Schody
listwy
Napisał: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskon
Na podstawie danych z: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Wykończenie mieszkania czy innego lokum jest powiązane z ogromnymi wydatkami.

Należy zadbać o niejeden detal, by później nie borykać się z koniecznością przeprowadzania następnego remontu. Jednym z koniecznych elementów są różne listwy, m.in. listwy dylatacyjne. Gdzie kupić powyższe produkty i na co zwracać szczególną uwagę?
Napisał: Saint-Gobain Glass Polska

Co mogą dać już dziś znakomici producenci na rynku swoim klientom?

Chcąc perfekcyjnie wyposażyć swój dom czy własne mieszkanie, powinniśmy stawiać na sprawdzone porady profesjonalistów. Polecane na rynku stopnie szklane to inwestycja na lata, dlatego wskazane jest wybrać już dzisiaj rekomendowanego przez tak wielu producenta. Usługi świadczone są na doskonałym poziomie, natomiast dobór materiałów odbywa się indywidualnie. Znakomite propozycje, na jakie pozwolić sobie możesz już teraz i Ty, okażą się strzałem w dziesiątkę.
schody
Napisał: Rintal Polska
Na podstawie danych z: Rintal Polska

Wyjątkowe schody z drewna bambusowego

Jakie winny istnieć schody drewniane w domu albo mieszkaniu? Schody na pewno mają być funkcjonalne, wykonane z wysokiej postaci tworzywa i co istotne winny posiadać luksusowy design, który powinien być wpasowany w wystrój pomieszczenia. Schody z drewna egzotycznego cieszą się coraz większą popularnością. Zapewniają otrzymanie przyciągającego i wyszukanego wyglądu schodów, jak też w wielu przypadkach otrzymanie większej twardości i trwałości, jeśli idzie o zmiany wilgotności powietrza niż w przypadku rodzimych rodzai
.
budynek energooszczędny Libeskind Villa
Napisał: RHEINZINK Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: www.rheinzink.pl

Wybieramy stylowe schody wewnętrzne do stylistyki aranżacji

Schody to niezwykle ważny element domu. Dzięki nim można dostać się na wyższe piętra. Niejednokrotnie spotyka się schody na klatkach schodowych w kamienicach, gdzie jest duża liczba oddzielnych mieszkań. Wówczas takie schody są dostępne dla każdego i używają ich wszyscy mieszkańcy. Z tego powodu powinny być możliwie solidne i wytrzymałe.
Schody na piętro

Sposoby na wykorzystanie miejsca pod schodami? Sprawdź więcej w niniejszym artykule!

Przyjaciółka poprosiła mnie niedawno o poradę. Dziś po obudzeniu i pomyślałam sobie, że mam pomysł na wnętrze pod schodami w jej domu i od razu zadzwoniłam do Kasi. Umówiłyśmy się w sobotę i będziemy ostro działać. Problem, jak wykorzystać przestrzeń pod schodami nie jest łatwym tematem. Z jakiego powodu?
designerskie schody
Napisał: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie oświetlenie schodów najlepiej wybrać?

Jednym z najważniejszych pomieszczeń, jakie trzeba oświetlić jest klatka schodowa. Jest to ważne przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Prawdą jest, iż zwykła lampa wieszana nie jest rewelacyjnym rodzajem oświetlenia dokładnie dlatego, iż nie oświetla dokładnie całej klatki schodowej. Problemem jest znalezienie takiego punktu na lampę, ponieważ zasadniczo nie istnieje taki punkt, który oświetlałby wszystkie kąty. A kiedy już owe miejsce jest, to problem sprawia zmiana żarówki, gdyż jest ono umieszczone w bardzo niedostępnym punkcie.
Napisał: Saint-Gobain Glass

Urok szkła w Twoim mieszkaniu

Współczesna branża aranżacji wnętrz bez wątpienia jest już naprawdę bardzo dobrze rozwinięta, zatem każdy, kto tylko przygotowuje się akurat do urządzania swego domu znajdzie dla siebie wiele ciekawych możliwości. Bez wątpienia warto więc spędzić nad tym nieco czasu i postarać się znaleźć faktycznie odpowiednie rozwiązania tego typu właśnie dla siebie, ponieważ tylko dzięki temu będziemy w stanie osiągnąć przy czymś takim rzeczywiście satysfakcjonujące efekty.
schody
Napisał: mcginnly

Balustrada ozdobą schodów i balkonów

Balustrada może stanowić element dekoracyjny w wielu miejscach w naszym domu. Jednym z nich są schody. Odpowiednie dopasowanie balustrady sprawi, że wraz ze schodami będzie stanowić całość harmonizującą z wnętrzem.
schody
Napisał: Rintal Polska

Schody - kręcone czy proste?

Dom piętrowy jest tańszy ogrzewaniu, a dodatkowo zajmuje mniejszą powierzchnię działki niż jego parterowy odpowiednik. Ale to właśnie tu zaczynają się schody. Proste, zabiegowe, a może kręcone? Ze stopniami drewnianymi czy szklanymi? Wybór odpowiedniego typu, materiałów i surowców może przyprawić o ból głowy.
mieszkanie - zbliżenie
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Budujesz własny dom? Przed Tobą wiele ważnych decyzji do podjęcia!

W dzisiejszych czasach posiadanie własnego domu jet właściwie symbolem sukcesu - praktycznie nie ma nikogo, kto nie pragnąłby mieć swojego domu z wielkim ogrodem. Jeśli akurat udaje Ci się spełniać to marzenie, na pewno możesz mówić o naprawdę ogromnym szczęściu - z drugiej jednakże strony musisz przygotować się na to, że przed Tobą sporo istotnych decyzji do podjęcia i niestety równie dużo. O ile nie powierzyłaś budowy domu i jej nadzoru specjalnej firmie, wówczas zdecydowanie musisz doglądać wszystkiego osobiście - tylko w taki sposób spowodujesz, że firma budowlana zrobi to, co do niej należy, a Twój dom będzie wyglądał akurat tak jak sobie wymarzyłaś.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.