Stół
Pomysł na drewno w salonie
Napisał: IMS GROUP
Na podstawie danych z: IMS GROUP

Wyszukujesz rady, dotyczącej urządzania pokoju dziennego?

Co jest niezbędne we wszystkich salonach? Z pewnością trzeba mocno docenić to, że przecież trudno czuć się komfortowo bez wszelakich mebli. Zatem jeśli na serio podchodzimy do urządzania salonu, no miejmy nadzieję, że tak jest, bez wątpienia powinniśmy poznać rady, które zaraz będą zamieszczone.
dekoracje
Napisał: home&you
Na podstawie danych z: home&you

Magiczne święta – jak się przygotować? Czy posiadasz listę sprawdzonych przepisów?

Święta to taki okres, który kochamy wszyscy, ponieważ atmosfera w tym czasie jest z reguły naprawdę wyjątkowa. Lubimy je za rozmaite ozdoby świąteczne, za spotkania z bliskimi, za prezenty i za wiele innych rzeczy, które kojarzymy właśnie z tym okresem.
Nowoczesny odkurzacz
Napisał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Akcja – sprzątanie!

Czystość w domu to trudność wielu gospodyń domowych. Prostszą sprawą jest przypadek, kiedy mieszkamy w pojedynkę (jak ja), trudniej, jeśli z nami mieszka jeszcze gromadka dzieci i jakiś przystojny mężczyzna. Ale i taką sytuację możemy opanować. Dziś opisujemy kilka rad o problemie: jak dbać o porządek w domu.
regał z półkami
Napisał: Bernd Wiebus
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zabudowa kuchenna - sprawa bardzo indywidualna.

Kiedy najważniejsze prace wykończeniowe w naszym mieszkaniu są już za nami, możemy szeroko się uśmiechnąć. Surowe pomieszczenia powoli przypominają nasze wymarzone gniazdo, ale główna radocha jeszcze przed nami. Oczekują nas przecież męczące pielgrzymki do marketów meblowych. Jeżeli nie chcemy, aby zamieniło się to w koszmar, należy odpowiednio się do tego przyszykować.
apartament - wnętrze
Napisał: Nico Kaiser
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wygodnie i ergonomicznie urządzić kuchnię, żeby przyjemnie można ją było użytkować

Kuchnia jest jednym z najbardziej ważnych domowych pomieszczeń, i od jej zaplanowania i wykonania zależeć będzie wiele lat późniejszego użytkowania. Błędy popełnione na początku spowodują, że albo trzeba się będzie męczyć w mało funkcjonalnym wnętrzu, albo po jakimś czasie będzie trzeba wykonać dość kosztowny remont.
domowa siłownia
Na podstawie danych z: http://www.sport-shop.pl/

Własne centrum zabawy - inne rozwiązanie dla wypadów na miasto

Czy nasz dom musi być tylko miejscem, gdzie relaksujemy się po trudach dnia codziennego? Nie musimy ograniczać domu jedynie do tego typu funkcji. Zwykle spędzamy w mieszkaniu bardzo mało czasu. Rankiem błyskawicznie wybiegamy do pracy, często z pustym żołądkiem. Obiad jemy zwykle w barach, a po robocie umawiamy się z przyjaciółmi w pubach lub na kręglach. Często wychodzi na to, że w mieszkaniu już tylko śpimy. Najwyższa pora to odmienić. Można zrobić ze swojego domu wyjątkowe centrum rozrywkowe. Ten świetny pomysł nie tylko pozwoli nam umocnić stosunki towarzyskie, ale także zaoszczędzić sporo pieniędzy.
lustro w suficie z białą ramą
Napisał: Marco Hamersma
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szklane blaty to niesamowite rozwiązanie

Szklane blaty to dobre rozwiązanie

Jeśli pragniemy posiadać gwarancję, że nasze pomieszczenia będą się wydawały znaczniejsze oraz jednocześnie delikatniejsze, to musimy się zastanowić czy w jadalni oraz w salonie, nie muszą się odnaleźć stoły, które będą miały szklane blaty.
jadalnia
Napisał: Stephane Mignon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy jest funkcjonalna jadalnia?

Jadalnia to pomieszczenie, które często jest niedowartościowane przez ludzi tworzących projekty mieszkań, a także osoby, które te projekty zamawiają. W większości mieszkań w ogóle nie powstaje coś takiego jak oddzielna jadalnia. Tymczasem dobrze jest na nią postawić. A jeżeli nawet nie na oddzielne pomieszczenie, to choćby na dużą, dobrze wydzielona strefę do konsumowania. Zresztą nowe trendy w kupowaniu elementów wyposażenia wskazują na to, że aranżujący powoli zaczynają doceniać wagę jadalni. Stawiamy choćby na rozłożyste stoły.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.