Światło
lampka
Napisał: kogakure
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Odpowiednie oświetlenie niezawodnym zabiegiem na odświeżenie przestrzeni

Urzekająca zagrywka efektów światła i cienia jest nieodłączną częścią komponowania wnętrza. Konsekwencje zastosowania właściwego oświetlenia kreują niepowtarzalną atmosferę oraz w kompilacji ze sobą zdają się być niezastąpione.
lampa w salonie
Na podstawie danych z: www.damnet.pl

Światło do łazienki, powinno wywoływać w nas pozytywny nastrój

Od oświetlenia spodziewamy się czarów ponieważ światło naturalne ma magiczną możliwość tworzenia przestrzeni. Blask - ulotne, ale niezwykle istotne tworzywo kompozycyjne, należy zaplanować na etapie projektowania pomieszczeń. Projektując oświetlenie do łazienki trzeba podjąć decyzję, jakiej wagi zadania pragniemy mu powierzyć.
lampy
Napisał: Susanne Nilsson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak odpowiednio nabyć oświetlenie salonu tak, aby nasz dom prezentował się stosunkowo atrakcyjnie?

Wyjątkowo znaczącą kwestią jest ustalenie, który z wynalazków jest najbardziej rewolucyjnym i pojawienie się którego z nich w zdecydowanym stopniu wpłynęło na naszą codzienność. Możliwości jest w istocie niezwykle dużo, jednakże nie ulega wątpliwości, że istnieje sporo odpowiedzi, które pojawiają się najczęściej.
lampy
Napisał: Sam Howzit
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lampy wiszące - dobre rozwiązanie do rozległych pokoi

Współcześnie wystrój domu ma nadzwyczaj duże znaczenie i istotnie wpływa na komfort życia. Dla każdego człowieka istotne jest, żeby w własnym mieszkaniu czuł się dobrze i mógł z przyjemnością spędzać w tym miejscu czas. Wyjątkowo dużą funkcję mają tu niuanse i elementy, o których nie myślimy w pierwszej kolejności.
halogen
Napisał: Stephan Ridgway
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oświetlenie LED – cieszący się popularnością typ oświetlenia o bardzo dużym wykorzystaniu

Zdecydowana większość energii elektrycznej pozyskiwana jest ze źródeł , które mają charakter nieodnawialny. To właśnie dlatego trzeba ją oszczędzać. W typowym gospodarstwie domowym największe ilości energii elektrycznej zaoszczędzimy, wybierając energooszczędne źródła światła. Co możemy aktualnie wybrać zamiast stosowanych od bardzo dawna, zużywających wielką ilość energii żarówek?
oprawy oświetleniowe led
Napisał: Patrick Finnegan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wybierać oświetlenie do biura? Na co zwracać uwagę? O jakiego rodzaju czynnikach musimy wiedzieć?

Niezbyt długie dni w sezonie zimowym sprawiają, że światło w naszych biurach jest zapalone prawie cały czas. Eksperci uświadamiają jak istotne jest, by dobrać odpowiednie oświetlenie do miejsca pracy, szczególnie to niezbędne, jak za oknem brak jest światła naturalnego.
Lampa wisząca Escape
Napisał: LZF
Na podstawie danych z: http://www.damnet.pl

Należy zainwestować w nowoczesne oświetlenie

Aranżując wnętrze własnego domu, pragniemy mieć świadomość, że wszystko będzie świetnie się ze sobą komponować i dawać wrażenie świetnie dopasowanego. Niesamowicie istotne przy wystroju wnętrz jest nowoczesne oświetlenie, które nadaje niepowtarzalnego klimatu.
taśma led
Napisał: SparkFun Electronics
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ciekawe zastosowanie światła LED - sprawdź, gdzie się to przyda

Ważnym aspektem przy doborze źródła światła jest bezpieczeństwo. Światło LED nie grzeje się nawet po bardzo długim okresie świecenia. Zasadniczą zaletą światła LED jest jego energooszczędny i ekologiczny zakres. LED w odróżnieniu do żarówek standardowych nie zawierają rtęci, oprócz tego, dzięki nim zdołamy znacznie zmniejszyć opłaty za zużycie energii elektrycznej. Znaczącą wartością oświetlenia LED jest duży asortyment barw światła. Nie ma potrzeby stosowania kolejnych filtrów, aby zdobyć wyselekcjonowaną barwę. Kolor świecenia jest zależny od surowca, z jakiego wykonany jest półprzewodnik. Dlatego że światło transmitowane poprzez diodę LED ma niezwykle wąski zakres promieniowania, jego barwa jest bardzo nasycona.
Lampy stołowe – subtelna dekoracja wnętrz
Napisał: Kouichi Okamoto
Na podstawie danych z: http://www.quadre.pl

Efektowne lampy podłogowe dostępne w sklepie online

Światło w naszym życiu odgrywa niezwykle istotną rolę, toteż dbając o prawidłowe oświetlenie pomieszczeń, w jakich na co dzień przebywamy powinniśmy zagwarantować sobie i całej naszej rodzinie stosowne samopoczucie i stan zdrowia. Na początek możemy ustalić nurt i ogólny wizerunek wszelkich pomieszczeń w naszym budynku. Powinno się o tym pomyśleć na wstępie projektowania i na tej bazie dobierać potem podłogi, umeblowanie, oświetlenie. Unikniemy dzięki temu kompozycyjnego nieładu i urządzenia jakiegokolwiek pomieszczenia w innym klimacie.
zasilacz led
Na podstawie danych z: mselektronik.pl

Zasilacz ledowy i świetlówki LED gu10

Żarówki LED to jedne z nadzwyczaj energooszczędnych źródeł światła. Największą ich zaletą jest długoletnia żywotność. Żarówki ledowe to ogromne spektrum wyboru jeśli idzie o typ trzonka, barwę oświetlenia, kąt świecenia, również siłę świetlną. Dorównują standardowym żarówkom żarnikowym pod względem strumienia świetlnego jak i też temperatury barwowej. Dzięki zastosowaniu żarówek ledowych jesteśmy w stanie zredukować pobór mocy do 85-90% względem tradycyjnych żarówek. W zalewie produktów rozmaitego rodzaju oświetlenia LED należałoby przed realizacją zakupu zastanowić się jakie źródło światła LED okaże się najlepsze do oświetlenia naszego domu.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.