Szafki
łazienka
Napisał: cleong
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gustowna umywalnia w naszym mieszkaniu

Toaleta jest miejscem niezwykle ważnym w naszym domu, zatem winna spełniać kilka podstawowych warunków. Nie są to założenia sprzeczne ze sobą, acz niekiedy dosyć trudne do połączenia. Nierzadko mamy łazienkę o niezbyt wielkiej powierzchni, a na małej powierzchni bardzo trudno jest pogodzić ze sobą ergonomię, komfort oraz stylistykę. Łazienka z jednej strony musi być miejscem w którym się relaksujemy (choćby jedynie przez 10-15 minut każdego wieczory podczas kąpieli) a z drugiej strony powinna być pomieszczeniem praktycznym.
market
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki wariant można nietrudno zachować porządek w łazience oraz jak nietrudno wszystko znaleźć?

W jakimkolwiek pomieszczeniu musi być zachowany ład. Nie ma tego typu opcji, aby dla przykładu w łazience niczego nie można było znaleźć, aby wszystko było porozwalane po całej podłodze oraz żeby każdy zostawiał wszystko tam, gdzie właśnie takiej rzeczy używa.
Wybieramy meble łazienkowe
Napisał: Antado
Na podstawie danych z: Antado

Kiedy aranżujesz modną oraz komfortową łazienkę, nie możesz zapomnieć o estetycznych oraz trwałych meblach

W łazience nie tylko poddajemy się czynnościom pielęgnacyjnym, ale również próbujemy się rozluźnić i odpocząć podczas wieczornej ablucji bądź natrysku. Przez to istotne staje się, aby miejsce to było ładne i klimatyczne, a przy tym gwarantowało komfortowe warunki do mycia i różnych prac, jakie tu się wypełnia.
benix meble

Jakie właściwości wyróżniają wszystkie meble renomowanej firmy o nazwie Benix?

Jeśli przy okazji najbliższego odnowienia swego mieszkania pragniesz też kupić nowy zestaw stylowych mebli, to musisz wiedzieć, że funkcjonuje w takiej dziedzinie pewna szanowana korporacja, której Produkty mogą cieszyć się dużą renomą na calutkim świecie już od długiego okresu.
kuchnia
Napisał: LK&Projekt
Na podstawie danych z: www.dom-jednorodzinny.pl

Aneks kuchenny czy oddzielna kuchnia?

Aneks kuchenny czy oddzielna kuchnia? To jeden z dylematów z którym przyjdzie nam zmierzyć się podczas kupowania nowego mieszkania. Oba rozwiązania mają zarówno swoje zalety jak i wady. Nasz wybór bardzo często determinuje wielkość mieszkania, ale także zwyczaje jakie panują wśród domowników.
puste mieszkanie
Napisał: Alper Çuğun
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Meblujemy maleńkie pomieszczenie!

Niełatwa sztuka aranżacji małej przestrzeni to problem dla większości posiadaczy maleńkich mieszkanek. Sama wynajmuję niezwykle niewielką kawalerkę – ma niecałe 22 metry kwadratowe. Co ciekawe, znalazłam w tej małej przestrzeni zarówno miejsce do pracy, wypoczynku i jedzenia posiłków.
Dom jednorodzinny
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Twój dom to Twój fort

Każde mieszkanie powinno wyglądać jak na swoją rolę przystaje – jako miejsce, gdzie odpoczywamy, przyjemnie spędzamy czas, gdzie wiemy, iż nic nam nie zagraża. Jak tego dokonać? Po prostu pomyśl mądrze o rozplanowaniu każdego z elementów, nie pozwól sobie na jakieś zbędne zagracanie, nie minimalizuj, dopasuj każdy element pod swoje oczekiwania, gdyż przecież to Ty mieszkać będziesz w tym urządzanym mieszkaniu. Mody są okej, lecz jedynie na jeden sezon, a co nam z najbardziej modnego domu w okolicy, jeśli nie będziemy z niego zadowoleni.
obrazy do kuchni
Napisał: Home&Home
Na podstawie danych z: Home&Home

Urządzanie domu nie zawsze należy do spraw prostych - czasami chcemy nazbyt dużo albo po prostu wcale nie wiemy, czego chcemy

Jeżeli nie posiadamy zmysłu artystycznego, to urządzanie na przykład kuchni może okazać się sporym wyzwaniem. Na początku wszyscy myślą, że to stosunkowo proste, ponieważ należy wybrać meble i dobrać do nich płytki.
łazienka
Napisał: muffinn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Planując remont mieszkania albo domu warto podejść do tego z głową

Dobrze jest wszystko szczegółowo zaplanować wcześniej i później realizować ten plan, niż iść na żywioł, co kończy się często nerwami i znacznie większymi kosztami. Jeśli odpowiednio wcześnie, przed zamówieniem ekipy remontowej będzie się miało szczegółowy plan robót, a oprócz tego dokładną wizję tego, co zamierza się zrobić, to wszystko powinno pójść sprawnie i szybko. W wielu mieszkaniach szczególnym problemem są kuchnie i łazienki.
mebel na wymiar
Napisał: Bernd Wiebus
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Meble sporządzone do własnych potrzeb

Większa część ludności planując lokum korzysta z gotowych rozwiązań i zamawia gotowe umeblowanie w sklepach. Czasem zdarza się jednak tak, iż nasze pomieszczenia są niewymiarowe i stajemy wtedy przed kłopotem z doborem stosownego umeblowania, albo pragniemy, żeby nasze wnętrze było unikalne i niepowtarzalne. Decydując się na meble na wymiar mamy wpływ na to, z czego stworzone są nasze meble. Poza płytami meblowymi można wybierać również drewno, często różnych typów.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.