Posadzki
Salon, panele podłogowe imitujące płytki ceramiczne SoftSilent
Napisał: Classen
Na podstawie danych z: Classen

Panele podłogowe imitujące płytki

Dobór wykończenia ścian i podłóg to podstawa aranżacji wnętrz. Gama posadzek dostępnych na rynku jest ogromna i wciąż powiększa się o nowości wprawiające w istny zawrót głowy, np. panele podłogowe imitujące płytki czy płytki podłogowe imitujące panele. Do jakich zadań zostały stworzone i po co komu imitacje, skoro można ułożyć podłogę zarówno z płytek ceramicznych, jak i paneli podłogowych?
parkiet
Napisał: garyhall.snaps

Posadzka kamienna czy drewniana?

Podłoga składa się z warstwy wierzchniej, czyli posadzki oraz z podkładu. Ta pierwsza powinna być w naszym mieszkaniu twarda oraz odporna na ścieranie i zarysowania. Dodatkowo warto wybrać taką, która jest łatwa do utrzymania w czystości. Wybierając odpowiednią posadzkę, warto zwrócić uwagę na to by nie wgniatała się w miejscach, gdzie zostaną postawione ciężkie meble.
posadzka z kamienia naturalnego
Napisał: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Parę informacji o posadzkach wykonanych z kamienia naturalnego i sposobach ich pielęgnacji.

Kamienne podłogi to rewelacyjna inwestycja na przyszłość. Wyższa cena zakupu i montażu tego typu płyt z pewnością zrekompensuje nam ich trwałość i naturalny wygląd. Ciężko sobie wyobrazić, by jakikolwiek wytwór człowieka był w stanie konkurować z siłą natury.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.