Cztery kąty
oświetlenie
Napisał: Naika Esenalieva
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Światło do kuchni i holu - ułożenie apartamentu

Jeżeli będziemy aranżować cztery kąty musimy nie zapominać o tym jak istotne jest to, jak porozmieszczamy światła. To bardzo ważne, by wybrać właściwie lampy do każdego pomieszczenia.
Paryż
Napisał: Falcon® Photography
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

To ciężkie pytanie – jak urządzić własne mieszkanie, znane jest każdemu z nas. Jak tego dokonać? My mamy pomysł!

Jak urządzić swoje cztery kąty, ażeby zawsze nas zachwycało? Zadanie zdaje się dość karkołomne, gdyż nie ma chyba takiego sposobu, aby coś spodobało nam się już „na zawsze”. To również zależy od naszego nastawienia, bo są przecież osoby rozważne, dla których liczy się stałość i ten sam układ mieszkania przez wiele lat, po drugiej stronie są jednocześnie osoby o całkowicie innych zapatrywaniach. Oni chcieliby zmieniać wygląd swojego mieszkania co jakiś czas. To właśnie takie osoby mają problem z tym zagadnieniem.
gustowny dodatek do domu
Napisał: Pic Basement
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Designerskie dodatki sprawią, że kwatera nabierze kolorytu

Każdy kto robi remont mieszkania, dba w pierwszym rzędzie o dobór odpowiednich mebli czy wygląd ścian. Niewątpliwie jest to bardzo ważne, aby dostosować odpowiednie meble do kolorystyki ścian. I żeby same meble były eleganckie. Dzięki temu polepszy się samopoczucie domowników oraz nie będzie wstydu zaprosić gości do mieszkania. Ale same meble i ściany to nie wszystko. Jeśli myśli się poważnie o poprawieniu estetyki mieszkania, to należy dodatkowo zadbać jeszcze o inne rzeczy. Dobrym sposobem na to jest dbanie o designerskie dodatki, które potrafią zdziałać przysłowiowe cuda.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.