty z całego asortymentu sklepu może najczęściej pochłonąć sporo czasu, z takiego powodu na zakupy w dobrych sklepach meblowych lepiej zostawić sobie kilka godzin. Aby dobrze dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej ze specyfiką różnorodnych łóżek.
meble kuchenne
Napisał: Steve Larkin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wnętrze kawiarni bądź pubu musi być wyposażone tak, żeby zachęcało klientów do spędzenia nawet kilku godzin w lokalu

Zaprojektowanie wnętrza restauracji jest tylko pozornie nieskomplikowanym zadaniem. Niewłaściwy dobór sprzętów i gadżetów może skutecznie odstraszać klientów. Z jednej strony ascetyczny wystój na pewno nie będzie zachwycał, ale jednocześnie sale przeładowane różnymi bibelotami będą tak naprawdę przypominały wnętrza muzeów. Zdaje się, że największym przestępstwem posiadaczy kawiarni jest dekoracyjny chaos, jaki zaprowadzają w administrowanych przez siebie lokalach.
Jadalnia po włosku
Napisał: Le Pukka concept store
Na podstawie danych z: Le Pukka concept store

Jadalnia po włosku

Mogłoby się wydawać, że w dziedzinie tak podstawowej jak meble do jadalni trudno wymyślić cokolwiek nowego. Stoły i krzesła są z nami od wieków i często nawet nie zauważamy ich w naszych wnętrzach. Najnowsza kolekcja mebli Infiniti Design, która tuż po premierze na targach w Mediolanie właśnie zawitała do Polski zdecydowanie zrywa z utartymi schematami.
Biurko
Napisał: ABRA
Na podstawie danych z: ABRA

Decydują się na nabycie stolika dla maleństwa ważne jest, aby zdecydować się na niezawodną firmę Moll

Nie każdej osobie podoba się inicjatywa, iż sześciolatki mają chodzić do szkoły, jednak obecnie nie uda nam się tego uniknąć. Dlatego też należy zatroszczyć się o to, by nasi milusińscy posiadali jak najdogodniejsze warunki do nauki, bowiem przez nadchodzące kilkanaście lat dużo czasu będą spędzać nad podręcznikami.
krzesło
Napisał: Italiastyle.pl

Krzesła i stoły w stylu włoskim

W Polsce istnieje wiele firm nawiązujących w swojej działalności do wzorców powstałych we Włoszech. Nie chodzi tylko o meble, ale też ubrania czy buty. Część firm włoska jest tylko z nazwy, jednak coraz więcej klientów w Polsce może kupić produkty z Półwyspu Apenińskiego.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.