Żarówki
Oświetlenie w Twoim domu
Napisał: Elneo
Na podstawie danych z: Elneo

Jakie korzyści nam daje oświetlenie LED?

Standardowe żarówki zaczynają pomału uciekać do lamusa. Sklepowe półki zawalane są świetlówkami energooszczędnymi, halogenami, a ostatnimi czasy także oświetleniem typu LED. Te nowoczesne źródła światła cechują się nader niskim poborem energii.
oświetlenie domu

Jeżeli w tej chwili jesteś odpowiedzialny za montaż oświetlenia w nowym domu. bądź wymagasz ciekawych lamp do firmy, czy osobistego podwórza – zapoznaj się z szeroką ofertą lamp.

Rynek urządzeń świetlnych osiąga własne maximum – pojawia się sporo możliwości. Elektrycy i persony odpowiedzialne za montowanie i unowocześnianie świateł – badają i sprawdzają, a jednocześnie upowszechniają nowe metody rozjaśniania, projektują narzędzia kierujące dla korzystniejszej wygody i spokoju konsumenta.
Napisał: LARS

Opracowanie oraz analiza korzyści i minusów oświetleń ledowych montowanych w naszych domach.

Oświetlenie LED to system oparty na relatywnie nowoczesnej i złożonej technice. Jest dosyć znane powiedzenie, iż każdy kij ma dwa końce - w tym przypadku mamy do czynienia dokładnie z oświetleniem, które charakteryzuje się jednocześnie wieloma atutami, praktycznie ze względu na innowacyjność tego rozwiązania, ale również posiada wiele niekorzystnych aspektów, wypływających ze skomplikowanej budowy.
Lampy wiszące
Napisał: Mavis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/portland_mike/2217313411/

Jak dobierać oświetlenie w mieszkaniu?

Światło jest fundamentalne dla ludzi. Bez jego działania na naszej planecie nigdy nie pojawiłoby się życie, a zatem i ludzkość nigdy by się nie narodziła. Blask Słońca sprawia, że rośliny umieją się rozwijać. Co interesujące, ilość światłości ma wielki wpływ na ludzkie zdrowie. Ludzie, którzy zamieszkują w północnych regionach świata o wiele częściej chorują na choroby związane z humorem.
żarówka
Na podstawie danych z: pixabay.com

Wpływ światła na nastrój w domu. Jakie oświetlenie wybrać do konkretnych miejsc?

Światło w domu to nie tylko coś koniecznego, lecz również część wystroju. Nie wszyscy zapewne są czegoś takiego świadomi i dosyć pobłażliwie podchodzą do tego tematu. Nie myśląc o tym, doprowadzamy tym samym do sytuacji, w której mieszkanie staje się jakby trochę bez wyrazu. Co można zrobić aby taką sytuacje zmienić? Jak zrobić odpowiedni nastrój w naszym lokum?
kolorowa lampka
Napisał: Isengardt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lampy w twoim mieszkaniu - cenne rady

Lampy biurowe muszą dawać porządne światło. Eksperymenty naukowe pokazują, że mocne stężenie światła ma właściwości mobilizujące ludzki umysł do wytężonej pracy. Wiedząc o tym, musisz zainstalować w pomieszczeniu pracy górne światło o dużej mocy. Podobnym sposobem (dla biur w mieszkaniu) jest lampka podręczna, w której zamontujesz potężną żarówkę.Takie są fakty, nie ma nic gorszego, niż nikłe światło w biurze, które sprawia, że pracownicy odczuwają wielką senność.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.