Rozwiązania
remont w domu
Napisał: vnON
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaką mają rolę ogrodzenia przy naszych domach, opis podstawowych ich rodzajów.

Ogrodzenia pełnią istotne zadanie przy terenach przemysłowych i domach. Po pierwsze chronią teren w środku przez wejściem niepowołanych gości, dając jednocześnie bezpieczeństwo przebywających tam osób. Lecz ogrodzenie chronić również może przed hałasem i pyłem, jeśli się przykładowo będzie znajdować blisko ulicy, a czasami i przed możliwością zobaczenia, co jest w środku. Nie można zapominać o funkcji dekoracyjnej - w pewien sposób jest ono wizytówką posesji i świadczy o guście i statusie właściciela. Dlatego też wybór odpowiedniego ogrodzenia nie jest łatwy, zwłaszcza jeżeli się zechce dostosować je do budynku i otoczenia. Dobrze zaprojektowane ogrodzenie będzie w pierwszej kolejności spełniać wyżej wymienione funkcje, lecz również będzie się odpowiednio prezentować. Ogrodzenie swoim wyglądem powinno nawiązywać do stylistyki budynku, ale też uwzględniać to, jakie są preferencje w okolicy. Na szczęście wybór różnych rodzajów ogrodzeń jest tak duży, że każdy bez problemów powinien jakieś wybrać do swoich potrzeb.
reflektor diodowy
Napisał: Steinel
Na podstawie danych z: Steinel

Deski z jakich egzotycznych gatunków drewna stosuje się obecnie do konstrukcji tarasów?

Osoby, które chcą przy swoim domu zbudować taras, mogą stanąć przed decyzją o wyborze najlepszego typu materiału, z jakiego wyprodukowane będą deski, które będzą wykorzystane do jego budowy.
dekoracje
Napisał: Meutia Widodo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Cudowne święta – najprostsze pomysły, które pomogą wykreować niebanalną atmosferę w tym czasie

Święta to piękny czas, z wielu powodów. To okres, gdy możemy więcej chwil spędzić wraz z rodziną, poczuć cudowną atmosferę, porozmawiać przy rodzinnym stole. To również piękny okres, bowiem dookoła świat prezentuje się nieco inaczej. Raz za sprawą białego śniegu, który wpływa na ten specyficzny klimat, a dwa, ze względu na wspaniałe dekoracje świąteczne, które wykorzystuje się zarazem w mieszkaniach, jak i w miejscach publicznych.
ceny
Napisał: Mastercook

Jak urządzić małą łazienkę?

aranżacja niedużej toalety w ergonomiczny oraz funkcjonalny sposób, bez rezygnacji z wszelakich udogodnień może być dużym wyzwaniem. Istnieje wiele sposobów, przy użyciu jakich mała toaleta będzie sprawiać wrażenie obszernej a jednocześnie nie zabraknie w niej niezbytecznego ekwipunku.
łóżka designerskie
Napisał: Sjoerd Lammers street photography
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ważny szczegół sypialni, w jaki dobrze jest inwestować - łóżko i materac

wizerunek miejsc, w jakich bywamy ma niesłychanie istotne znaczenie dla naszego samopoczucia i nastroju. Przede wszystkim dotyczy to naszego domu, w jakim planujemy przyjemnie spędzać czas.
dzieci
Napisał: ABRA

O jakich kwestiach wiedzieć kupując oświetlenie do domu? Jakiego typu są najistotniejsze zasady doboru?

Oświetlenie to jedna z najbardziej istotnych spraw w każdym domu. Bez tego nie możemy mówić o mieszkaniu, jako o miejscu dobrym do codziennego funkcjonowania. Takie lokum ani nie jest komfortowe, ani funkcjonalne.
lampa kuchenna

Lampa kuchenna może mieć różnorakie wymiary

Każde pomieszczenie ma okazać się być dobrze oświetlone, tak żeby dobrze nam się w nim mieszkało oraz pracowało. Przez to tak ważne będzie to, abyśmy dobrali do niego dobre oświetlenie, takie które pomoże nam rozjaśnić każdy kąt.
wyposażenia
Napisał: Klose
Na podstawie danych z: Klose

Przeczytaj nim zaczniesz malowanie ścian oraz sufitu

Przekształcające się mody kolorystyczne skłaniają nas często do decyzji o przemalowaniu mieszkań. Jednakże niezależnie od nich każdą ścianę musimy wcześniej albo później pomalować.
magnat
Napisał: Dekoria.pl
Na podstawie danych z: Dekoria.pl

Jak urządzić pokój dzienny połączony z pomieszczeniem kuchennym?

Kuchnia otwarta na pokój dzienny czy też inaczej - salon z kuchnią, to niezmiernie częste rozwiązanie w nowoczesnym projektowaniu mieszkań.


Jak urządzić pokój dzienny połączony z pomieszczeniem kuchennym?

Połączenie dwóch wnętrz na jednej powierzchni ma jednakże zarówno zalety, jak także minusy.
moc
Napisał: Meutia Widodo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ciekawe dopełnienia aranżacyjne, które doskonale wpiszą się w dowolny styl wykończeniowy

Obecnie dom czy mieszkanie przestało być wyłącznie miejscem, w którym się spożywa posiłki oraz śpi po ciężkim dniu. lokum jest przedłużeniem oraz wyrazem indywidualizmu mieszkającego.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.