Światło
lampa do salonu
Napisał: Faruk Ateş
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Cudowne oświetlenie w naszym mieszkaniu

Gdy marzy nam się wspaniałe oświetlenie w naszym domu musimy mieć świadomość, że nie jest to najprostsza sprawa. Trzeba rzeczywiście sporo się namęczyć, żeby dobrać każde źródło światła do wnętrza domu. Ważne jest nie jedynie to żeby konkretna lampa dobrze rozświetlała pomieszczenia, ale również to w jaki sposób wygląda za dnia.
oświetlenie
Napisał: Mavis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/portland_mike/2217313411/

Efektywne oraz żywotne e-lampy do twego mieszkania

Lampy od dawna stały na czołowym miejscu w postępie człowieczeństwa. To one dawały nam jasność, kiedy zapadał mrok. Z czasem lampy nabierały jednakże innego (dodatkowego) wymiaru i zmieniło się ich użycie. W większości dziedzin naszego życia mamy styczność z lampami.
Łazienka
Napisał: Sanitec KOŁO
Na podstawie danych z: Sanitec KOŁO

Lampki w toalecie

Oświetlenie w łazience stanowi bardzo ważny fragment aranżacji. W toalecie potrzebujemy z pewnością światła centralnego, równomiernie oświetlającego wszystkie powierzchnie oraz dobrego oświetlenia zwierciadła a także umywalki. Do oświetlenia kabiny natryskowej oraz wanny starczy łagodne światło miejscowe. Nie bez znaczenia będzie również światło spełniające funkcję dekoracyjną.
zasilacz led
Na podstawie danych z: mselektronik.pl

Zasilacz ledowy i świetlówki LED gu10

Żarówki LED to jedne z nadzwyczaj energooszczędnych źródeł światła. Największą ich zaletą jest długoletnia żywotność. Żarówki ledowe to obszerne spektrum doboru jeżeli chodzi o gatunek trzonka, barwę światła, kąt świecenia, oraz siłę świetlną. Dorównują tradycyjnym żarówkom żarnikowym pod względem strumienia świetlnego jak i również temperatury barwowej. Dzięki użyciu żarówek ledowych jesteśmy w stanie ograniczyć pobór mocy do 85-90% względem standardowych żarówek. W zalewie produktów różnorodnego typu światła LED warto przed realizacją zakupu zastanowić się które źródło światła LED okaże się najodpowiedniejsze do oświetlenia naszego domu.
taśma led
Napisał: SparkFun Electronics
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ciekawe zastosowanie światła LED - sprawdź, gdzie się to przyda

Istotnym aspektem przy wyborze źródła światła jest bezpieczeństwo. Oświetlenie LED nie rozgrzewa się nawet po bardzo długim czasie świecenia. Podstawową zaletą światła LED jest jego energooszczędny i ekologiczny charakter. LED w odróżnieniu do żarówek tradycyjnych nie mieszczą rtęci, ponadto, dzięki nim możemy znacznie zmniejszyć rachunki za zużycie energii elektrycznej. Ogromną zaletą światła LED jest szeroki wybór kolorów światła. Nie ma potrzeby używania dodatkowych filtrów, aby uzyskać wyselekcjonowaną barwę. Odcień świecenia jest uzależniony od półproduktu, z którego zbudowany jest półprzewodnik. Dlatego że światło przekazywane poprzez diodę LED posiada bardzo wąski obręb promieniowania, jego barwa jest bardzo nasycona.
środki czystości
Napisał: Calvado.pl
Na podstawie danych z: Calvado.pl

Jaki najkorzystniej kupić model czujnika ruchu? Na jakie kwestie koniecznie zwrócić uwagę? Co jest najważniejsze?

Stosowanie czujników ruchu jest aktualnie coraz bardziej popularne, w wielu mieszkaniach i miejscach pracy używa się je, ażeby sterować oświetleniem oraz uruchomieniem alarmu.
oświetlenie w mieszkaniu

W jaki sposób wybrać pasujące oświetlenie do domu?

Prawidłowo oświetlony dom to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia mieszkańców. Znacząca jest nie tylko funkcjonalność, ale także efekty, uzyskiwane dzięki różnego rodzaju lampom.
Nie każdy jest świadomy, jakie znaczenie ma właściwe oświetlenie mieszkania. Od światła zależy nie tylko nasz nastrój, ale także skuteczność w pracy i wypoczynku.
Oświetlenie led
Napisał: Omar Bárcena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przy pomocy oświetlenia LED można nadać wnętrzom wyjątkowy styl

O pozytywnych cechach żarówek LED można powiedzieć dużo. Kiedy już zdecydujemy się na tego rodzaju żarówki, zaczynamy rozważać, w których pomieszczeniach najlepiej je zamontować oraz jak je wykorzystać, by efekt był zarówno praktyczny, jak i atrakcyjny wizualnie. Nad kuchennym blatem najlepiej zdecydować się na okrągłe, płaskie żarówki, takie jak mr16, jednak tego typu mocowanie nie w każdej sytuacji się sprawdzi.
Dom inteligentny

Instalacje inteligentnego domu, sterowanie oświetleniem w domu

Kiedyś domy były tworzone w zupełnie inny sposób. Obecnie wszystko jest tworzone w niesamowity sposób. Z czym wiążę się ten niesamowity sposób? Otóż korzysta się z o wiele bardziej odpornych materiałów na działanie czasu, w porównaniu z tym, co było kiedyś. Nie ma już dziur, których nie sposób było załatać i do domu mogło wchodzić jakieś robactwo. Dodatkowo jest odpowiednia wentylacja, co pozwala na właściwy przepływ powietrza w domach, co dawniej nie było możliwe.
Lampa wisząca, żyrandol Dafne
Napisał: Maxlight
Na podstawie danych z: Maxlight

Oświetlenie ozdobne zjednuje sobie bardzo wielu fanów

Oświetlenie ozdobne zjednuje sobie bardzo wielu zwolenników, którzy dostrzegają w tym dużą szansę na dobre oświetlenie, które będzie ponadto połączone z funkcjami stricte estetycznymi, które nie przejdą bez echa.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.