Garderoby
wieszaki do garderoby
Napisał: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wieszaki do garderoby proponowane będą w różnorakim rodzaju

Kiedy postawiliśmy własny wyśniony dom oraz posiadamy w nim pomieszczenie, w którym będziemy przechowywać własne ubrania, to powinno ono okazać się być tak przyszykowane, abyśmy mieli szansę w nim zmieścić jak najwięcej rzeczy, ale równocześnie, by prosto było wyszukać to co chcemy.
garderoba
Napisał: Kuchinox
Na podstawie danych z: Kuchinox

Garderoba to świetne pomieszczenie do trzymania ubrań

Garderoba - w zasadzie z uwagi na stosunkowo skromny metraż statystycznego polskiego mieszkania tylko nieliczni mają możliwość pozwolić sobie na garderobę. Chociaż jeżeli w grę wchodzą domy jednorodzinne, jest dużo korzystniej. Jednak wiadomo, że większość Polaków to takie osoby, które najzwyczajniej w świecie zamieszkują blokowiska. No cóż, aby być trochę bardziej uniwersalnym, napiszmy w tym tekście o takich garderobach, które tak jakby są małych rozmiarów. Bo jeżeli nawet mamy garderobę, w przeważającej większości duża nie jest. Takie są typowe metraże, choć to oczywiste, że często jest jakoś inaczej. No dobrze: jak zatem zabrać się za swoją garderobę?
świece
Napisał: LAURASTAR
Na podstawie danych z: LAURASTAR

Aromatyczne zapachy w domu

Czasy, w których aranżacja w całości decydowała o charakterze domu minęły bezpowrotnie. Obecnie równie dużą wagę przywiązuje się do zapachu, który roztacza się w pomieszczeniu. Jest to kwestia, która spędza sen z powiek przede wszystkim posiadaczom zwierząt oraz nałogowym palaczom.
Wieszak na narzędzia
Napisał: Praktiker
Na podstawie danych z: Praktiker

Wiosenne porządki w domu i ogrodzie

Ciepłe promienie zapraszają do zakładania lżejszych ubrań, prac w ogrodzie czy zabaw na świeżym powietrzu. Uporządkujmy naszą przestrzeń tak, żeby kolorowe apaszki nie chowały się na dnie szafy, ogrodowe narzędzia zawsze były pod ręką, a dziecięce zabawki leżały na swoim miejscu. Pomogą w nich estetyczne i kolorowe akcesoria do sprzątania, które kupimy w marketach Praktiker.
garderoba KOMANDOR
Napisał: KOMANDOR

Garderoby, szafy i schowki w nowym domu

Lato to czas urlopów, wakacyjnych wyjazdów, a także okres intensywnego budowania i wykańczania mieszkań oraz domów. Już na etapie projektu naszego przyszłego domu powinniśmy uwzględnić miejsce na szafy z ubraniami czy garderobę, a także schowek na mało estetyczne sprzęty domowe.
garderoba
Napisał: KOMANDOR
Na podstawie danych z: KOMANDOR

Garderoby, szafy i schowki w nowym domu

Lato to czas urlopów, wakacyjnych wyjazdów, a także okres intensywnego budowania i wykańczania mieszkań oraz domów. Już na etapie projektu naszego przyszłego domu powinniśmy uwzględnić miejsce na szafy z ubraniami czy garderobę, a także schowek na mało estetyczne sprzęty domowe. W takich przypadkach doskonale sprawdzają się systemy oferowane przez firmę Komandor, które umożliwiają nam zabudowę niemal każdej, nawet bardzo trudnej powierzchni...
salon i szafa wnękowa
Napisał: KOMANDOR

Aranżacje wnętrz w męskim stylu

Już nie tylko kobiety chętnie angażują się w urządzanie mieszkania czy domu. Coraz częściej również mężczyźni dbają zarówno o siebie i swój ubiór, jak i o przestrzeń, w której przebywają.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.