Szafki
łazienka
Napisał: cleong
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gustowna umywalnia w naszym mieszkaniu

Łazienka jest miejscem niezwykle znaczącym w naszym domu, zatem powinna spełniać parę zasadniczych zastrzeżeń. Nie są to warunki przeciwne sobie, choć czasami dość kłopotliwe do połączenia. Często dysponujemy łazienką o niezbyt dużym metrażu, a na takiej powierzchni ogromnie trudno jest pojednać ze sobą ergonomię, komfort i stylistykę. Łazienka z jednej strony ma być miejscem w którym się relaksujemy (choćby jedynie przez 10-15 min co wieczór podczas prysznica) a z drugiej strony winna być miejscem praktycznym.
puste mieszkanie
Napisał: Alper Çuğun
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Meblujemy maleńkie pomieszczenie!

Trudna sztuka urządzenia małej przestrzeni to wyzwanie dla wszystkich właścicieli maleńkich mieszkanek. Sama mam wyjątkowo małą kawalerkę – ma jakieś 22 metry kwadratowe. Udało mi się i znalazłam w tej niewielkiej przestrzeni zarówno miejsce do pracy, odpoczynku i jedzenia posiłków.
Nowoczesna łazienka
Napisał: KALDEWEI
Na podstawie danych z: KALDEWEI

Zakupy niedrogich mebli do łazienki a, także sypialni.

Wybór mebli to obecnie w każdym przypadku wyzwanie. Ich zakupy nieraz sprawiają spore problemy niezwykłej ilości osób, które nieraz zastanawiają się czy lepiej postawić na styl danego mebla, a może bardziej na okazyjną cenę?
młodzieżowe meble
Napisał: Personal Creations
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pożyteczne, stylowe i kreatywne meble do pokoju nastolatka

Urządzenie pokoju młodzieńca wcale nie jest tak bezproblemowe, jak poniektórym może się wydawać. Nastolatek potrzebuje bowiem własnej powierzchni, częstokroć ma swój określony styl, jednocześnie istotne jest zapewnienie dobrego miejsca do nauki. Głównym aspektem podczas urządzania pokoju nastolatka będzie wybór stosownych mebli młodzieżowych. W sklepach meblowych odszukamy przeróżne modele mebli młodzieżowych, jakie będą pasować zarówno do większych, jak również mniejszych pokojów.
Wybieramy meble łazienkowe
Napisał: Antado
Na podstawie danych z: Antado

Kiedy aranżujesz modną oraz komfortową łazienkę, nie możesz zapomnieć o estetycznych oraz trwałych meblach

W łazienkach nie tylko oddajemy się czynnościom pielęgnacyjnym, lecz także usiłujemy się rozluźnić i odpocząć podczas wieczornej kąpieli czy natrysku. Dlatego ważne jest, by miejsce to okazało się estetyczne i nastrojowe, a przy tym zapewniało komfortowe warunki do kąpieli i przeróżnych prac, jakie tutaj się wypełnia.
stół
Napisał: Erich Ferdinand
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jadalnia z obrazka

Gdyby przeprowadzić wywiad wśród sąsiadów i zapytać o ulubione pomieszczenie w mieszkaniu, bez wątpienia duża część postawiłaby na kuchnię. Nie da się ukryć, że dokładnie to miejsce jest swoistym sercem naszego domu. To w kuchni przyrządzamy posiłki, które później z całą rodziną spożywamy przy wspólnym stole. To tu najczęściej dochodzi do kluczowych rozmów pomiędzy rodzicem, a pociechą. Także w kuchni zwykle gospodynie spędzają wolne chwile z przyjaciółkami przy filiżance świeżo zaparzonej herbaty. Nie wyobrażamy sobie mieszkania bez tego pomieszczenia.
obrazy do kuchni
Napisał: Home&Home
Na podstawie danych z: Home&Home

Urządzanie domu nie zawsze należy do spraw prostych - czasami chcemy nazbyt dużo albo po prostu wcale nie wiemy, czego chcemy

Jeśli nie mamy zmysłu artystycznego, to meblowanie przykładowo kuchni może okazać się nie lada wyzwaniem. Na początku każdy myśli, że to dość proste, ponieważ wystarczy zamówić meble i dokupić do nich kafelki.
meble łazienkowe
Napisał: Coram Poland

Eden w łazience

Jeśli nazwę nowych mebli łazienkowych firmy Tiger potraktować jako obietnicę, to na pewno jest to obietnica dotrzymana. Spełnia ją m.in. atrakcyjna forma, ciekawa kolorystyka oraz zastosowane rozwiązania użytkowe.
łazienka
Napisał: muffinn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Planując remont mieszkania albo domu warto podejść do tego z głową

Powinno się wszystko dokładnie wcześniej rozplanować i następnie realizować ten plan, niż pójść na żywioł, co może się skończyć nerwami i dużo większymi kosztami. Jeśli odpowiednio wcześnie, przed zamówieniem robotników będzie się miało dokładny plan robót, a także dokładną wizję tego, co zamierza się wykonać, to wszystko powinno zakończyć się szybko i sprawnie. W niejednym mieszkaniu naprawdę dużym wyzwaniem są łazienki oraz kuchnie.
kuchnia
Napisał: LK&Projekt
Na podstawie danych z: www.dom-jednorodzinny.pl

Aneks kuchenny czy oddzielna kuchnia?

Aneks kuchenny czy oddzielna kuchnia? To jeden z dylematów z którym przyjdzie nam zmierzyć się podczas kupowania nowego mieszkania. Oba rozwiązania mają zarówno swoje zalety jak i wady. Nasz wybór bardzo często determinuje wielkość mieszkania, ale także zwyczaje jakie panują wśród domowników.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.