Budynki
styropian budowlany
Napisał: Neeta Lind
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sklejka elewacyjna to bardzo dobre rozwiązanie, które sprawia, że dom prezentuje się pięknie

W ostatnich latach deweloperzy tworzą ciekawe realizacje. Nowoczesne budynki mieszkalne są nie tylko trwałe, ale także znakomicie wyglądają
żaluzje

Dbaj o to, by twój dom z tobą współpracował. Dzisiaj to realne, ponieważ stawia się przede wszystkim inteligentne obiekty

Wymagania odnośnie zamieszkiwanego domu cały czas się zmieniają, dziś nie wystarczy, gdy mieszkanie daje dach nad głową, wnętrze powinno okazać się wygodne i w pełni bezpieczne.
mieszkanie
Napisał: Ken Lund
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sprawdźmy jak prezentują się mieszkania na Bielanach

Mieszkania na Bielanach są snem mnóstwa młodych

Sprawdźmy jak prezentują się mieszkania na Bielanach

Kiedy przyszliśmy już do tego momentu w życiu, że rozpoczynamy znacznie poważniej rozmyślać o swoim mieszkaniu, to bez wątpienia musimy się rozejrzeć po aktualnej ofercie, jaką możemy znaleźć na rynku nieruchomości. Należy rozważyć w pierwszej chwili czy pragniemy mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego, oraz jaką powierzchnię musi ono mieć. Gdy już to będziemy mieli określone, ma szansę się okazać, że wszystkie nasze plany są w stanie spełnić mieszkania na Bielanach. To tutaj mamy najszerszy wybór mieszkań nowo postawionych, jak i takich, które dostaniemy z drugiej ręki. Co więcej posiadamy tutaj szansę wyszukać też mieszkania, które nie tylko będą nam odpowiadały rozmiarem, lecz i ceną, przez co możliwość na to, że będziemy mieli szansę być właścicielami jednego z nich znacznie wzrośnie.
Przykładowy kominek
Napisał: cindy47452
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Kominek- piękno, czy kicz?

Kiedy termometry pokazują nam coraz niższe temperatury, a wakacje zamieniają się powoli w niesamowite wspomnienia, marzymy o tym, aby się przy czymś ogrzać. Nic tak skuteczniej nie ogrzewa, jak buchający ogień z kominka.
apartament z tarasem
Napisał: Tomtom Suites
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Intrygujące rozwiązania w nowoczesnym mieszkaniu

Jeszcze do niedawna wiele rozwiązań, które obecnie stosowane są w naszych mieszkaniach zdawało się odległym marzeniem. Ba! Spora część wielu idei zdawała się fikcją, która być może za stulecie będzie funkcjonowała na świecie.
relaks na tarasie
Napisał: Juan de Dios Santander Vela
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym są konstrukcje ze szkła oraz gdzie mogłyby mieć swe zastosowanie?

Czy pamiętasz o jakich budynkach wspominał własny znanyny literat Stanisław Żeromski? W powieści pt. "Przedwiośnie" opublikowanej w 1925 roku wspomniał przygotowywanie domów przy użyciu tego typu surowca jak szkło.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.