Wnętrza
budynek energooszczędny Libeskind Villa
Napisał: RHEINZINK Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: www.rheinzink.pl

Wybieramy stylowe schody wewnętrzne do stylistyki aranżacji

Schody to niezwykle ważny element pomieszczeń. Dzięki schodom można dostać się na wyższe piętra. Niejednokrotnie spotyka się schody na klatkach schodowych w kamienicach, gdzie występuje duża liczba pojedynczych lokali. Wówczas takie schody są ogólnodostępne i używają ich wszyscy lokatorzy. Dlatego powinny być możliwie solidne i wytrzymałe.
Umywalka unosząca się w powietrzu
Napisał: Mevaco
Na podstawie danych z: Mevaco

Wykorzystanie przedmiotów ze szkła w prywatnych mieszkaniach

Szkło to tworzywo, z którego wytwarza się bardzo dużo przedmiotów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i różnorodnych procesów da się do pewnego stopnia zapobiec jego kruchości. Do tego zastosowania służy na przykład hartowanie szkła, w którym to procesie dzięki wykorzystaniu bardzo wysokich i niskich temperatur wytrzymałość tworzywa bardzo wzrasta. W ten sposób ulepszone szkło może być później używane w rozmaitych miejscach w których potrzebna jest duża trwałość.
Łóżko
Napisał: Melissa Wilkins
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Aranżowanie domu jest wstanie sprawić nam cudowną radość oraz możliwość wykazania się osobistym projektem

Aranżowanie pomieszczenia może być ogromnie ekscytującym zajęciem, jeżeli tylko popatrzysz na siebie jak na artystę, natomiast na dom jak na wolne płótno, wyczekujące, byś malował na nim dzieło malarskie. Od ciebie zależy, jaki wyłonisz styl, kolorystykę i materiały, żeby dostać wymarzony rezultat.
meble
Napisał: Paragon Apartments
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Meble sosnowe są idealnym pomysłem do umeblowania każdego wnętrza - jakość i estetyka segmentów

Spory rynek firm meblowych jest dzisiaj bardzo potrzebnym zjawiskiem. Ludzie mają sposobność dokonywać wyborów wśród przeróżnych artykułów, które różnią się od siebie stanem czy też formą realizacji. Odwiedzając poszczególne sklepy można upewnić się w przeświadczeniu, że każdy wyszuka coś dla siebie. Nie da się natomiast ukryć, iż wciąż istnieją niektóre klasyki, jakie w wystroju wnętrz za każdym razem pięknie się prezentują. Zależnie więc od upodobań warto kierować uwagę na poszczególne modele, przy jakich dobrze jest namyślić się nad ich ponadczasowością. Meble to ten element wyposażenia, jakiego nie zmieniamy zbyt często, w następstwie czego zdecydowanie korzystniej jest dokonać rozmyślnej decyzji.
KOŁO
Napisał: Exile on Ontario St
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne stoły, przeciwko zegary marki Nextime - a więc, designerskie wyposażenie oraz dodatki wnętrz

Rozmyślasz nad tym, czym charakteryzują się stoliki nowoczesne? A być może rozmyślasz nad zakupem zegara? Polecamy zegary marki Nextime, które to przywłaszczą sobie twoją przestrzeń dzięki ich nieprawdopodobnemu designowi oraz kolorystyce! Zaciekawiony? Zachęcamy do odczytania naszego nowego tekściku!
lustro
Napisał: Artdecor24.pl
Na podstawie danych z: Artdecor24.pl

Lustra w dzisiejszej aranżacji wnętrz - gdzie warto je wykorzystać?

Lustra w aranżacji wnętrz są znakomitym pomysłem na nadanie pomieszczeniu oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru. Na ogół instalujemy je w przedpokoju bądź łazience, jednakże lustra można także zastosować w innych pomieszczeniach, ponieważ wyniki użycia luster w aranżacji mogą być naprawdę interesujące i bardzo ciekawe.
grzejniki dekoracyjne
Napisał: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy współczesne grzejniki dekoracyjne to modny dzisiaj design czy praktyczność?

Głównym kryterium przy doborze grzejnika winno być to, iż ma zapewniać ciepło w naszym domu. Jednak w XXI wieku stawiamy nie tylko na funkcjonalność, ale także na estetykę. Nowoczesne grzejniki dekoracyjne cechuje efektowna postać, co nie musi niwelować ich głównej funkcji. Grzejniki dekoracyjne projektowane są z myślą o dekoracji wnętrz. Ale zdarza się, że zbyt wyszukana forma utrudnia zapewnienie optymalnego rozkładu temperatury w pomieszczeniach. Wybierając grzejnik dekoracyjny korzystnie jest zwrócić uwagę nie tylko na ciekawe i niespotykane kształty, ale także na siłę grzewczą.
fototapeta
Napisał: Fotur Colombia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety w aranżacji wnętrz. Sugestia modyfikacji na gustowny i modny wystrój niewysokim kosztem.

Jeśli ktoś na hasło fototapeta wyobraża sobie kiepskiej jakości zdjęcie pokazujące plażę, a tuż obok meblościankę, to mamy dla niego informację - lata 80-te dwudziestego wieku już dawno się skończyły! A bez żartów - fototapety są fantastycznym i nowoczesnym czynnikiem wyposażenia wnętrza. Rzecz jasna teraz mamy do czynienia z o wiele lepszą jakością niż dawniej - nie ulegają łatwemu rozdarciu, końce się nie odwijają. Nie mniej istotna jest również jakość zdjęcia i jego piękna kolorystyka. Jak wybrać fototapetę, gdy już postanowimy w którym pomieszczeniu będzie?
lampy
Napisał: Sam Howzit
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lampy wiszące - dobre rozwiązanie do rozległych pokoi

Obecnie wystrój domu ma bardzo duże znaczenie i znacząco oddziałuje na komfort życia. Dla każdego człowieka relewantne jest, żeby w własnym mieszkaniu czuł się dobrze i mógł z przyjemnością spędzać w tym miejscu czas. Niezmiernie ogromną funkcję mają tu niuanse i elementy, o jakich nie myślimy w pierwszej kolejności.
pokój
Napisał: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie akcesoria do aranżacji pokoju kupić

Kiedy szukamy jakiś ciekawych rozwiązań do naszego domu musimy zacząć zwracać uwagę na dzisiejsze trendy. Odpowiednio dobrane dodatki mogą uczynić cuda. Wnętrze, które poprzednio wydawało się bezbarwne może stać się naprawdę ciekawe. Dobrą opcją będzie na pewno fototapeta na ścianę. Powinniśmy tylko porządnie się zastanowić, który wzór ma zostać na niej umieszczony i jak duża powinna być, nie wspominając już nawet o najważniejszym, czyli o tym, gdzie ją zamontujemy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.