Światło
Lampa wisząca, żyrandol Dafne
Napisał: Maxlight
Na podstawie danych z: Maxlight

Oświetlenie ozdobne zjednuje sobie bardzo wielu fanów

Oświetlenie dekoracyjne zdobywa wielu zwolenników, którzy widzą w tym ogromną szansę na dobre oświetlenie, które będzie ponadto połączone z funkcjami estetycznymi, które nie przejdą bez echa.
Żyrandol
Napisał: Maxlight
Na podstawie danych z: Maxlight

Lampy kryształowe nadadzą stylu każdemu wnętrzu

Światło jest niezbędne do życia. Gdyby nie słońce, ziemia byłaby martwą pustynią. Przeważnie nie doceniamy zysków czerpanych ze światła. Oferuje ono nie tylko poczucie bezpieczeństwa, w przeciwieństwie do mroku.
informacje o alarmie
Napisał: Misanthropic One
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oświetlenie led dla przemysłu - najlepszy model instalacji, na który można się zdecydować

W powierzchniach biurowych oświetlenie ma bardzo duże znaczenie. Rozliczne zakłady i istotne firmy niejednokrotnie pracują przez pokaźną część doby w następstwie czego wymagane jest założenie stosownej instalacji, jaka zapewni ciągły dopływ oświetlenia.
Dom inteligentny

Instalacje inteligentnego domu, sterowanie oświetleniem w domu

Kiedyś domy były robione w zupełnie inny sposób. W obecnych czasach wszystko jest budowane w niesamowity sposób. Czym jest ten niesamowity sposób? Otóż używa się o niebo bardziej odpornych materiałów na działanie czasu, porównując z tym, co było dawniej. Nie istnieją dziury, których nie dało się załatać i do domu mogło wchodzić jakieś robactwo. Dodatkowo mamy porządną wentylację, co pozwala na właściwy przepływ powietrza w domach, co kiedyś było nierealne.
taśma led
Napisał: SparkFun Electronics
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ciekawe zastosowanie światła LED - sprawdź, gdzie się to przyda

Ważnym aspektem przy wyborze źródła światła jest bezpieczeństwo. Oświetlenie LED nie rozgrzewa się nawet po bardzo długim czasie świecenia. Zasadniczą zaletą światła LED jest jego energooszczędny i ekologiczny charakter. LED w odróżnieniu do żarówek standardowych nie zawierają rtęci, na dodatek, dzięki nim zdołamy w dużym stopniu obniżyć opłaty za zużycie energii elektrycznej. Dużą wartością oświetlenia LED jest szeroki asortyment kolorów światła. Nie ma potrzeby używania dodatkowych filtrów, żeby zdobyć wyselekcjonowaną barwę. Zabarwienie świecenia jest zależny od materiału, z którego wykonany jest półprzewodnik. Ponieważ światło wydzielane przez diodę LED posiada niezwykle mały zasięg promieniowania, jego barwa jest niezwykle nasycona.
halogen
Napisał: Stephan Ridgway
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oświetlenie LED – cieszący się popularnością typ oświetlenia o bardzo dużym wykorzystaniu

Znaczna większość energii elektrycznej pozyskiwana jest ze źródeł nieodnawialnych. Stąd konieczność jej oszczędzania. W zwykłym gospodarstwie domowym najwięcej energii elektrycznej zaoszczędzimy, wybierając energooszczędne źródła światła. Co możemy teraz wybrać zamiast stosowanych od bardzo dawna, pobierających ogromną ilość energii żarówek?
Oświetlenie led
Napisał: Omar Bárcena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przy pomocy oświetlenia LED można nadać wnętrzom wyjątkowy styl

O pozytywnych cechach żarówek LED można pisać dużo. Gdy już zdecydujemy się na tego typu żarówki, zaczynamy rozważać, w których pomieszczeniach najlepiej je zamontować oraz jak je wykorzystać, aby efekt był zarówno funkcjonalny, jak i atrakcyjny wizualnie. Nad kuchennym blatem najlepiej zdecydować się na okrągłe, płaskie żarówki, takie jak mr16, jednak tego typu mocowanie nie w każdej sytuacji się sprawdzi.
oświetlenie zewnętrzne domu

Odpowiednio oświetlony budynek, czyli oświetlenie zewnętrzne oraz wewnętrzne

Odpowiednie oświetlenie zarówno wewnętrzne, jak i znajdujące się na zewnątrz jest nieprawdopodobnie ważne. Podnosi nie tylko nasze poczucie bezpieczeństwa, ale zapewnia również wysoki komfort.
lampa
Napisał: Anna-Stina Takala
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele daje właściwe oświetlenie? Zastanów się nad tym urządzając swoje mieszkanie. Sprawdź możliwości

Promienie świetlne to życie, bez niego nie możemy mówić ani o działaniu ani chociażby o codziennym funkcjonowaniu. Należy nie zapominać o tym na każdym kroku, co oznacza, iż najistotniejsze to, aby stworzyć każdemu członkowi rodziny możliwość rozwijania się. Bez dobrego oświetlenia jest to całkowicie niemożliwe. To bardzo istotne więc, aby o tym pamiętać, powinniśmy w tym celu przeanalizować zagadnienie oświetlenia.
oświetlenie w łazience
Napisał: Brent Eckley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki rodzaj oświetlenia wybrać do łazienki?

Oświetlenie w łazience to naprawdę wiele możliwości aranżacyjnych. Stawiając na praktyczności tego typu oświetlenie, wcale nie musimy rezygnować z eleganckiego bądź oryginalnego wyglądu. Nie należy także ograniczać się tylko do górnego, głównego rodzaju światła. Dostępne typy oświetlenia - na przykład punktowego, również idealnie sprawdzą się w łazience. Oświetlenie łazienkowe daje możliwość zamontowania kinkietów, bocznego oświetlenia, podświetlanego lustra bądź nawet zamontowania oświetlenia podłogowego. Najpopularniejszy jest z pewnością plafon do łazienki.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.