Przestrzeń
Płyty ogniochronne firmy Knauf
Napisał: Knauf Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Knauf Sp. z o.o.

Jak właściwie zaaranżować własne mieszkanie?

Wszyscy marzymy o tym, by żyć w odpowiednio urządzonych pomieszczeniach. Tylko właściwie zaplanowana przestrzeń pozwoli nam dobrze spędzać czas we własnych czterech ścianach. Praktyczne spożytkowane powierzchnie pomogą nam utrzymać w mieszkaniu ład. Powinniśmy się postarać, by każdy element w naszym mieszkaniu miał własne miejsce.
domy
Napisał: Alexander Synaptic
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Prywatne biuro w domu potrzebuje trwałych mebli biurowych

Od niedawna zakładanie jednoosobowych firm jest niesamowicie modne.


Prywatne biuro w domu potrzebuje trwałych mebli biurowych

Najczęściej są to biura prowadzące księgowość, fotograficzne i biura projektowe. Nasze pytanie jest następujące – jak urządzić efektywnie miejsce przeznaczone na biuro?


Prywatne biuro w domu potrzebuje trwałych mebli biurowych

Tworząc miejsce na biuro we własnym domu, zazwyczaj nie mamy jej zbyt dużo, z tego powodu że często szkoda nam uszczknąć nasze metry kwadratowe, na jakich żyjemy.
oprawy oświetleniowe led
Napisał: Patrick Finnegan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wybierać oświetlenie do biura? Na co zwracać uwagę? O jakiego rodzaju czynnikach musimy wiedzieć?

Krótkie dni w zimowym okresie sprawiają, że światło w naszych biurach jest zapalone prawie cały czas. Eksperci przypominają jak ważne jest, by dobrać właściwe oświetlenie do miejsca pracy, szczególnie to niezbędne, gdy za oknem brakuje światła naturalnego.
łazienka
Napisał: McLevn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przedsiębiorstwa, które na terenie Dolnego Śląska będą zajmować się profesjonalnym stylizowaniem wnętrz łazienek

Dużo osób korzysta aktualnie ze świadczeń profesjonalnych przedsiębiorstw, które zajmują się aranżowaniem wnętrz. Poprzez to w końcu posiada się pewność, że dom zaprezentuje się wprost tak, jak nam na tym zależy. I że zostanie to zrobione wzorcowo. Będzie okazja w takim razie zdecydować się na to, aby konkretni architekci wnętrz zaaranżowali dla nas pomieszczenia w całym domu, jak i jedynie w wybranych pokojach.
Zegar ścienny Flow oraz lampa sufitowa Lampadina 7
Napisał: Kare Design
Na podstawie danych z: Kare Design

Jak zaaranżować małą sypialnię?

Sypialnia to miejsce wyjątkowo istotne na mapie naszego mieszkania. pomieszczenie kojarzące się z wypoczynkiem powinno przede wszystkim zapewniać nam zdrowy sen.


Jak zaaranżować małą sypialnię?

Aby alkowa realizowała swoją funkcję musi być stosownie umeblowana.
firany
Napisał: lesliejm64
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dwójka dzieci w tym samym pokoju: w jaki sposób wyekwipować pokój dla rodzeństwa?

W jaki sposób dobrze urządzić pokoik dla rodzeństwa? Każdy z nas jako dziecko marzył o osobnym pokoju. Być może nawet obiecaliśmy sobie wówczas, że „nasze dzieciaki nie będą męczyć się z rodzeństwem”.
Płyty ogniochronne firmy Knauf
Napisał: Knauf Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Knauf Sp. z o.o.

Urządzanie mieszkania - skorzystaj z rad dekoratora

Wszyscy marzymy o tym, by mieszkać w odpowiednio zaaranżowanych pomieszczeniach. Tylko właściwie zaplanowana przestrzeń pozwoli nam dobrze spędzać czas we własnych czterech ścianach. Praktyczne spożytkowane powierzchnie pomogą nam utrzymać w domu porządek. Powinniśmy się postarać, by każdy przedmiot w naszym domu miał swoje miejsce.
komplet wypoczynkowy na altance
Napisał: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Meble – wszystko, co potrzebujesz wiedzieć

Trafnie dobrane meble to praktycznie dziewięćdziesiąt procent sukcesu w urządzaniu czterech kątów. Jeżeli nie wiesz, jak zabrać się za to zadanie, szybko przeczytaj ten wpis.

Meble do salonu muszą być najelegantszym elementem wystroju mieszkania. Jak wiemy, salon jest pokojem, w którym zabawia się wizytujących. Aby zaprezentować się od jak najbardziej dystyngowanej strony, powinno się salon zaaranżować z poczuciem smaku.
paleta kolorów
Napisał: Sigma Coatings
Na podstawie danych z: www.sigmacoatings.com.pl

Jaką szafę warto wybrać, aby spełniała swoje zadania w sypialni? Szybki poradnik

Jeżeli poszukujesz właśnie szafy do swego nowego domu, z pewnością idealnie trafiłeś - podpowiemy Ci dzisiaj, jak wybrać szafę idealną.

Oprawy obrazów – jak?

W czasie dekoracji mieszkania należy zadbać o niezwykle dużą liczbę spraw, takich jak jego odpowiednia kolorystyka, umeblowanie oraz zadbanie o piękny wystrój. Nadmierna oryginalność lub złe dopasowanie obrazów do wnętrza może prowadzić do powstania niesmaku i niezamierzoną śmieszność, podczas gdy właściwe wyposażenie sprawia, że spędzanie czasu w domu staje się autentyczną przyjemnością, przynosi relaks i satysfakcję. Wyśmienitym sposobem na zwiększenie estetyki mieszkania, jest fachowa dekoracja ścian. Pieczołowicie dobrana, potrafi dodać wnętrzu przyjemny i elegancki charakter.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.