Biura

Zabudowy szklane – nowoczesne rozwiązanie w architekturze dające nieograniczone możliwości.

Każda jednostka, która posiada w planach budowę domu lub innej nieruchomości również użyteczności publicznej rozważa, jaki wygląd konstrukcyjny jej nadać. Możliwości są spore. A aktualnie sporą uwagę przykłada się nie tylko do rozmiarów budynku i jego funkcjonalności, ale też do jego wyglądu.
apartament z tarasem
Napisał: Tomtom Suites
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Intrygujące rozwiązania w nowoczesnym mieszkaniu

Jeszcze do niedawna wiele rozwiązań, które obecnie stosowane są w naszych mieszkaniach zdawało się odległym marzeniem. Ba! Spora część wielu idei zdawała się fikcją, która być może za stulecie będzie funkcjonowała na świecie.
Sprzątanie w mieszkaniu
Napisał: osseous
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najlepsze produkty do sprzątania

Ładnie wyglądający dom to nie wyłącznie interesujący projekt oraz staranne urządzenie. Po upływie czasu czasie bywa, że przykładowo niektóre meble lub urządzenia sanitarne przestają wyglądać tak, jak dawniej, pomimo licznych wysiłków właścicieli. Dzieje się tak zazwyczaj z powodu niewłaściwych metod pielęgnacji czy niewłaściwych artykułów do sprzątania. Zwykle należy wydać nieco więcej, aby cieszyć się lepszymi, znacznie bardziej efektywnymi artykułami do domu.
sala konferencyjna
Napisał: Dan DeChiaro
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wynajem pomieszczenia biurowego i innych powierzchni

W dzisiejszych czasach koszty domów i mieszkań są zazwyczaj bardzo duże dla przeciętnego klienta. Niewielu ludzi może więc sobie pozwolić na kupno mieszkania czy innego wnętrza na własność na początku dorosłego życia Zjawisko to niezwykle często dotyczy studentów, których na dzień dzisiejszy jest bardzo dużo.
drzwi wewnętrzne

Idealnie dobrane drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów wystroju pomieszczeń naszych mieszkań i domów. Ich podstawową rolą jest funkcjonalność, więc pamiętajmy o tym, że odpowiednio dobrane drzwi staną się integralną częścią wystroju wnętrza.
Jak urządzić wnętrze w stylu francuskim
Napisał: Media Forum Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Media Forum Sp. z o.o.

Mebelki loftowe, a mebelki z metalu - a więc, czy coś łączy pierwsze do kolejnego?

Chcesz zaaranżować własne mieszkanie lub dom w nietuzinkowym deseniu? Albo pragnąłbyś zakupić solidne meble do studia, warsztatu albo by zaopatrzyć szkołę? Przeczytaj nasz felieton, a się nie zawiedziesz!
Oryginalność przede wszystkim
Napisał: Tikkurila
Na podstawie danych z: Tikkurila

Domowe biuro i miejsce do nauki

Urządzając domowe biuro bądź kącik do nauki, w równym stopniu powinniśmy zadbać o jego funkcjonalność, jak i estetykę aranżacji. Takie miejsce, wyposażone w użyteczne meble i stylowe dodatki, wypełnione pięknymi, odpowiednio dobranymi barwami, pomoże w koncentracji, a jednocześnie sprawi, że praca czy nauka staną się prawdziwą przyjemnością. Jakie kolory stosować zatem w aranżacjach domowego biura bądź miejsca do nauki? W tej dziedzinie warto skorzystać z inspiracji tikkurila.
biuro loft
Napisał: GHELAMCO POLAND Sp. z o.o.

Biuro jak loft

Charakter i wystrój biura sprzedaży inwestycji Woronicza Qbik doskonale oddają koncepcję inwestycji – pierwszych soft loftów w Warszawie.
Ghelamco to kolejna firma, która w ostatnim czasie potwierdza, że odnotowała wyraźnie ożywienie w sektorze mieszkaniowym.
SPA
Napisał: Karen Highland
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Klimatyzacja do domu to wspaniały pomysł

Kiedy pragniemy się dobrze obronić przed gorącem, to trzeba instalować takie sprzęty, które pomogą nam schłodzić powietrze. Wtenczas ma sposobność się okazać, że wspaniałym planem okaże się być klimatyzacja, która jest tak tworzona, że będzie świetnie pasowała nie tylko w biurach, ale także w mieszkaniach, kiedy jedynie dobierzemy jej odpowiedni rodzaj.
Kolorowe krzesła DROP
Napisał: dadodesign.pl
Na podstawie danych z: dadodesign.pl

Oświetlenie białe, zimne lub zbliżone do dziennego - czyli co wybrać a przy tym żyć w zgodzie z naturą

Światło jest kluczowym w życiu czynnikiem. Jak wiadomo, wpływa na dobre samopoczucie człowieka. W trakcie krótkich, zimowych dni, które są ubogie w naturalne światło, łatwo popadamy w apatię.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.