Garderoby
Wieszak na narzędzia
Napisał: Praktiker
Na podstawie danych z: Praktiker

Wiosenne porządki w domu i ogrodzie

Ciepłe promienie zapraszają do zakładania lżejszych ubrań, prac w ogrodzie czy zabaw na świeżym powietrzu. Uporządkujmy naszą przestrzeń tak, żeby kolorowe apaszki nie chowały się na dnie szafy, ogrodowe narzędzia zawsze były pod ręką, a dziecięce zabawki leżały na swoim miejscu. Pomogą w nich estetyczne i kolorowe akcesoria do sprzątania, które kupimy w marketach Praktiker.
garderoba
Napisał: Kuchinox
Na podstawie danych z: Kuchinox

Garderoba to świetne pomieszczenie do trzymania ubrań

Garderoba - zasadniczo z uwagi na stosunkowo skromny metraż statystycznego polskiego mieszkania tylko nieliczni mogą pozwolić sobie na takie pomieszczenie. Choć jeżeli w rachubę wchodzą typowo jednorodzinne domy, jest sporo korzystniej. Jednakowoż wiadoma sytuacja, że absolutna większość Polaków to te osoby, które po prostu zamieszkują bloki. Cóż, aby być trochę uniwersalniejszym, napiszmy w owym artykule o takich garderobach, które niejako są niewielkich rozmiarów. Bo jeśli nawet mamy garderobę, najczęściej do wielkich nie należy. Takie są przeciętne polskie metraże, choć to oczywistość, że bardzo często jest inaczej. No dobrze: jak zatem zabrać się za własną garderobę?
wieszaki do garderoby
Napisał: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wieszaki do garderoby proponowane będą w różnorakim rodzaju

Gdy postawiliśmy nasz wymarzony domek oraz będziemy mieli w nim pomieszczenie, w którym będziemy przechowywać własne ubrania, to musi ono być tak przygotowane, abyśmy mogli w nim zmieścić jak najwięcej rzeczy, lecz jednocześnie, by łatwo było odnaleźć to co chcemy.
projektowanie
Napisał: University of the Pacific
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób zaopatrzyć naszą garderobę?

garderoba jako autonomiczne wnętrze jest podejściem nadzwyczaj wygodnym. Ktokolwiek raz rozpoznał jej atuty, pozostanie jej gorącym sympatykiem.


W jaki sposób zaopatrzyć naszą garderobę?

Takowa garderoba to głównie szansa na ład w kreacjach.
świece
Napisał: LAURASTAR
Na podstawie danych z: LAURASTAR

Aromatyczne zapachy w domu

Czasy, w których wystrój w całości decydował o charakterze wnętrza minęły bezpowrotnie. Dzisiaj równie dużą uwagę poświęca się aromatowi, który roztacza się w pomieszczeniu. Jest to kwestia, która spędza sen z powiek zwłaszcza wielbicielom zwierząt oraz nałogowym palaczom.
salon i szafa wnękowa
Napisał: KOMANDOR

Aranżacje wnętrz w męskim stylu

Już nie tylko kobiety chętnie angażują się w urządzanie mieszkania czy domu. Coraz częściej również mężczyźni dbają zarówno o siebie i swój ubiór, jak i o przestrzeń, w której przebywają.
mieszkanie - landszaft
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Meble kuchenne robione na zamówienie

Gdy chcemy mieć świetnie zaaranżowaną kuchnię powinniśmy nie zapominać o tym, że ważne jest o wiele więcej, aniżeli jedynie świetny sprzęt gospodarstwa domowego. Musimy znaleźć właściwe meble do naszej kuchni.
garderoba
Napisał: KOMANDOR
Na podstawie danych z: KOMANDOR

Garderoby, szafy i schowki w nowym domu

Lato to czas urlopów, wakacyjnych wyjazdów, a także okres intensywnego budowania i wykańczania mieszkań oraz domów. Już na etapie projektu naszego przyszłego domu powinniśmy uwzględnić miejsce na szafy z ubraniami czy garderobę, a także schowek na mało estetyczne sprzęty domowe. W takich przypadkach doskonale sprawdzają się systemy oferowane przez firmę Komandor, które umożliwiają nam zabudowę niemal każdej, nawet bardzo trudnej powierzchni...
garderoba KOMANDOR
Napisał: KOMANDOR

Garderoby, szafy i schowki w nowym domu

Lato to czas urlopów, wakacyjnych wyjazdów, a także okres intensywnego budowania i wykańczania mieszkań oraz domów. Już na etapie projektu naszego przyszłego domu powinniśmy uwzględnić miejsce na szafy z ubraniami czy garderobę, a także schowek na mało estetyczne sprzęty domowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.