Przedpokój
ogrzewanie podłogowe
Napisał: TECE

Ogrzewanie podłogowe – modnie i praktycznie

W wielu domach, miejsce tradycyjnych i dobrze znanych nam grzejników, zajmuje wodne ogrzewanie podłogowe. Nic w tym dziwnego - zalet takiego systemu jest wiele.
przedpokój
Napisał: SKOFF
Na podstawie danych z: SKOFF

Jak urządzić mały przedpokój?

Wyposażenie niedużego mieszkania każdorazowo jest trudną misją. Choć odpowiednio zaplanowana aranżacja jest w stanie doprowadzić do tego, że niewielkie lokum będzie miało nawet więcej czaru niż bardziej rozległe powierzchnie. Istotne w odniesieniu do niewielkiego mieszkania jest to, by dobrze zestawić atuty praktyczne z kwestiami wizualnymi.
lampa
Napisał: Spot Light
Na podstawie danych z: Spot Light

Jak rozświetlić przedpokój?

Przedpokój jest zwykle urządzany głównie jako pomieszczenie, które powinno być funkcjonalne. To świetnie, gdyż rzeczywiście pełni istotną funkcję w domu. Tylko że dobrze jest mieć na uwadze, że pomieszczenie to musi się również dobrze prezentować. Co to znaczy dobra prezencja w przypadku tego wnętrza? Z pewnością przyda się odpowiednie doświetlenie. Lampy do przedpokoju powinny przypominać te, które można spotkać w Twoim salonie i ewentualnie innych wnętrzach. Z jakiego powodu akurat tak powinno być? Ponieważ przedpokój, jak widać już po nazwie, jest pomieszczeniem, które ma wprowadzać w klimat całego mieszkania. Również z wizualnego punktu widzenia.
niewielki przedpokój
Napisał: Wonderlane
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak pożytecznie i elegancko umeblować wnętrze przedpokoju?

W czasie urządzania domu lub mieszkania znaczną wagę przykładamy do takich pomieszczeń, jak choćby salon, kuchnia albo sypialnia. Mnóstwo wysiłku przykładamy do tego, by pomieszczenia te były umeblowane ciekawie, zgodnie z aktualnymi trendami aranżacyjnymi oraz także praktycznie. A co wolno powiedzieć o takim pomieszczeniu, jak na przykład przedpokój?
Przedpokój, który zachwyca
Napisał: Komandor
Na podstawie danych z: Komandor

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze – przedpokój, który zachwyca

Przedpokój to strategiczna przestrzeń w każdym domu. Nie tylko prowadzi do pozostałych pomieszczeń w mieszkaniu, ale często stanowi również garderobę, w której przechowujemy obuwie i okrycia wierzchnie. Jest także przestrzenią reprezentacyjną – zapowiedzią tego, co zobaczymy w dalszej części mieszkania. Dlatego też warto połączyć w nim funkcjonalność z walorami estetycznymi.
Jak zrobić modną fototapetę?
Napisał: Fotolia
Na podstawie danych z: Fotolia

Fototapeta w naszym mieszkanku to dobra opcja

Wiele osób chciałoby dosyć niedużym kosztem nareszcie zmienić oblicze swojego mieszkanka. Szczególnie, że uogólniając polskie nieruchomości do wielce dużych nie należą. Ależ spokojnie: na całe szczęście istnieją fajne sposoby upiększania własnego domu - zapewne wszyscy internauci pragną wreszcie powiększyć swoją wiedzę, a więc ogólnie nie ma sensu przedłużać.

Od jakich czynności zacząć wyposażanie wnętrz?

Pomieszkiwanie w rozmaitych pomieszczeniach w toku dnia jest dla nas koniecznością. W szeregu przypadków załatwiamy nasze osobiste sprawy w banku czy innej jednostce użytku zbiorowego. W jednych z nich czujemy się stanowczo lepiej, niż w drugich. Okazuje się bowiem, że ogromne znacznie ma dekorowanie wnętrz.
przedpokój
Napisał: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie danych z: Stolbud Włoszczowa

Mały przedpokój

Przemyślana aranżacja małej przestrzeni to prawdziwe wyzwanie. Mieszkania w nowo budowanych inwestycjach są mniejsze niż kiedyś, a każdy metr jest na wagę złota. Przedpokój, jeśli w ogóle został przewidziany w układzie funkcjonalnym pomieszczeń, jest mały i trudny do zagospodarowania. Podpowiadamy jak urządzić mały przedpokój aby był praktyczny i wyglądał elegancko.
przedpokój
Napisał: Skagerak
Na podstawie danych z: Calvado.pl

Przedpokój w stylu skandynawskim

Piękno, prostota i funkcjonalność, a więc dewiza designu skandynawskiego, to wartości które bezwzględnie powinny przyświecać całej sztuce aranżacji wnętrz.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.