Świeczki
yankee candle na półce
Napisał: Mike Mozart
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Podstawki pod świece zapewniają znaczniejsze bezpieczeństwo podczas ich używania

Podstawki pod świece są wspaniałym dodatkiem. Sympatycznie jest gdy po trudnym dniu, mamy szansę zapalić świeczkę oraz relaksować się przy jej miłych zapachu. Odpowiednio wybrany zapach może sprawić, że wspanialej wypoczniemy, albo podładujemy energię do dalszego działania albo zwyczajnie obudzi w nas ochotę na romantyczny wieczór.
Sklejka
Napisał: Pete
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie materiały użyć w aranżacji wnętrz, by było ono funkcjonalne?

Gdy przed kilkoma miesiącami nareszcie poszedłem na swoje, to znaczy do małego mieszkania w Katowicach, doskonale wiedziałem, że tak czy siak czeka mnie dużo pracy. Przecież nawet niewielkie lokum to konieczność spędzenia niezliczonej ilości godzin na aranżowaniu. Zapewne nie powinienem pisać, że i tak gra jest warta świeczki? Moim zdaniem aranżacja mieszkania to ważna sprawa, sporo zależy od tego, w jaki sposób urządzimy choćby własną kuchnię. Nie ukrywajmy, iż w rachubę wchodzą znaczne pieniądze. W jaki sposób w takim razie zabrać się za urządzanie własnego mieszkanka?
Świeczki
Napisał: Emil .
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Woski Kringle Candle - optymalne do każdego rodzaju pomieszczenia.

Początki przedsiębiorstwa Kringle Candle sięgają 2009 r. Linia aromatycznych świec Kringle Candle łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Wyroby te powstały, by pasowały do każdego typu wnętrz. Aromat świec została opracowana w kooperacji z wybitnymi perfumiarzami, którzy wybrali wachlarz realistycznych zapachów do świec Kringle. Białe świeczki pasują do każdego pomieszczenia. Palą się też czystym, jasnym płomieniem, ponieważ wytwarzane są w 100% z naturalnego, pozyskiwanego w USA oleju parafinowego. To najlepiej spalający się wosk, który gwarantuje najjaśniej palące się świece.
półka
Napisał: Alishao
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy płomyk mógłby pachnieć jak np. cytryna czy też dzieciństwo?

Z pewnością kiedyś miałaś okazję spać w domu na wsi, gdzie słyszalne były za oknem wyjące w nocy wilki, a dźwięk ten był pomieszany z koncertami świerszczy oraz rechotem żab.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.