Środowisko
oparta pufa
Napisał: Le Pukka Concept Store
Na podstawie danych z: Le Pukka Concept Store

Pufa folk - stworzona z ekologicznych materiałów, świetna na podarek

Towary typu folk, jakie inspirowane są sztuką ludową, zyskują aktualnie dużą popularność. To kreatywne i wyszukane dodatki do domu oraz mieszkania, jakie spowodują, iż aranżacja nabierze interesującego, niepowtarzalnego charakteru.
oczyszczacze powietrza
Napisał: RuckZuck

Jakie filtry posiadają oczyszczacze powietrza oraz dla której osoby były stworzone?

Czy też przyroda tworząc piękne wodogrzmoty, pola, góry czy też odmienne cuda przyrody chciała, abyśmy niszczyli środowisko naturalne? Zanieczyszczali wodę, glebę, czy powietrze? Oczywiście, że nie.
czerwone drzwi
Napisał: russellstreet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety na ścianę wraz z krajobrazami - czyli, jak wdrożyć przyrodę do osobistego domu

Pragniesz po dodawać własnemu domu odrobinę swobody, jaką niesie za sobą przyroda? Ubóstwiasz sielankowe krajobrazy z lasami, czy łąkami? A może to górki, albo morze do Ciebie najbardziej przemawiają? To wszytko bywa do zrealizowania, starczy, iż osobiste zapotrzebowania "wniesiesz" do swojego domu w postaci przepięknej fototapety z ulubionym krajobrazem, albo nawet i krajobrazami!


Fototapety na ścianę wraz z krajobrazami - czyli, jak wdrożyć przyrodę do osobistego domu

Wybranie odpowiedniej fototapety zdaje się niełatwym zadankiem, szczególnie kiedy nie mamy sprecyzowane, co najbardziej byśmy pragnęli na ścianie, mieć.
aranżacja wnętrza ekologicznego

Urządzanie pomieszczeń – wzrastająca popularność rozwiązań ekologicznych.

Aranżacja dopiero co nabytego pomieszczenia lub też odnowienie naszego starego domu, by nadać mu nowego charakteru, to niezła zabawa. Z uśmiechem na twarzy przeglądamy gazety z inspiracjami, które podpowiadają nam jak mogłoby wyglądać nasze mieszkanie. Idealnym źródłem inspiracji jest sieć, szczególnie dla tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu na to jak ma prezentować się wnętrze, ale bardzo chcieliby cokolwiek zmienić.
wnętrze Smart-ologic
Napisał: Leo Torri dla DuPont™ Corian®

Aranżacje futurystyczne z surowców naturalnych

"Smart-ologic Corian® Living" to nazwa najnowszego projektu wnętrza, który DuPont™ Corian® i Karim Rashid pokazali w kwietniu 2010 podczas tygodnia designu w Mediolanie. Ta inteligentna i przyjazna środowisku koncepcja domu zaprojektowana przez Karima Rashida oparta jest na wszechstronnym materiale powierzchniowym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.