Światło
halogen
Napisał: Stephan Ridgway
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oświetlenie LED – cieszący się popularnością typ oświetlenia o bardzo dużym wykorzystaniu

Znaczna większość energii elektrycznej pozyskiwana jest ze źródeł nieodnawialnych. Stąd konieczność jej oszczędzania. W zwykłym gospodarstwie domowym największe ilości energii elektrycznej zaoszczędzimy, stawiając na energooszczędne źródła światła. Co możemy aktualnie wybrać zamiast klasycznych, zużywających ogromną ilość energii żarówek?
lampka zstojąca
Napisał: teakwood
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dobrze dobrane lampy dla rozświetlenia każdego mieszkania w niskich cenach

W każdym pomieszczeniu istotne jest nie tylko umeblowanie, lecz również oświetlenie. Organizując oświetlenie należy mieć na uwadze, że każde z pomieszczeń pełni inną rolę i nastręcza poszczególnych rozwiązań. Oświetlenie decyduje nie tylko o nastroju pomieszczeń, ale także o ich ergonomiczności. Prawidłowo dobrane lampy do salonu, kuchni, sypialni podkreślą przeznaczenie osobnych pomieszczeń. Temperaturę barwową zestawia się pod kątem zastosowania pomieszczenia.
lampa w salonie
Na podstawie danych z: www.damnet.pl

Światło do łazienki, powinno wywoływać w nas pozytywny nastrój

Od światła oczekujemy magi ponieważ światło naturalne posiada magiczną siłę kreowania przestrzeni. Blask - przemijające, ale bardzo istotne tworzywo kompozycyjne, należy zaplanować na etapie projektowania wnętrza. Planując oświetlenie do salonu trzeba podjąć decyzję, jakiej wagi zadania pragniemy mu przyznać.
Lampki led
Napisał: Michael Dorausch
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Technologia ledowe w naszych wnętrzach

Wracasz w kiepskim nastroju do domu? Z miłą chęcią wskoczyłbyś pod koc po czym przespał jesień i zimę? Jest na to rada. Z jesiennej melancholii wyzwoli nas dobre światło! Kiedy dni stają się coraz krótsze, żyrandole, kinkiety oraz lampy są zamiennikiem słońca.
ledowa żarówka
Na podstawie danych z: pixabay.com

Oświetlenie całego domu – jak je wybierać? Salon, gabinet, pokój dziecięcy, ogród – co brać pod uwagę w we wszystkich tych miejscach?

Dobre samopoczucie we własnym mieszkaniu jest niezwykle istotne. Chyba każdy z nas chciałby móc w nim zarówno z przyjemnością pracować, jak i relaksować się. Jednak aby osiągnąć ten cel, należy się niestety sporo napracować. Na atmosferę domu składa się mnóstwo elementów – jego wygląd, rozmieszczenie sprzętu, a nawet oświetlenie, którego niekiedy niestety nie się nie docenia.
oświetlony dom
Napisał: Xella Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Xella Polska Sp. z o.o.

Zdalne sterowanie oświetleniem ułatwi Ci życie!

Światło jest rzeczą konieczną do życia. Gdyby nie byłoby słońca, Ziemia stałaby się martwą pustynią. W codzienności nie dostrzegamy pozytywów czerpanych ze światła.
Ściana jak nowa
Napisał: Shutterstock
Na podstawie danych z: Shutterstock

W jaki sposób dobrze będzie odebrać mieszkanie od dewelopera?

Odbiór mieszkania od dewelopera jest jedną z ostatnich czynności, które należy wykonać, ażeby móc mieszkać w swym mieszkaniu. Eksperci od nieruchomości twierdzą, że tej czynności nie powinniśmy przeprowadzać chaotycznie. Trzeba to przeprowadzić rozważnie, aby nie popełnić jakichkolwiek rażących pomyłek. Jeżeli deweloper próbuje na nas wymusić przyśpieszenie odbioru, nie warto tego brać pod uwagę i wszystko robić swoim tempem. W sieci Internet nie brak porad, na temat jak dobrze dokonać odbioru swojego mieszkania.
pościel
Napisał: DECOFLUX
Na podstawie danych z: DECOFLUX

Jeśli interesuje nas żarówka led e27 cena jej będzie korzystna

Coraz więcej uwagi przykładamy do tego, by oszczędzić jak najwięcej pieniędzy. Przez to właśnie chcemy kupować żarówki, które będą nam dawać dużo światła, ale jednocześnie powodują, że będziemy mało płacić za zużycie prądu.

Oświetlenie domowe - modne lampy

Oświetlenie w domu jest przynajmniej w takim samym stopniu istotne jak sprzęty. Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie raczej funkcjonowania pozbawionego światła. Dlatego właśnie na wybranie różnego typu lamp do domu poświęcamy niezwykle dużo czasu. Powinniśmy wobec tego wiedzieć, jakie są obowiązujące trendy w oświetleniu.
kuchnia
Napisał: Glendale United Methodist Church - Nashville
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W swoim wnętrzu można wykorzystać szklane elementy, prezentują się naprawdę wspaniale

Elementy ze szkła są bardzo popularne i dzisiaj zyskują szerokie zastosowanie w projektowaniu wnętrz domowych i komercyjnych. Wbrew pozorom są bardzo wytrzymałe oraz trwałe, a przy tym wyglądają niezwykle elegancko.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.