Miejsce
szafka pod rtv
Napisał: Bonsoni.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wykorzystanie stolika rtv i kanapy do wystroju salonu

Aranżacja salonu to niełatwa kwestia. Przede wszystkim ma być komfortowy i wygodny, bowiem jest miejscem, gdzie podejmujemy gości, i sami spędzamy w tym miejscu sporo czasu. Przy urządzaniu salonu powinno się wziąć pod uwagę wymiar pomieszczenia.
salon
Napisał: Kronospan
Na podstawie danych z: Kronospan

Materace do spania - bezsprzecznie jedni z najistotniejszych, chociaż nierzadko niedocenianych, „bohaterów” sypialni

Sypialnia to bez wątpienia jedno z najistotniejszych miejsc w domu. To właśnie tu odprężamy się po ciężkim dniu w pracy, chociaż - jak pokazuje rzeczywistość - nie zawsze tak jest.
instalacje
Napisał: Lyman Erskine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety dla dzieciaków - czyli, w jaki to sposób dobrać odpowiednią tapetę do pokoiku twojego maluszka

Przeznaczenie fototapet bywa niewiarygodnie szerokie pod względem tematu i w ich zastosowaniu. Możemy je użyć w danych czasach w każdym pomieszczeniu, jakim to wyłącznie zapragniemy.
układanie parkietu katowice
Napisał: Marcin Polak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Podłoga w twoim domu może prezentować się naprawdę pięknie, lecz nie można zapomnieć o potrzebnych zabiegach

Podłoga drewniana bywa materiałem na lata, zatem potrzeba zrobić ją rzeczywiście należycie. Zadbana – będzie wyglądać doprawdy cudownie i nada pomieszczeniom wyjątkowego klimatu. Parkiet jest rozwiązaniem ponadczasowym i ciągle modnym, więc warto decydować się właśnie na ten rodzaj podłoża.
komplet
Napisał: Spot Light
Na podstawie danych z: Spot Light

Czy patrzyliśmy już co ma szansę nam zaproponować firma cermag?

łazienka będzie niesamowicie istotnym miejscem w każdym mieszkaniu. To tutaj powinniśmy się zrelaksować w czasie kąpieli, to tu chcemy posiadać wszystko jak najwyższej jakości, tak by uzyskać pewność, że przetrzyma wiele lat.
pokój dziecięcy
Napisał: Demur.pl
Na podstawie danych z: Demur.pl

Jak zaaranżować niezagospodarowaną przestrzeń, ażeby jej dodać odrobinę ciepła?

W danym czasie modne są niezagospodarowane wielkie pomieszczenia. Niestety w takich pomieszczeniach dużych ciężko jest wprowadzić miły nastrój. Modne są białe ściany, duże ceramiczne płytki z połyskiem i jak najmniej ozdobnych figurek.
kartony
Napisał: Geoffrey Franklin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przeprowadzki. Istotna zmiana? Czy błahy epizod życiowy?

Jest kilka etapów w życiu, które pozostawiają trwały ślad w psychice. Śmierć, rozłąka, narodziny dziecka – oto chyba najbardziej znane możliwości z takiej kategorii. Jedne z wymienionych są jednak szczęśliwe (ślub czy narodziny dziecka), kolejne zaś wstrząsające (śmierć, rozłąka), jednak pierwsze, jak i drugie mają związek z ogromnym stresem i niepokojem. Na tej liście powinny znajdować się także inne, mniej wywołujące stres wydarzenia, jakie jednakowoż także dezorganizują nasze życie do góry nogami. Jedną z takich sytuacji jest przeprowadzka.
ślub
Napisał: Jimmy Yao
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wesele też jest ważne. Mamy solidne podpowiedzi dla poszukujących rzetelnych wiadomości

Przeważnie jest tak, iż znaczniejszą uwagę cechuje sam ślub, wspaniale przyszykowany kościół, para młoda wzruszonymi głosami wymawiający tekst przysięgi oraz włożenie na palce obrączek, które mają być wyraźnym dowodem ich uczucia. Lecz prawda jest też taka, że gdy spadną stres związane z odbywaniem się tej niecodziennej uroczystości przychodzi czas na zabawę, a co się z tym wiąże, musimy wcześniej zatroszczyć się o dobre miejsce.
ryba w akwarium
Napisał: Chris Favero
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym dobrze jest przełamać rutynę, gdy mowa o dekoracjach do domu? Dlaczego Dobrze jest to robić?

Zrobienie jedynego w swoim rodzaju klimatu w domu nie jest rzeczą łatwą. Czasem wizje, jakie siedzą w naszej głowie, po zrealizowaniu już nie prezentują się tak dobrze. Jakby czegoś im brakowało.
zakupy
Napisał: ALESSI

Ściany biurowe - a więc, w jaki sposób stworzyć przestrzeń dla wszystkich oraz indywidualną

Masz w posiadaniu osobistą firmę? Zatrudniasz sporą liczbę pracowników? Jeżeli tak, no to z pewnością natknąłeś się na problem z ich "ustawieniem". Nawet posiadając biuro o dużej powierzchni, jeżeli bywa w nim duża liczba ludzi, tworzą się problemy: hałas, włażenie samym sobie w drogę, czy najzwyczajniej "pękający łeb" z powodu calutkiego tego chaosu i to nie tylko u nas samych, lecz u naszych pracowników również - kto chciałby pracować, w miejscu gdzie jest cały czas głośno i wszyscy wchodzą samym sobie w paradę? No cóż - Nikt.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.