Pomieszczenia
blat-kuchenny-obrazek
Napisał: Brian Johnson & Dane Kantner
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Organizujesz kuchnię i szukasz mebli? Pomyśl o zamówieniu u stolarza

Aranżacja indywidualnych pomieszczeń naszego mieszkania nie jest bezproblemowym procesem i wymaga poświęcenia czasu. Gdy zależy nam, by wszystkie elementy wystroju kreowały spójną całość należy przeznaczyć czas na stworzenie projektu czy też pomyśleć o zaangażowaniu projektanta wnętrz.
komoda drewniania w pokoju
Napisał: BobMacInnes
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Robione za zamówienie meble czy zakup gotowego zestawu - plusy i minusy obu rozwiązań.

Meble można obecnie kupić w wielu różnych miejscach. Na naszym rynku funkcjonuje paru dużych producentów, którzy mają salony zlokalizowane w większości miast, a oprócz tego wiele tysięcy niezależnych, niewielkich stolarni, produkujących meble według indywidualnych zamówień klienta.
wystrój mieszkania
Napisał: Mikhail Golub
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Mieszkanie – dlaczego jest tak istotne, by właściwie je urządzić? W jaki sposób wciągnąć w to całą rodzinę, aby wszyscy byli zadowoleni?

Mieszkanie – miejsce to odgrywa nadzwyczaj istotną rolę w życiu każdego z nas. Przecież to tam spędzamy znaczną część doby. Tam powracamy po całym niełatwym dniu, relaksujemy się, wypoczywamy. Tam uciekamy od trudności. Jest w takim razie ono naszym azylem. Początkowo dzielimy je z rodzicami i rodzeństwem, później zazwyczaj kupujemy własne oraz przeprowadzamy się.
przykładowe wnętrze salonu
Napisał: Ryan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dekoracja wnętrz - cenne informacje.

Ludzie coraz chętniej wybierają do drukowania swoich fotografii płótno zamiast zwykłego papieru fotograficznego. Takim zdjęciem na przykład ślubnym możemy ozdobić swoje ściany lub podarować je komuś. Z pewnością okaże się ono bardzo dobrym podarunkiem. Jeśli chodzi o płótno to warto wybierać wysokojakościowe tworzywa. Dzięki temu nasze obrazy tak szybko nie utracą kolorów. Niestety stale jest to technika nieco droga.
przykładowa tapeta w łazience
Napisał: Graham Hill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co takiego zrobiłem, że moja kilkuletnia córka jest naprawdę szczęśliwa?

Jednym z najważniejszych zadań każdego rodzica jest zapewnienie własnemu dziecku radości. Naturalnie zbyt duże rozpieszczanie nie jest lubiane przez wszelkiej maści psychologów - wiedzą co mówią, lecz tak czy siak dzieci powinny być uradowane! I z tego powodu jakieś pięć dni temu wysłałem żonę oraz córkę do teściów i zrobiłem porządny remont!
wypoczynek

Twoje dziecko wreszcie doczekało się własnego pokoju

Uciecha jest bezgraniczna i nie ma powodów, by się temu dziwić - w końcu każdy z nas potrzebuje jakiegoś miejsca wyłącznie dla siebie. Obiecałaś, że ponadto umeblujesz go tak, by był nowoczesnym i przytulnym miejscem i obietnicy jak na razie dotrzymujesz.
damnet - wnętrze, forma, design
Napisał: damnet
Na podstawie danych z: http://www.damnet.pl/

Aranżowanie małego pomieszczenia również może być fajne

Najczęstszy problem pośród młodych osób, a szczególnie narzeczeństw jest sprawa mieszkania. Trudno znaleźć im cztery kąty, na które będzie ich stać podczas tak wczesnego etapu swojego życia, zwłaszcza że coraz częściej - przede wszystkim w dużych miastach - większość mieszkań zajmują studenci.
łazienka
Napisał: muffinn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób kupić fototapetę do wnętrza?

Fototapeta do sypialni to świetny pomysł na wykorzystanie pustego miejsca za łożem. A w salonie? Możemy przylepić fototapetę dla przykładu za kanapą.


W jaki sposób kupić fototapetę do wnętrza?

Fototapety wspaniale sprawdzają się też w łazience i w kuchni.
aranżacja łazienki
Napisał: Sanitec KOŁO
Na podstawie danych z: http://echopr.pl/PRASA/seria_quattro_marki_kolo.jpg

Czy dobrym rozwiązaniem okaże się wybór schodów z buku?

Schody wykonać można z każdego gatunku drewna. Często zastanawiamy się nad odcieniem drewna oraz nad jego gatunkiem. Każdy stolarz mówi, że z każdego typu można zrobić dobre schody.


Czy dobrym rozwiązaniem okaże się wybór schodów z buku?

Jednak drewno sosnowe nie jest dobrym wyborem, aby zrobić schody drewniane.
sofa
Napisał: JADIK
Na podstawie danych z: JADIK

Designerskie sofy brylują na salonach

Prawie 30 lat temu, mogliśmy usłyszeć w mediach, że odnaleziono dzieło Michała Anioła, Pietę z 1545 roku. Płótno warte 190 milionów funtów odkrył emerytowany amerykański pilot Martin Kober. Całe lata dzieło leżało zwinięte za...kanapą. Niesamowite, obraz wcześniej ujrzałby światło dzienne, gdyby właściciel domu przeglądał wnętrzarskie gazety czy programy poświęcone projektowaniu wnętrz. Bo to tam już od dawna słyszymy, że ulokowanie kanapy pod ściana to przeżytek. Może gdyby pan Kober zastosował się do tych wskazówek obraz sam wpadł mu w ręce?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.