Pomysły
kwiaty
Napisał: Raquel Gálvez
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak ozdobić ściany mieszkania ?

Malowanie ścian, tapety, czy może fototapety? Którą opcję dopasować by aranżacja wnętrz w naszym domu była szczególna? Z pomocą ścian można odprawiać czary - sprawić, iż pokój dzienny będzie większy, bardziej ciekawy, zaś niektóre kolory ścian mogą mieć wpływ na nasze samopoczucie.
zegar
Napisał: Tasos Kostopoulos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak fajnie wyposażyć własny salon?

Jeżeli pragniesz przeczytać jakieś rady na temat tego jak wyposażyć swój salon to pewnie jesteś tym człowiekiem, który niesamowicie się stara posiadać ślicznie urządzone wnętrza domu. I to bardzo się chwali! Choć zegary ścienne są ostatnimi czasy mniej popularne, to jednakowoż zegar to bez najmniejszego cienia wątpliwości doskonały dodatek.
plastikowe suszarki do rąk
Napisał: Bitterroot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak dbać o prawidłowe wyposażenie toalet przeznaczonych do publicznego użytku?

Toalety to pomieszczenia, które w każdym budynku spełniają bardzo ważne funkcje. Każdy z nas wie bardzo dobrze do czego one służą i nikt z pewnością nie wyobraża sobie, że w jego mieszkaniu lub biurze może tego brakować.
wnętrze w stylu retro
Napisał: Emily Burnett
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Trendy w urządzaniu wnętrz.

Mówi się, że każda moda za jakiś czas wraca. W zasadzie, gdy obejrzymy pokazy mody z ostatnich kilkunastu lat, potwierdzi się ta teza. Dotyczy to nie tylko ubrań, ale także w urządzaniu mieszkań. Obecnie renesans przeżywa styl retro.
miejsce przeznaczone do pracy
Napisał: Billie Ward
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak najlepiej wykonać salon ze strefą do pracy?

Współczesny świat ma sporą wadę – pędzi nieubłaganie. Życie zawodowe posiada różne strony. Dobre i złe. Często skazuje nas na pracę w domu, jednakże nie traktujmy tego jak wyrocznię.
aranżacja łazienki w jasnych kolorach
Napisał: Mikhail Golub
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Interesujące aranżacje łazienek i pokoju sypialnego

Aranżacja wnętrz to sztuka, która wymaga opanowania paru podstawowych reguł. Podczas remontu łazienki warto zadbać o bardzo wielką liczbę spraw, takich jak perfekcyjny dobór wszelkich urządzeń, kafelek albo instalacji sanitarnych. Wychodząc na przeciw różnych oczekiwań nabywców, sporo zakładów i samych architektów wnętrz stawia dziś na różnorodność, użyteczność oraz design wszelkich oferowanych przez nie przedmiotów znakomicie pasujących do łazienki czy sypialni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.