Dekoracje
Salon w stylu orientalnym, tapeta Geisha
Napisał: Elitis
Na podstawie danych z: Elitis

Dodatki dekoracyjne w stylu orientalnym

Egzotyczny Daleki Wschód jest niewyczerpanym źródłem inspiracji projektantów wyposażenia wnętrz. Orientalny styl stał się także natchnieniem twórców tapet, oklein ściennych i tkanin dekoracyjnych marki Elitis.
beton
Napisał: INDECO
Na podstawie danych z: INDECO

Jak nieszablonowo ozdabiać swoje mieszkanie? Kilka wskazówek

Jeśli zajmujesz się akurat wykańczaniem swojego mieszkania, bez wątpliwości będziesz chcieć, aby wyglądało ono świetnie, było wykończone nietypowo i budziło wśród wszystkich Twoich przyjaciół zazdrość. Jeżeli poświęcisz na to zagadnienie trochę czasu, wtedy bez wątpliwości uda Ci się osiągnąć podobny efekt - jak jednak się do tego zabrać?
pokój
Napisał: jheffry swid
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Do dziecięcego pokoju, albo coś na poważnie Mamy sprawdzone porady

Jeżeli my także zachwyciliśmy się naklejkami, które jako dekoracje mogą się zjawić na naszej ścianie, to z pewnością musimy powiedzieć, że ich wybór jest naprawdę ogromny. Możemy nabyć dziecięce, możemy kupić krajobrazy, barwne, czarno-białe, ale również możemy wybrać cytaty, które będą poważne i które jednocześnie będą ukazywały jakie mamy podejście do życia i jakie wartości wyznajemy codziennie. To na co się decydujemy zależy jedynie od nas.
urządzanie domu
Napisał: Dennis Jarvis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dom powinien okazać się dobrze urządzony

Powinniśmy wiedzieć jak wszystko urządzić
Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że w naszym wnętrzu wszystko musi mieć własne miejsce, tak żebyśmy nie byli zmuszeni niczego szukać i byśmy wciąż posiadali jak największy porządek. Co więcej należy zadbać o to, aby był on funkcjonalny, lecz jednocześnie przytulny, dzięki czemu każdy z radością będzie z nami spędzał czas, gdyż będzie się czuł u nas rzeczywiście właściwie.
grzejniki
Napisał: Jaga

Grzejnik z klasą

W większości kuchni grzejników po prostu nie widać. Ich białe, mało atrakcyjne obudowy zwykle skutecznie ukryte są za gęstymi firanami. A może warto spróbować inaczej? Grzejnik w przestrzeni kuchennej może przecież pełnić funkcje dekoracyjne, a nawet aranżacyjne. Oto kilka przykładów.
bateria łazienkowa
Napisał: Grupa Armatura
Na podstawie danych z: Grupa Armatura

Czy zamówiliśmy modne dekoracje do kuchni?

Każdy chce, aby jego pomieszczenia prezentowały się jak najwspanialej, dlatego właśnie istotne będzie to, byśmy wiedzieli, które kolory wybierać, które meble do nich dobrać, ale również, abyśmy posiadali pewność, które akcesoria przy tym wszystkim mamy szansę wykorzystać
sposób
Napisał: home&you
Na podstawie danych z: home&you

Urządzamy mały salon – co na okna?

Asortyment dostępnych w sprzedaży dekoracji okiennych może przyprawić o ból głowy. Ciężkie kotary, zwiewne firany, rolety – na co postawić?


Urządzamy mały salon – co na okna?

Okienne ozdoby stanowią świetne wykończenie wnętrza oraz często w dużym stopniu oddziałują na jego styl.
naklejki
Napisał: www.coram.pl

Wiosenna kolekcja kwiatowa do łazienki

Dodatki Flowerlace z nowej kolekcji firmy Sealskin to pomysł na szybką zmianę stylistyki łazienki. Zmianę obok której nie da się przejść obojętnie, ponieważ akcesoria i łazienkowe tekstylia wyróżnia oryginalny wzór kwiatowej koronki.
obraz
Napisał: Dennis Jarvis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Doskonałej jakości obrazy dobierane według gustu

Każdy może mieć zupełnie odmienną definicję estetycznego wnętrza. Dużo osób szuka rozmaitych dodatków, jakie mają za zadanie zapełnić ściany oraz cieszyć oko. Konsumenci ciekawią się rozbudowanym asortymentem dodatków oraz obrazów, jakie dostępne są także w sieci. Kiedy zwrócimy uwagę na drukowane obrazy, widać ich niezwykłość i oryginalność w każdym wydaniu.
Wnętrza w stylu glamour
Napisał: Dekoral
Na podstawie danych z: Dekoral

Wnętrza w stylu glamour

Jako styl wnętrzarski narodził się w XX wieku i stanowił przede wszystkim odpowiedź na minimalizm i funkcjonalizm. Dziś glamour stawia przede wszystkim na dekoracyjność, wyraziste barwy oraz grę świateł.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.