Dzieci
dekoracja ścienna
Napisał: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ściany odzwierciedleniem naszej osobowości

Zwykło się mawiać, iż strój jest wyrazem naszej osobowości. Strojem przedstawiamy swoje własne „ja”, swoje nastroje, to co nam aktualnie w „duszy gra”. W naszych wnętrzach natomiast, owym białym płótnem na którym, jak artysta możemy przekazać swoje emocje są... ściany. To one stają się naszą prywatną galerią.
meble dziecięce
Napisał: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś na etapie urządzania pokoiku dla własnego dziecka, bez wątpienia powinieneś obejrzeć różnorodne inspiracje, które można dzisiaj znaleźć w internecie.

Jeżeli zaczniesz oglądać dostępne ofert, szybko przekonasz się, że obecnie rynek mebli dla dzieci jest wielki. Meble dla dzieci występują w tak wielu różnych wzorach i kolorach, że zdecydowanie się na konkretne meble jest naprawdę trudne.
Podgrzewacz wody
Napisał: www.freeimages.com
Na podstawie danych z: www.freeimages.com

Meble dziecięce ukazują przeróżne wielkości

Pokój dziecka musi być kolorowy, funkcjonalny, ale jednocześnie bezpieczny, przez to gdy zabierzemy się za jego projektowanie, to musimy wybierać takie dodatki, które zagwarantują nam wszelkie te trzy warunki.
Drzwi Presto w aranżacji
Napisał: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie danych z: Stolbud Włoszczowa

Sklep z niebanalnymi łóżkami

W nowym tysiącleciu warto przejrzeć wiele katalogów z supermarketów z meblami, aby dokonać najdoskonalszego zakupu mebli czy łóżek z biurkiem. łóżko z biurkiem czy bardziej zwykłe rozwiązanie? Wybór tej jednej jedynej i trafionej oferty z całego asortymentu sklepu może czasami pochłonąć wiele czasu, z takiej przyczyny na zakupy w dobrych sklepach meblowych najlepiej zostawić sobie kilka godzin. Aby trafnie dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej ze specyfiką różnorodnych łóżek.
łóżko
Napisał: Danko Münzel
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak dobrze wybrać łóżko dla małego dziecka, zalety łóżek piętrowych w małych mieszkaniach.

Wybór łóżka dla dzieci to dość istotna sprawa, bo przecież szczególnie na samym początku spędzają tam mnóstwo czasu. Dlatego też istotne jest, żeby łóżko miało w pierwszej kolejności odpowiedni materac, który zapewni prawidłowy rozwój. W praktyce dziecko już od samego początku dobrze żeby miało własne łóżko, w jakim śpi na co dzień. Co prawda niektórzy rodzice pozwalają dzieciom przez pierwszy okres czasu spać z nimi, lecz to jest w pewnym sensie proszenie się o późniejsze problemy.
przykładowa tapeta w łazience
Napisał: Graham Hill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co takiego zrobiłem, że moja kilkuletnia córka jest naprawdę szczęśliwa?

Jednym z najbardziej istotnych zadań każdego rodzica jest zapewnienie swojemu dziecku radosnego życia. Oczywiście zbyt wielkie rozpieszczanie nie jest pochwalane przez psychologów - nie są bez racji, lecz i tak dzieci muszą być uradowane! I dlatego ostatnio wysłałem małżonkę i córkę do rodziców i przeprowadziłem solidny remont!
barwy
Napisał: Jason & Alyssa DeRusha

Farby jak z bajki

Informacja prasowa APETYT NA KOLORY, czyli kolorowe i zdrowe pomieszczenia dla najmłodszych. W ostatni piątek, 7 września, Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. zorganizowała ekspercki briefing prasowy pod nazwą "APETYT NA KOLORY". Poświęcony był roli, jaką w życiu dzieci pełnią barwy oraz temu czy kolorowo może być równocześnie zdrowo w świecie, w którym alergie nazywa się chorobą cywilizacji.
pokój dziecięcy

Zaaranżowanie pokoju dla dzieci w sposób zarówno tani, jak i ciekawy dla młodszego członka naszego społeczeństwa- czy to w ogóle jest możliwe?

Wielu specjalistów ze świata urządzania wnętrz sądzi, że proces ten to niesamowicie trudne porozumienie między tym co nam się podoba, a praktycznością. Kwestia przedstawia się szczególnie kłopotliwe w pokojach takich jak przykładowo toaleta, kuchnia, czy właśnie kącik dla najmłodszych. Jest to o wiele trudniejsze od aranżowania salonu, jednak rzecz jasna nie oznacza to, że jest to awykonalne.
Totapety dla dzieci
Napisał: Demur
Na podstawie danych z: http://demur.pl/

Fototapeta do pokoju dziecka – ekonomiczne pomysły na aranżacje wnętrz

Fantazja małych pociech opiera się na kojarzeniu i namacalnym przeżywaniu. Wielu rodziców rozumie, po pewnym czasie, z jakimi bodźcami i efektami ich pociecha czuje się najlepiej. Dla potrzymania nastroju bajkowego producenci tapet oferują bajkowe fototapety na ścianę.
Detal ma znaczenie
Napisał: Komandor
Na podstawie danych z: Komandor

Pełen wrażeń wypoczynek tylko pod namiotami

Jeżeli planujemy swój odpoczynek, dobrze jest pomyśleć o warunkach, jakie będą dla nas wyzwaniem i niesamowitą frajdą. Nocleg pod namiotem spełnia owe kryteria.


Pełen wrażeń wypoczynek tylko pod namiotami

Sypianie pod namiotem nie jest przeznaczone wyłącznie dla zuchów bądź harcerzy.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.