Budynki
żaluzje

Dbaj o to, by twój dom z tobą współpracował. Dzisiaj to realne, ponieważ stawia się przede wszystkim inteligentne obiekty

Wymagania odnośnie zamieszkiwanego mieszkania cały czas ewaluują, teraz nie wystarczy, jeżeli dom zapewnia dach nad głową, wnętrze musi okazać się wygodne i zupełnie bezpieczne.
styropian budowlany
Napisał: Neeta Lind
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sklejka elewacyjna to bardzo dobre rozwiązanie, które sprawia, że dom prezentuje się pięknie

W ostatnich latach deweloperzy tworzą wyjątkowe realizacje. Nowoczesne bloki mieszkalne są nie tylko wytrzymałe, lecz także doskonale się prezentują
mieszkanie
Napisał: Ken Lund
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sprawdźmy jak prezentują się mieszkania na Bielanach

Świetną propozycję posiadają mieszkania na Bielanach

Sprawdźmy jak prezentują się mieszkania na Bielanach

Jeśli przyszliśmy już do tego etapu w życiu, że zaczynamy coraz częściej rozmyślać o swoim mieszkaniu, to bez wątpienia powinniśmy się rozejrzeć po aktualnej ofercie, jaką mamy szansę znaleźć na rynku nieruchomości. Warto przemyśleć w pierwszej kolejności czy pragniemy mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego, i jaką wielkość musi ono mieć. Kiedy już to będziemy mieli określone, może się okazać, że wszystkie nasze marzenia są w stanie wypełnić mieszkania na Bielanach. To tu posiadamy największy wybór mieszkań nowo postawionych, jak i takich, które otrzymamy z drugiej ręki. Co więcej posiadamy tu okazję znaleźć też mieszkania, które nie tylko będą nam odpowiadały rozmiarem, lecz i kwotą, przez co okazja na to, że będziemy mieli szansę zostać właścicielami jednego z nich znacznie urośnie.
Przykładowy kominek
Napisał: cindy47452
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Kominek- piękno, czy kicz?

Kiedy termometry pokazują nam coraz niższe temperatury, a wakacje zamieniają się powoli w niesamowite wspomnienia, marzymy o tym, aby się przy czymś ogrzać. Nic tak skuteczniej nie ogrzewa, jak buchający ogień z kominka.
apartament z tarasem
Napisał: Tomtom Suites
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Intrygujące rozwiązania w nowoczesnym mieszkaniu

Jeszcze do niedawna wiele rozwiązań, które obecnie stosowane są w naszych mieszkaniach zdawało się odległym marzeniem. Ba! Spora część wielu idei zdawała się fikcją, która być może za stulecie będzie funkcjonowała na świecie.
relaks na tarasie
Napisał: Juan de Dios Santander Vela
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym są konstrukcje ze szkła oraz gdzie mogłyby mieć swe zastosowanie?

Czy pamiętasz o jakich budynkach wspominał własny znanyny literat Stanisław Żeromski? W powieści pt. "Przedwiośnie" opublikowanej w 1925 roku wspomniał przygotowywanie domów przy użyciu tego typu surowca jak szkło.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.