LED
firmy

Nieduże dodatki, jakie są w stanie tchnąć nowe życie w dowolny rodzaj przestrzeni

Odpowiednia aranżacja domu to proces, który jest w stanie nie tylko przedłużyć się w czasie, ale również dostarczyć wiele nerwów. Aranżacja się nie kończy razem z nabyciem wszystkich podstawowych mebli.
oświetlenie
Napisał: David Mellis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie najważniejsze zalety mają systemy oświetlenia led?

Oświetlenie led cieszy się dużą popularnością wśród innych systemów oświetleniowych, dlatego jest ono używane coraz częściej, zarówno prywatnie jak także w przemyśle. Należałoby więc zastanowić się nad tym które najważniejsze wartości charakteryzują oświetlenie ledowe.
Sposoby na wiosenne przesilenie
Napisał: Janpol
Na podstawie danych z: Janpol

Dobór oświetlenia do sklepu, czy naprawdę źródło światła ma znaczenie?

Dopasowanie sprawdzonego oświetlenia do różnorodnych powierzchni odgrywa fundamentalne znaczenie nie tylko pod względem lepszego uwypuklenia „atmosfery” danego pomieszczenia, ale funkcjonuje jako istotny czynnik bezpośrednio przekładający się na potencjał na przykład sklepów spożywczych do zmaksymalizowania sprzedaży.
lampa led
Na podstawie danych z: pixabay.com

Jakie żarówki należy nabywać, ażeby zaoszczędzić prąd, fundusze oraz zadbać o środowisko?

Aktualnie znacznie wzrosła świadomość społeczeństwa w zakresie ochrony środowiska. I to właśnie z tego powodu tuż po cenie ważnym elementem wpływającym na podświadomość klientów jest neutralne wpływanie na środowisko. Parę lat temu zostały wycofane z obiegu zwyczajne żarówki. Dostępne są tylko te o niedużej mocy. Powstały wówczas energooszczędne żarówki. Jednak obecnie prawdziwą sławą szczycą się żarówki LED. To faktycznie niesamowite żarówki, które pobierają nieznaczną ilość energii. Są niebywale energooszczędne a do tego zjawiskowo wyglądają.
światła led
Napisał: Kevin Pham
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy warto stosować oświetlenie LED?

Większość osób myślących nad oświetleniem w swoim domu, wybiera oświetlenie led. Z jakiego powodu jest to tak modne i korzystne rozwiązanie?
Oświetlenie w Twoim domu
Napisał: Elneo
Na podstawie danych z: Elneo

Gdzie warto założyć oprawy podłogowe z żarówkami LED

Niezwykłe i oryginalne oświetlenie to coś, o co z pewnością warto się postarać. Czasami wybranie czegoś naprawdę oryginalnego i interesującego potrafi znacznie wpływać na estetykę wnętrza – zarówno domowego jak i w ogródku, przestrzeni biurowej, a nawet pubach albo sklepach. W dzisiejszych czasach bardzo ciekawym rozwiązaniem jest współczesne oświetlenie podłogowe – za pomocą specjalnych wbudowanych lamp i opraw można osiągnąć niezwykłe efekty w postaci przykładowo różnobarwnych świateł, które – zależnie od potrzeb – mogą oświetlać pomieszczenia łagodnie lub poprzez kontrastowe pasma.
taśma LED w pomieszczeniu
Napisał: Nathan Duprey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Taśmy LED-owe jako wyjątkowe rozwiązanie oświetleniowe

Taśmy LED to nadzwyczajne rozwiązanie, aby oświetlić pokój, biuro, czy też ogród. Ważkimi cechami taśm LED są elastyczność, również prostota montażu. Zasadniczymi wartościami towaru jest duża oszczędność energii elektrycznej, oraz mała temperatura w trakcie świecenia.
czujniki indukcyjne

Oświetlenie ledowe

Aktualnie szczególnie liczy się ekologia oraz oszczędność – nie tylko, gdy chodzi o pieniądze, ale przede wszystkim o zasoby surowców naturalnych. Żarówki led gu10 zaliczane są do tych znakomitych, dostępnych dzisiaj na rynku, dlatego należy zainwestować w znakomity produkt od cenionego szczególnie producenta. Rozbudowane możliwości czy pewność rewelacyjnej jakości to nie jedyne mocne strony żarówek ledowych.
Design i ekologia
Napisał: StartBull
Na podstawie danych z: StartBull

Efektowne oraz ekologiczne oświetlenie w twoim mieszkaniu

Kiedy urządzamy swoje mieszkanie, warto zwrócić szczególna uwagę na oświetlenie. Jest ono szczególnie ważne, kiedy pracujemy w domu a także potrzebne, żeby odpowiednio odpocząć po ciężkim dniu w pracy.
designerskie schody
Napisał: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie oświetlenie schodów najlepiej wybrać?

Jednym z najistotniejszych przestrzeni, które należy oświetlić są schody. Jest to ważne przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Faktem jest, iż normalna lampa wieszana nie jest super sposobem na oświetlenia właśnie z powodu, że nie oświetla przejrzyście całej klatki schodowej. Problematyczne jest znalezienie takiego punktu na lampę, gdyż w zasadzie nie ma takiego miejsca, który oświetlałby wszystkie zakamarki. A gdy już owe miejsce jest, to problem sprawia wymiana żarówki, gdyż jest ono umiejscowione w bardzo niedostępnym miejscu.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.