Schody
Napisał: Saint-Gobain Glass

Urok szkła w Twoim mieszkaniu

Współczesna branża aranżacji wnętrz niewątpliwie jest już naprawdę bardzo dobrze rozwinięta, przez co każdy, kto tylko przygotowuje się akurat do urządzania swojego własnego domu znajdzie dla siebie wiele ciekawych możliwości. Niewątpliwie warto w takim razie poświęcić na to nieco uwagi i postarać się odszukać faktycznie odpowiednie rozwiązania tego typu właśnie dla siebie, bowiem tylko w taki sposób uda nam się osiągnąć przy czymś takim rzeczywiście satysfakcjonujące rezultaty.
listwy
Napisał: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskon
Na podstawie danych z: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Wykończenie mieszkania czy innego lokum jest powiązane z ogromnymi wydatkami.

Należy zatroszczyć się o każdy detal, aby później nie zmagać się z koniecznością wykonania kolejnego remontu. Jednym z koniecznych elementów są różnego rodzaju listwy, w tym listwy dylatacyjne. Gdzie zakupić niniejsze produkty i na co zwracać szczególną uwagę?
Schody na piętro

Sposoby na wykorzystanie miejsca pod schodami? Sprawdź więcej w niniejszym artykule!

Kumpelka poprosiła mnie niedawno o radę. Dziś wstałam i stwierdziłam, że mam koncepcję na przestrzeń pod schodami w jej domu i od razu zadzwoniłam do Kasi. Umówiłyśmy się w sobotę i będziemy ostro działać. Problem, jak wykorzystać przestrzeń pod schodami jest bardzo trudnym tematem. Dlaczego?
schody
Napisał: Rintal Polska
Na podstawie danych z: Rintal Polska

Wyjątkowe schody z drewna bambusowego

Jakie muszą znajdować się schody drewniane w domu względnie mieszkaniu? Schody z pewnością mają być sprawne, zrealizowane z wysokiej jakości budulca i co istotne winny posiadać elegancki design, który ma być wpasowany w wygląd pomieszczenia. Schody z drewna egzotycznego cieszą się coraz to większą renomą. Zapewniają otrzymanie interesującego i niepowtarzalnego wyglądu schodów, jak też w wielu wypadkach osiągnięcie większej twardości i stabilności, jeżeli chodzi o zmiany wilgotności powietrza niż w przypadku rodzimych gatunków
.
designerskie schody
Napisał: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie oświetlenie schodów najlepiej wybrać?

Jednym z najistotniejszych przestrzeni, które należy oświetlić są schody. Jest to ważne przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Faktem jest, iż normalna lampa wieszana nie jest super sposobem na oświetlenia właśnie z powodu, że nie oświetla przejrzyście całej klatki schodowej. Problematyczne jest znalezienie takiego punktu na lampę, gdyż w zasadzie nie ma takiego miejsca, który oświetlałby wszystkie zakamarki. A gdy już owe miejsce jest, to problem sprawia wymiana żarówki, gdyż jest ono umiejscowione w bardzo niedostępnym miejscu.
schody
Napisał: mcginnly

Balustrada ozdobą schodów i balkonów

Balustrada może stanowić element dekoracyjny w wielu miejscach w naszym domu. Jednym z nich są schody. Odpowiednie dopasowanie balustrady sprawi, że wraz ze schodami będzie stanowić całość harmonizującą z wnętrzem.
Napisał: Saint-Gobain Glass Polska

Co mogą dać już dziś znakomici producenci na rynku swoim klientom?

Marząc o tym, by perfekcyjnie wyposażyć swój dom lub własne mieszkanie, warto postawić na sprawdzone porady profesjonalistów. Oferowane na rynku stopnie szklane to inwestycja na wiele lat, dlatego warto wybrać już dziś rekomendowanego przez tak wielu producenta. Usługi świadczone są na doskonałym poziomie, natomiast dobór materiałów odbywa się indywidualnie. Doskonałe propozycje, na jakie pozwolić sobie możesz już dzisiaj i Ty, okażą się strzałem w dziesiątkę.
schody
Napisał: Rintal Polska

Schody - kręcone czy proste?

Dom piętrowy jest tańszy ogrzewaniu, a dodatkowo zajmuje mniejszą powierzchnię działki niż jego parterowy odpowiednik. Ale to właśnie tu zaczynają się schody. Proste, zabiegowe, a może kręcone? Ze stopniami drewnianymi czy szklanymi? Wybór odpowiedniego typu, materiałów i surowców może przyprawić o ból głowy.
budynek energooszczędny Libeskind Villa
Napisał: RHEINZINK Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: www.rheinzink.pl

Wybieramy stylowe schody wewnętrzne do stylistyki aranżacji

Schody to niezwykle ważny element pomieszczeń. Dzięki schodom można dostać się na wyższe piętra. Niejednokrotnie spotyka się schody na klatkach schodowych w kamienicach, gdzie występuje duża liczba pojedynczych lokali. Wówczas takie schody są ogólnodostępne i używają ich wszyscy lokatorzy. Dlatego powinny być możliwie solidne i wytrzymałe.
mieszkanie - zbliżenie
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Budujesz własny dom? Przed Tobą wiele ważnych decyzji do podjęcia!

W dzisiejszych czasach posiadanie własnego domu jet właściwie symbolem sukcesu - praktycznie nie ma nikogo, kto nie pragnąłby mieć swojego domu z wielkim ogrodem. Jeśli akurat udaje Ci się spełniać to marzenie, na pewno możesz mówić o naprawdę ogromnym szczęściu - z drugiej jednakże strony musisz przygotować się na to, że przed Tobą sporo istotnych decyzji do podjęcia i niestety równie dużo. O ile nie powierzyłaś budowy domu i jej nadzoru specjalnej firmie, wówczas zdecydowanie musisz doglądać wszystkiego osobiście - tylko w taki sposób spowodujesz, że firma budowlana zrobi to, co do niej należy, a Twój dom będzie wyglądał akurat tak jak sobie wymarzyłaś.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.