Miejsce
pomieszczenie biurowe
Napisał: Ian Kennedy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Meble na wymiar to dobre wyjście dla osób, które poszukują czegoś wyjątkowego

Jeśli chcemy urządzić mieszkanie tak, żeby prezentowało się naprawdę oryginalnie, to dobrze będzie zamówić najróżniejsze meble na wymiar. Będzie to świetne rozwiązanie, jeśli nie udało się nam znaleźć nic interesującego w salonach meblowych albo mamy nietypowy układ mieszkania.
kartony
Napisał: Geoffrey Franklin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przeprowadzki. Istotna zmiana? Czy błahy epizod życiowy?

Jest kilka okresów w życiu, które pozostawiają długotrwały ślad w głowie. Zgon, rozłąka, narodziny dziecka – to prawdopodobnie najbardziej powszechne sytuacje z takiej kategorii. Jedne z nich są jednak szczęśliwe (ślub czy narodziny dziecka), drugie zaś wstrząsające (śmierć, rozłąka), jednakowoż pierwsze, jak i drugie mają związek z znacznym stresem i niepokojem. Na takiej liście powinny być także pozostałe, mniej stresogenne zdarzenia, jakie jednakowoż także wywracają nasze życie do góry nogami. Jedną z nich jest przeprowadzka.
instalacje
Napisał: Lyman Erskine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety dla dzieciaków - czyli, w jaki to sposób dobrać odpowiednią tapetę do pokoiku twojego maluszka

Przeznaczenie fototapet jest bardzo szerokie tematycznie oraz w ich zastosowaniu. Mamy możliwość je użyć w obecnych czasach wewnątrz każdziutkim wnętrzu, jakim to tylko zapragniemy.
zakupy
Napisał: ALESSI

Ściany biurowe - a więc, w jaki sposób stworzyć przestrzeń dla wszystkich oraz indywidualną

Masz w posiadaniu własną przedsiębiorstwo? Zatrudniasz sporą liczbę ludzi? Jeżeli tak, to z pewnością natknąłeś się na problem z ich "po ustawianiem". Nawet posiadając biuro o sporej powierzchni, jeśli jest wewnątrz niego spora liczba person, tworzą się problemiki: hałas, wchodzenie samym sobie w drogę, czy po prostu "bolący łeb" z powodu całego tego chaosu oraz to nie tylko u nas samych, ale u naszych pracowników również - kto pragnąłby pracować, w miejscu gdzie bywa cały czas głośno oraz wszyscy włażą samym sobie w paradę? A więc - Nikt.
projektowanie
Na podstawie danych z: topeshop.pl

Co może być idealnym oraz bardzo praktycznym sposobem na przechowyanie suszarki?

Wiele kobiet trzyma swą suszarkę do włosów po prostu w szufladzie swojej szafki, ale robiąc tak ogranicza się dostęp do innych znajdujących się w niej rzeczy.
Dom czy mieszkanie za milion
Napisał: Prestige PR
Na podstawie danych z: Prestige PR

Fototapeta z motywem uliczki - a więc, w jaki sposób wprowadzić odrobinę romazntyzmu do pokoju, czy sypialni

Stoisz wewnątrz pustym pokoiku, gotowym do wyremontowania? Już oczami wyobraźni widzisz jego zarys? Chcesz, by był ładny i romantyczny, albowiem pragniesz sprawić nim przyjemność drugiej, ważnej dla Ciebie personie? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś! W naszym dzisiejszym felietonie opowiemy Ci o najlepszym sposobie na wprowadzenie wspomnianej romantycznej atmosfery, tylko w dobry sposób odczytaj nasz pisany dzisiaj artykulik!


Fototapeta z motywem uliczki - a więc, w jaki sposób wprowadzić odrobinę romazntyzmu do pokoju, czy sypialni

Zwykle bycie romantycznym znaczy zakupywanie prezencików następnej osobie, zapraszanie na kolacyjkę, czy wspólne wypady na łono przyrody.
ślub
Napisał: Jimmy Yao
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wesele też jest ważne. Mamy solidne podpowiedzi dla poszukujących rzetelnych wiadomości

Zazwyczaj jest tak, że znaczniejszą ciekawość łapie sam ślub, pięknie przyszykowany kościół, państwo młodzi załamującymi się głosami powtarzający słowa przysięgi oraz wsunięcie na palce obrączek, które będą widocznym dowodem ich miłości. Ale prawda jest też taka, iż kiedy opadną zdenerwowanie powiązane z odbywaniem się tej niecodziennej uroczystości nadchodzi czas na tańce, a co się z tym wiąże, musimy wcześniej zatroszczyć się o właściwe miejsce.
urządzanie domu
Napisał: Dennis Jarvis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dom powinien okazać się dobrze urządzony

Wszystko powinno posiadać własne miejsce
Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że w naszym wnętrzu wszystko powinno posiadać własne miejsce, tak abyśmy nie musieli niczego poszukiwać i abyśmy wciąż posiadali jak największy porządek. Co więcej trzeba zadbać o to, aby był on funkcjonalny, lecz jednocześnie przytulny, przez co każdy z radością będzie z nami spędzał czas, ponieważ będzie się czuł u nas na pewno dobrze.
pokój hotelowy
Napisał: Greenland Travel
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wybrać meble do hotelu, by zdobyć szczyt?

By hotel przedstawiał się jako miłe oraz komfortowe miejsce, trzeba o niego dobrze zadbać. Przede wszystkim chodzi o zaprojektowania pokojów hotelowych w ten sposób, żeby goście czuli się dobrze i żeby było im wygodnie. Jednakże trzeba także pamiętać kilka innych aspektów, jak choćby oryginalnie ale i bez przesady w drugą stronę. Ma być komfortowo - to podstawa, a ogół musi być dopasowany do oczekiwań gości hotelowych, czyli konkretnej grupy docelowej.
apartamenty
Napisał: Phillip Pessar
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kuchnia to najważniejsze pomieszczenie w niejednym mieszkaniu - to centrum rodzinnego ciepła

Od czasów naszych babć zazwyczaj w polskich rodzinach jest tak, że kuchnia tętniła życiem. To tu wszyscy spotykali się na rodzinne obiady. To tam koleżanki, które wpadły na wieczorne ploteczki, siedzą razem pijąc kawę i delektując się ciastkiem.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.