Światło
Kinkiet
Napisał: SKOFF
Na podstawie danych z: SKOFF

Dobór oświetlenia do roli pomieszczenia. Lampy stacjonarne i wiszące.

Odpowiedni dobór oświetlenia we wnętrzu i wszystkich pomieszczeniach to rzecz szalenie istotna dla dobrego, komfortowego pomieszkiwania. Dobrze jest zaplanować światło jeszcze na etapie wykańczania mieszkania, by uniknąć wiercenia i drobnych remontów czy poprawek, które mogą przeciągać się w nieskończoność. Na co musimy zwrócić uwagę gdy pora dopasować lampy?
dekoracje do salonu
Napisał: Texas State Library and Archives Commission
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak optycznie powiększyć mały salon? Jak go zaplanować, ażeby prezentował się rzeczywiście dobrze?

Nawet niezbyt duży salon może mieć niepowtarzalny urok, wiele jednakże zależy od tego, jak go zaplanujemy. Salon powinien być reprezentacyjnym, ciekawym, jasnym miejscem.
oświetlony dom
Napisał: Xella Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Xella Polska Sp. z o.o.

Zdalne sterowanie oświetleniem ułatwi Ci życie!

Światło jest rzeczą niezbędną do funkcjonowania. Gdyby nie byłoby słońca, nasza planeta stałaby się czymś innym niż jest. Przeważnie nie doceniamy pozytywów pobieranych ze światła.
barek
Napisał: KAM
Na podstawie danych z: KAM

Sposoby urządzania wspaniałego wnętrza

Jeżeli aktualnie starasz się umeblować cztery kąty i nie masz wiedzy o tym zajęciu, zapraszamy do przeczytania tego tekstu. Opisujemy w nim parę wartych uwagi koncepcji, które możesz wprowadzić w życie w tym ciężkim zadaniu.
led
Na podstawie danych z: pixabay.com

Nowoczesny salon: rola oświetlenia

Energooszczędne, komfortowe a także zdrowe – takie jest oświetlenie ledowe. Możemy nim oświetlić całe pomieszczenie albo jedynie fragment aranżacji. Zobaczcie, jak to uczynić.
oświetlenie LED
Napisał: Peter Corbett
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Producent oświetlenia led ma dla nas różnorakie propozycje

Które lampy będą dla nas odpowiednie?

Producent oświetlenia led ma dla nas różnorakie propozycje

Jeśli zastanawiamy się nad wybraniem odpowiedniego oświetlenia do pokoi, to należy się namyślić na czym rzeczywiście nam zależy. Czy chcemy mieć silne światło, pomniejszyć opłaty, a może pragniemy posiadać świadomość, że nie będziemy musieli co jakiś czas zmieniać żarówek?
świetlówka
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oświetlenie do mieszkania

Polacy obecnie często są świadomi jak istotną rolę w wystroju domu ma odpowiednie oświetlenie. Światło może podkreślić fakturę elementu, dodać mu charakteru i w delikatnie zwiększyć widoczność we wnętrzu. Liczy się przy tym temperatura oświetlenia, oraz umiejscowienie urządzenia. Żarówki o neutralnej barwie światła są obecnie ciężko dostępne, stosuje się więc świetlówki, oświetlenie halogenowe i energooszczędne oświetlenie LED. Najlepsze rezultaty w ozdobnym oświetlaniu mieszkania otrzymuje się przy odbiciu światła od sufitu lub ściany. W celu uzyskania takiego efektu, wykorzystuje się więc wszelkiego rodzaju lampy.
led
Napisał: Kevin Pham
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Poznaj zalety światła ledowego

Oświetlenie hali musi zapewniać pracującym bezpieczeństwo, także komfort pracy, jaki przekłada się na zdolność produkcyjną. Powinno być także ekonomiczne i użyteczne, toteż warto zdecydować się na oświetlenie LED.
oświetlenie domu
Napisał: SKOFF
Na podstawie danych z: SKOFF

Piękne, jak również przyjazne środowisku oświetlenie w twoim mieszkaniu

Urządzając dom dobrze dłużej zastanowić się nad sprawą oświetlenia mieszkania. Jest to bardzo istotny element wyposażenia naszego domu, tym bardziej, jeżeli pracujemy w mieszkaniu i odpowiednie oświetlenie jest konieczne do tego, aby nasza praca była efektywna.
żyrandol
Napisał: Calvado.pl

Lampy witrażowe- urok kolorowego światła

Witraże, niegdyś zarezerwowane tylko dla obiektów sakralnych, dziś równie często spotykane są w naszych domach i mieszkaniach. Wykorzystywana opozycja do nudnego, jednobarwnego światła. Calvado.pl przedstawia prawdziwe witrażowe arcydzieła – do salonu, gabinetu czy domowej biblioteczki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.