Światło
pościel
Napisał: DECOFLUX
Na podstawie danych z: DECOFLUX

Jeśli interesuje nas żarówka led e27 cena jej będzie korzystna

Znacznie więcej uwagi poświęcamy do tego, by oszczędzić jak najwięcej pieniędzy. Przez to właśnie chcemy nabywać żarówki, które będą nam dawały dużo światła, lecz równocześnie sprawią, że będziemy mniej płacić za zużycie prądu.
Ściana jak nowa
Napisał: Shutterstock
Na podstawie danych z: Shutterstock

W jaki sposób dobrze będzie odebrać mieszkanie od dewelopera?

Odbiór mieszkania od dewelopera jest jedną z ostatnich czynności, które należy wykonać, aby móc zamieszkać w swym domu. Fachowcy od rynku nieruchomości uważają, iż tej czynności nie powinniśmy przeprowadzać na odczepnego. Należy to przeprowadzić rozważnie, aby nie popełnić jakichkolwiek błędów. Jeżeli przedstawiciel deweloperów stara się na nas wymusić przyśpieszenie odbioru, nie trzeba tym się przejmować i wszystko robić swoim tempem. W sieci nie brak dobrych rad, na temat jak prawidłowo dokonać odbioru swojego mieszkania.
taśma led
Napisał: SparkFun Electronics
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ciekawe zastosowanie światła LED - sprawdź, gdzie się to przyda

Istotnym aspektem przy doborze źródła światła jest bezpieczeństwo. Światło LED nie rozgrzewa się nawet po bardzo długim okresie świecenia. Zasadniczą wartością światła LED jest jego energooszczędny i ekologiczny obszar. LED w odróżnieniu do żarówek standardowych nie zawierają rtęci, oprócz tego, dzięki nim zdołamy znacznie zredukować rachunki za zużycie energii elektrycznej. Dużą wartością oświetlenia LED jest duży asortyment barw światła. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych filtrów, by zdobyć wyselekcjonowaną barwę. Odcień świecenia jest uzależniony od półproduktu, z którego zbudowany jest półprzewodnik. Ponieważ światło emitowane poprzez diodę LED posiada niezwykle mały zasięg promieniowania, jego barwa jest niezwykle nasycona.
lampa w salonie
Na podstawie danych z: www.damnet.pl

Światło do łazienki, powinno wywoływać w nas pozytywny nastrój

Od oświetlenia spodziewamy się magi dlatego, że światło naturalne ma niezwykłą siłę tworzenia przestrzeni. Światło - przemijające, ale niezwykle ważne tworzywo architektoniczne, powinno się przemyśleć na etapie aranżowania pomieszczeń. Projektując oświetlenie do łazienki trzeba zdecydować, jakiej rangi zadania chcemy mu przyznać.
Lampa wisząca Escape
Napisał: LZF
Na podstawie danych z: http://www.damnet.pl

Należy zainwestować w nowoczesne oświetlenie

Planując wnętrze swojego domu, chcemy mieć gwarancję, że wszystko będzie świetnie się ze sobą łączyć i dawać wrażenie idealnie dobranego. Niesamowicie ważne przy wystroju pomieszczeń jest nowoczesne oświetlenie, które nadaje niepowtarzalnego klimatu.
zasilacz led
Na podstawie danych z: mselektronik.pl

Zasilacz ledowy i świetlówki LED gu10

Żarówki LED to jedne z nadzwyczaj energooszczędnych źródeł światła. Największą ich wartością jest długoletnia żywotność. Żarówki ledowe to duże spektrum wyboru jeśli chodzi o typ trzonka, barwę oświetlenia, kąt świecenia, również siłę świetlną. Dorównują tradycyjnym żarówkom żarnikowym pod względem strumienia świetlnego jak i również temperatury barwowej. Dzięki użyciu żarówek ledowych jesteśmy w stanie zniżyć pobór mocy do 85-90% względem standardowych żarówek. W zalewie artykułów przeróżnego gatunku światła LED należałoby przed dokonaniem zakupu zastanowić się które źródło oświetlenia LED okaże się najodpowiedniejsze do oświetlenia naszego budynku.
oświetlenie
Napisał: Pointb
Na podstawie danych z: Pointb

Rozmaite rodzaje oświetlenia do zróżnicowanych zastosowań

Na pewno większość ludzi zgodzi się z tym, że światło jest bardzo ważne w każdym mieszkaniu. Jak silnie brakuje sztucznego światła można dowiedzieć się wówczas, gdy nagle zabraknie w domu prądu. Na chwilę obecną ludzie są silnie przyzwyczajeni do wykorzystywania właśnie elektrycznego oświetlenia, które jest niezwykle praktyczne i skuteczne. Osoby, pracujące w rozmaitych zawodach doceniają rolę właściwego oświetlenia.
oprawy oświetleniowe led
Napisał: Patrick Finnegan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wybierać oświetlenie do biura? Na co zwracać uwagę? O jakiego rodzaju czynnikach musimy wiedzieć?

Krótkie dni w sezonie zimowym sprawiają, iż światło w naszych biurach jest zapalone prawie bez przerwy. Eksperci uświadamiają jak niezbędne jest, aby dobierać odpowiednie oświetlenie do miejsca pracy, zwłaszcza to niezbędne, gdy za oknem brakuje naturalnego światła.
żyrandol
Napisał: Calvado.pl

Lampy witrażowe- urok kolorowego światła

Witraże, niegdyś zarezerwowane tylko dla obiektów sakralnych, dziś równie często spotykane są w naszych domach i mieszkaniach. Wykorzystywana opozycja do nudnego, jednobarwnego światła. Calvado.pl przedstawia prawdziwe witrażowe arcydzieła – do salonu, gabinetu czy domowej biblioteczki.
lampa wisząca
Napisał: Jazminator
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Parę zdań na temat lamp. Które kupić i w jaki sposób jak je wybierać?

Dla wielu z nas słowo „lampa” łączy się prawdopodobnie z raczej nieciekawym urządzeniem zapewniającym światło. Bardzo często znajdującym się obok fotela wśród innych starych mebli w domu naszej babci czy mamy. Ze względu na takie skojarzenia z wczesnej młodości a nawet jeszcze z czasów dzieciństwa, wielu z nas unikało lamp podczas urządzania własnego domu.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.