Roleta
okna
Napisał: OKNOPLAST-Kraków.
Na podstawie danych z: www.partnersi.com.pl

W jaki sposób atrakcyjne zagospodarować okna?

Urządzanie mieszkania bądź domu to bardzo poważne wyzwanie, w szczególności gdy na dodatek posiada się niewielkie fundusze. Dużo osób skupia się głównie na meblach czy kolorze ścian, zapominając, że charakter wnętrza tworzą malutkie szczegóły. Przykładem może być przykładowo dekorowanie okien. Zazwyczaj, wszelkiego rodzaju rolety markizy mają za zadanie chronić przed zbyt dużym słońcem, przykładowo rankiem, kiedy promienie mogą nas budzić. Należy jednak zadbać nie tylko o ich funkcjonalność oraz wygląd.
zasłony
Napisał: Dekoria.pl
Na podstawie danych z: Dekoria.pl

Czy warto jest kupować zasłony do sypialni oraz jakie są ich minusy i plusy?

W ubiegłych latach, gdy pojawiły się rolety, wielu Polaków zerwało z zasłonami. Być może niektórym z nich kojarzyły się z zacofaniem. Okazało się jednakże, że rolety także mają wady. Na przykład są montowane na stałe, co znacznie utrudnia w przyszłości ich wymianę. Może zakup zasłon jest nadal opłacalnym rozwiązaniem?
Roleta sprężynowa
Napisał: Franc Gardiner
Na podstawie danych z: Franc Gardiner

Cztery razy tak dla sprężyny

Mogłoby się wydawać, że roleta jest nierozerwalnie związana z koralikami, które służą do jej zwijania. Mechanizm sprężynowy wciąż jest mało popularnym rozwiązaniem, choć jego zalety są nie do przecenienia. Firma Franc Gardiner – lider rynku osłon okiennych, posiadający patent na roletę sprężynową – przybliża to wygodne i bezpieczne rozwiązanie, wciąż pozostające w cieniu koralików.
Jakie rolety do skórzanych mebli?
Napisał: FRANC GARDINER
Na podstawie danych z: FRANC GARDINER

Jakie rolety do skórzanych mebli?

Dla niektórych aranżowanie wnętrza to czysta przyjemność, dla innych spore wyzwanie: jak dobierać materiały i dodatki, by stworzyć harmonijny wystrój? Skóra, drewno czy tekstylia – każdy mebel wymaga innej oprawy. Jak opanować trudną sztukę łączenia elementów wystroju, podpowiada ekspert z firmy Franc Gardiner.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.