Przedpokój
przedpokój
Napisał: Skagerak
Na podstawie danych z: Calvado.pl

Przedpokój w stylu skandynawskim

Piękno, prostota i funkcjonalność, a więc dewiza designu skandynawskiego, to wartości które bezwzględnie powinny przyświecać całej sztuce aranżacji wnętrz.
Jak zrobić modną fototapetę?
Napisał: Fotolia
Na podstawie danych z: Fotolia

Fototapeta w naszym mieszkanku to dobra opcja

Wiele osób chce stosunkowo niedużym kosztem nareszcie zmienić oblicze własnego mieszkania. Zwłaszcza, że zasadniczo polskie mieszkanka do za bardzo pokaźnych rozmiarowo nie należą. Ale spokojnie: na całe szczęście są ciekawe sposoby upiększania swojego domostwa - zapewne wszyscy chcieliby wreszcie zwiększyć własną wiedzę, zatem raczej nie ma sensu na siłę przedłużać.
przedpokój
Napisał: SKOFF
Na podstawie danych z: SKOFF

Jak urządzić mały przedpokój?

Aranżacja małego mieszkania zawsze jest trudną misją. Choć odpowiednio wykonana kompozycja może sprawić, że niewielkie lokum zyska nawet więcej uroku niż bardziej rozległe mieszkania. Ważne w odniesieniu do niedużego mieszkania jest to, by umiejętnie zestawić względy funckonalne z kwestiami wizualnymi.
przedpokój
Napisał: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie danych z: Stolbud Włoszczowa

Mały przedpokój

Przemyślana aranżacja małej przestrzeni to prawdziwe wyzwanie. Mieszkania w nowo budowanych inwestycjach są mniejsze niż kiedyś, a każdy metr jest na wagę złota. Przedpokój, jeśli w ogóle został przewidziany w układzie funkcjonalnym pomieszczeń, jest mały i trudny do zagospodarowania. Podpowiadamy jak urządzić mały przedpokój aby był praktyczny i wyglądał elegancko.
Przedpokój, który zachwyca
Napisał: Komandor
Na podstawie danych z: Komandor

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze – przedpokój, który zachwyca

Przedpokój to strategiczna przestrzeń w każdym domu. Nie tylko prowadzi do pozostałych pomieszczeń w mieszkaniu, ale często stanowi również garderobę, w której przechowujemy obuwie i okrycia wierzchnie. Jest także przestrzenią reprezentacyjną – zapowiedzią tego, co zobaczymy w dalszej części mieszkania. Dlatego też warto połączyć w nim funkcjonalność z walorami estetycznymi.
ogrzewanie podłogowe
Napisał: TECE

Ogrzewanie podłogowe – modnie i praktycznie

W wielu domach, miejsce tradycyjnych i dobrze znanych nam grzejników, zajmuje wodne ogrzewanie podłogowe. Nic w tym dziwnego - zalet takiego systemu jest wiele.

Od jakich czynności zacząć wyposażanie wnętrz?

Rezydowanie w rozmaitych pomieszczeniach w ciągu dnia jest dla nas nieodzownością. Niejednokrotnie organizujemy nasze osobiste sprawy w banku czy innej jednostce użytku publicznego. W jednych z nich czujemy się stanowczo lepiej, niż w drugich. Okazuje się bowiem, że potężne znacznie ma zmyślne dekorowanie wnętrz.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.