Tapeta
ściany

Eleganckie wnętrza wydają się być tym, o czym śni wiele osób, gdy zaczyna remont swego domu

Młodzi ludzie, kiedy dostają swoje mieszkanie, pragną, by prezentowało się ono elegancko. Z tego powodu mogą nierzadko stracić dość spore środki finansowe, żeby pokój dzienny i pozostałe pomieszczenia prezentowały się wspaniale.


fototapeta
Napisał: demur.pl
Na podstawie danych z: demur.pl

Ładne a, także ciekawe fototapety perfekcyjne do salonu

Każda osoba, która mocno troszczy się o prestiż lokum musi bardzo mocno zadbać także o dopasowanie tapet do wymiaru salonu, jak też o ich dobry styl. Zazwyczaj nie opłaci się teraz wybrać zwyczajnych a, także nudnych tapet. Dużo oryginalniejsze okazują się ładne fototapety do salonu. W jaki sposób jednak je kupować?
budżet
Napisał: Rintal Polska
Na podstawie danych z: Rintal Polska

Dodatki do mieszkania, jakie błyskawicznie wprowadzą odmienną atmosferę

Lato to czas, gdy duża część Polaków wykorzystuje swój wypracowany urlop na dokonanie remontów lub drobniejszych modernizacji w swoich mieszkaniach.
termometr
Napisał: Forecaster
Na podstawie danych z: Forecaster

Fototapeta: sposoby na optyczne powiększenie malutkiego pokoju dziennego w bloku

Jeśli masz nieduży pokój dzienny w bloku, spożytkuj fototapetę. Jest to wypróbowany sposób na optyczne powiększenie salonu a także na ożywienie jego aranżacji.


Fototapeta: sposoby na optyczne powiększenie malutkiego pokoju dziennego w bloku

W niedużym salonie w bloku rewelacyjnie sprawdzą się fototapety z krajobrazem, na przykład miasta.
design
Napisał: daviddesign
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/djs1021/101948321/

Trendy we wzornictwie

Łacińskie „designare” to „wyznaczać”, włoskie „disegno” to „rysunek”. W Polsce design od kilkunastu lat przyjmuje się jako synonim projektowania lub wzornictwa. Wszystko co nas otacza to design. Przedmioty których używamy zostały stworzone przez kogoś a powodem ich powstania był czyjś pomysł. Historia wzornictwa przemysłowego zarówno światowego jak i polskiego jest bogata. Design tyczy się praktycznie wszystkiego: od projektów domów, samochodów, przez wyposażenie wnętrz, przedmioty codziennego użytku po food-design.
przedpokój
Napisał: Skagerak
Na podstawie danych z: Calvado.pl

Kilka pomysłów na urządzenie przedpokoju

Korytarz jest wizytówką naszego domu. Gdy tylko przekroczymy jego próg, to przede wszystkim na podstawie przedpokoju mamy możliwość stwierdzić czy jego właściciel ma dobry gust czy nie. Stanowi to ponadto jedno z najtrudniejszych pomieszczeń do urządzenia, ponieważ nie posiada okna i jest zazwyczaj dość maleńkie.
naklejki na ścianę
Napisał: Kids Town
Na podstawie danych z: www.kidstown.pl

Nowoczesna aranżacja pomieszczeń

Malowanie ścian, fototapety czy może może tapety? Którą opcję dobrać aby aranżacja wnętrz w naszym domu była wyjątkowa? Za pomocą ścian można odprawić czary: stworzyć iluzję, że salon jest wyższy, większy, bardziej interesujący, a konkretne zabarwienia ścian mogą wpływać na nasz nastrój jak też na nasze samopoczucie.
kwiaty

Fototapety: jak podkreślić styl pomieszczenia za pomocą fototapety?

Fototapeta powraca do łask. Dzięki niej łatwo przeistoczysz pomieszczenie. Nierzadko ma wartość artystyczną, zaś problematyka obrazów jest nadzwyczaj rozmaita.


pokój dziecięcy
Napisał: Demur.pl
Na podstawie danych z: Demur.pl

Jak zaaranżować niezagospodarowaną przestrzeń, ażeby jej dodać odrobinę ciepła?

W danym czasie modne są niezagospodarowane wielkie pomieszczenia. Niestety w takich pomieszczeniach dużych ciężko jest wprowadzić miły nastrój. Modne są białe ściany, duże ceramiczne płytki z połyskiem i jak najmniej ozdobnych figurek.
Zabawki dla dzieci
Napisał: Joe Haupt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak nietypowo odmienić własną ścianę w tani oraz prosty wariant?

Jeśli chcemy choć na momencik odmienić miejsce swego pobytu tylko w wyobraźni, możemy to w łatwy sposób zrobić wybierając do ozdobienia murów fototapet.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.