Fotografie
kolorowe drzwi
Napisał: http://art.widi.pl
Na podstawie danych z: http://art.widi.pl

Fototapety w aranżacji wnętrz wyjątkowym projektem na odmianę otoczenia

Fototapety to unikalne dzieła sztuki. Bez wahania można je tak nazwać patrząc na nadzwyczajne motywy roślinne, które są używane w aranżacjach wnętrz. Takie elementy jak drzewa czy kwiaty doskonale przedstawiają się w wielu pomieszczaniach. Sprawdzą się w różnych stylach, ponieważ są tematycznie bezpieczne i nietrudno do nich dobrać meble czy inne akcesoria.
kolorowe drzwi
Napisał: http://art.widi.pl
Na podstawie danych z: http://art.widi.pl

Fototapety w aranżacji wnętrz niestandardowym pomysłem na odmianę otoczenia

Fototapety to unikalne dzieła sztuki. Bez wahania można je tak określić patrząc na niesamowite motywy roślinne, jakie są zastosowane w wystrojach wnętrz. Takie elementy jak drzewa lub kwiaty doskonale przedstawiają się w wielu pomieszczaniach. Sprawdzą się w przeróżnych stylach, bowiem są tematycznie neutralne i nietrudno do nich dopasować meble czy inne dodatki.
szklane ozdoby
Napisał: Personal Creations
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety kwiaty - nie zastanawiaj się dłużej i już teraz zaproś lato do swego domu

Coraz krótsze dni, spadające z drzew liście, niskie temperatury, deszczowa aura za oknem sprzyjają przygnębieniu. Pojawia się pytanie: jak poprawić sobie humor?
przedmioty
Napisał: Dulux®
Na podstawie danych z: Dulux®

To może być naprawdę cudowna ozdoba twego mieszkania – coraz więcej ludzi wybiera obrazy na tkaninie

Ludzie poszukują do swych mieszkań niebanalnych, a jednocześnie modnych ozdób. To właśnie one nadają pokojom wspaniałego charakteru i powodują, że te okazują się niepowtarzalne.
kolorowe drzwi
Napisał: http://art.widi.pl
Na podstawie danych z: http://art.widi.pl

Fototapety w aranżacji wnętrz nieszablonowym projektem na wystrój otoczenia

Fototapety to piękne arcydzieła. Bez wahania można je tak nazwać patrząc na niesamowite motywy roślinne, które są zastosowane w aranżacjach wnętrz. Takie elementy jak drzewa czy kwiaty świetnie prezentują się w wielu pomieszczaniach. Sprawdzą się w przeróżnych stylach, ponieważ są tematycznie neutralne i nietrudno do nich dobrać meble czy inne dodatki.
fotoobraz - przykład
Napisał: Florent LANNOY
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Unikalne aranżacja naszego mieszkania

Urządzając dom bądź mieszkanie bardzo często zastanawiamy się w jaki oryginalny sposób możemy je ciekawie udekorować. Okazuje się, że rozwiązań jest niemało. Wystarczy nieco pomysłowości, by zaaranżować niezwykle oryginalne wnętrze, jakie będzie doskonale dopasowane do naszego charakteru czy zainteresowań. W takim mieszkaniu nie tylko poczujemy się doskonale, ale również będzie ono zaskakiwać naszych gości.
Obraz na ścianie
Napisał: art.widi.pl
Na podstawie danych z: http://art.widi.pl

Czy drukowanie na materiałach płóciennych to godna wyższej ceny technika?

W dobie fotografii cyfrowej prawie wcale nie porywamy się na wydruki fotografii, bo nosimy je wszystkie przeważnie przy sobie – czy to w telefonie, notebooku czy tablecie. Mimo tego czasami pojawia się konieczność wywołania zdjęć jako prezent lub po to, żeby udekorować nimi ściany we własnym domu. Rodzi się w tym momencie podstawowe pytanie o to, jaką techniką, na jakim materiale i gdzie wydrukować zdjęcia? Rozwiązaniem jest druk na płótnie.
fotografie
Na podstawie danych z: pixabay.com

Które miejsce będzie idealne na trzymanie zdjęć

Kiedy chcemy naprawdę mieć ciekawą pamiątkę powinieneś robić fotki. Fotografie, to perfekcyjnie uchwycone chwile. I choć po ich wywołaniu można dojść do wniosku, że mina na pewno nie jest niczym z jakiejś gazety, to przecież chodzi o wspomnienie. Po latach będziemy cieszyć się z tych zdjęć na pamiątkę.
dimlab
Na podstawie danych z: http://dimlab.pl/

Jak właściwie ożywić mieszkanie? Jakie są najbardziej odpowiednie sposoby, żeby nasze wnętrze nabrało oryginalności?

Chcesz niesamowicie urządzić swoje wnętrze, lecz nie masz cienia pomysłu? Nie interesują Cię równocześnie sprawdzone, ale niezbyt zachwycające pomysły? Jeśli tak, należy wybrać fototapetę. Fototapety to z pewnością wiele zalet. Tego typu dekoracja optycznie zwiększy każde pomieszczenie, co istotne ozdobi ścianę, meble, wprowadzi do wnętrza kolor i grafikę. Fototapeta to świetny pomysł na błyskawiczną i niezwykle efektowną dekorację wnętrz.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.