Lampa
świece
Napisał: Antado
Na podstawie danych z: Antado

Lampy nocne - największy i najbardziej różnoraki wybór wyłącznie w internecie!

Typów oraz odmian lamp istnieją w rzeczywistości setki, jeśli nie całe tysiące rodzajów - mają one różne kształty, Kolory, wzornictwa, co daje możliwość na ich dobranie do dosłownie każdego rodzaju pomieszczenia.
lampy
Napisał: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux

Oświetlenie w pokoju dziecka

Pokoje dziecięce to pomieszczenie bardzo szczególne - ich przystań, w której jeśli tylko czują potrzebę, mogą schować się przed całym światem, poświęcić czas na pasje i czuć się naprawdę dobrze. Ważne, aby była to strefa przyjazna i estetyczna - taka, do której dzieci będą chętnie wracały. Przy projektowaniu pokoju dziecięcego szczególnie ważną kwestią jest to, aby meble dla dzieci były bardzo wygodne. To znaczy, że muszą być one skrupulatnie przystosowane do ich potrzeb potrzeb oraz upodobań.
Ozdoby zrobione ręcznie
Napisał: Roberto Verzo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Spraw by twoje pomieszczenia były nietuzinkowe

Piękne wnętrza to przede wszystkim harmonijny design. Warto stosować połączenie tradycyjności z nowoczesnością, oczywiście w doskonałym tonie. Idealnie pasują tu elektryczne kominki.


Spraw by twoje pomieszczenia były nietuzinkowe

Niesłychaną estymą cieszyły się od dawien dawna kominki.
oświetlenie
Napisał: Pointb
Na podstawie danych z: Pointb

Rozmaite rodzaje oświetlenia do zróżnicowanych zastosowań

Bez wątpienia większość ludzi zgodzi się z tym, że światło jest bardzo istotne w każdym domu. Jak bardzo brakuje sztucznego oświetlenia można dowiedzieć się wtedy, gdy nagle zabraknie w domu prądu. Na chwilę obecną ludzie są silnie przyzwyczajeni do używania właśnie elektrycznego oświetlenia, które jest niezwykle wygodne i efektywne. Ludzie, pracujący w rozmaitych branżach doceniają istotę odpowiedniego oświetlenia.
lampa
Napisał: Technolux
Na podstawie danych z: www.technolux.pl

Światło i jego ogromny wpływ jeśli chodzi o aranżację domu. Na co się zdecydować?

Nic tak nie poprawia nastroju, jak zmiana aranżacji mieszkania, tym bardziej kiedy już jest wszystko skończone, a my po długiej oraz ciężkiej pracy możemy usiąść wygodnie i rozkoszować się widokami naszego pięknie urządzonego wnętrza. Co natomiast jeśli efekt tej zmiany nie robi na nas aż tak dużego wrażenia? Wydaje nam się, iż czegoś tutaj brak. Faktycznie, wszak pozostało jeszcze oświetlenie. Jak sami się przekonamy, dobór właściwego oświetlenia posiada wielki wpływ na nastrój w domu. Trzeba w związku z tym podejść do tego tematu poważnie.
lampa
Napisał: N@ncy N@nce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oświetlenie każdego wnętrza jest niezwykle istotne, bowiem bezpośrednio wpływa na atmosferę w nim panującą

Obecnie wielu ludzi bierze pod uwagę to, by dom czy też mieszkanie, w którym na stałe mieszkają, miały w sobie urok, były azylem, w jakim każdy z lokatorów czuje się wyśmienicie. Moda na to, by stworzyć przestrzeń przyjazną do życia jest bardzo dobra, gdyż wydobywa z nas pokłady kreatywności i powoduje, że na co dzień zaczynamy brać pod uwagę detale, natomiast z miłości do szczegółów rodzi się uważność i wzrasta wrażliwość na piękno. Dobrze więc dobrze rozplanowywać wygląd swojego domu i kłaść nacisk na każdy element.
lampa w sypialni
Napisał: Tikkurila
Na podstawie danych z: Tikkurila

Oświetlenie dostosowane do każdego pomieszczenia w budynku mieszkalnym

Aktualnie nie będzie najmniejszych niedogodności z tym, żeby znaleźć modele lamp dopasowane do każdego bez wyjątku pokoju w budynku mieszkalnym. Starczy między innymi przyjrzeć się witrynom internetowym, proponującym taki rodzaj towarów, by przekonać się, iż nie będzie problemu, by dobrać coś bezpośrednio pod design lokalu, jaki się posiada.
lampy led
Napisał: Jeffery MacEachern
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Życie Ci się nie układa, nie wiesz, w czym rzecz? Niekiedy to błaha sprawa, jak złe urządzenie mieszkania. Czy też masz takie wątpliwości

Cudowny dom to znaczy idealnie urządzony dom, ktoś może powiedzieć. To oczywiście prawda, ponieważ nie ma nic wspanialszego niż powrócić do swojego super urządzonego domu. Cenimy to zwłaszcza, kiedy powracamy po trudnym dniu pracy lub w czasie zimowego dnia, gdy strasznie zmarzliśmy. Będąc już w naszym mieszkaniu jesteśmy w stanie poczuć niezwykły klimat naszego zakątka, poczuć się niesamowicie dobrze. Jednakowoż, by tak było konieczne jest jeszcze, żeby nasz idealnie wystrojony dom był równie komfortowy i przyjazny w mieszkaniu. Tylko wtedy będzie w stanie powiedzieć, iż nasze gniazdko jest cudownie zaprojektowane, lecz też bardzo miłe do mieszkania.
lampa
Napisał: andTradition
Na podstawie danych z: Stereodesign.pl

Żarówka ogromnie zmieniła codzienne życie ludzi na całym świecie

Żarówka wynaleziona została przed wieloma laty i był to wynalazek jaki ogromnie zmienił codzienne życie ludzi na całym świecie. Wcześniej używane świece były drogie, powodowały pożary i dawały kiepskie światło. Dzięki żarówce ludzie mogli zacząć pracować przez znacznie więcej godzin, co w dużym stopniu się przyczyniło do szybszego wzrostu gospodarczego. Żarówki w różnych odmianach stosuje się do dni dzisiejszego, chociaż rola tradycyjnych, wypełnionych gazem z pręcikiem wolframowym w środku cały czas maleje.
Przykładowa zabudowa garderoby
Napisał: Komandor

Moc oświetlenia

Kupujemy meble, piękne obrazy, inwestujemy w ciekawe dodatki, a jednak... nadal nie ma tego „czegoś” w naszych przestrzeniach. A wystarczy, że postaramy się o odpowiednie oświetlenie, które jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki odmieni naszą życiową przestrzeń.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.