Obraz
tapeta
Napisał: Praktiker
Na podstawie danych z: PRAKTIKER

Jaké jsou důležité vlastnosti nejmódnějších dekoračních příloh nástěnných

Když je nezbytná obnova nebo nové vybavení interiérů, lidé berou inspiraci z různých zdrojů. Teď velké množství informací o novinkách v aranžaci prostorů je dostupné na internetu, kde své nápady a jejích účinky ukázují koníčkáře, blogerové a často rovněž sámi designerové. Když někdo si to přeje, ví, že dnes rekordy popularity lámou soudobé fotografické obrazy, jež tvoří v celém prostoru nějaký identický motiv – některé jsou dostupné v trojrozměrných variantech.
Apartamentowiec
Napisał: Sinah Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Sinah Sp. z o.o.

Czym są wizualizacje 3d? Czy rosnąca popularność takiej metody jest czymś uzasadniona?

Każdy przyzna, że w naszym otoczeniu coraz częściej zauważyć można grafikę komputerową. Nie mowa tu jednak tylko o komputerowych grach, ale bardziej o kwestiach związanych z promowaniem różnego rodzaju modeli oraz produktów.
Kolekcji Saragossa marki Ceramstic
Napisał: Ceramstic
Na podstawie danych z: Ceramstic

Fototapeta mające zadanie powiększyć pomieszczenie - a więc, wszystko co dobrze jest wiedzieć na ich temat

Do jakiego rodzaju pomieszczeń bywają przeznaczone fototapety powiększające przestrzeń? Wewnątrz jakiego typu kolorystykach zazwyczaj ukazują się tego rodzaju fototapety? Jaki w ogóle typ obrazów (z jakiego typu perspektywy) bywa brany pod uwagę w trakcie jej dobierania do jakiegoś pokoju? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając najmniejszego problemiku znajdziesz w środku naszego nowego - świeżo wydzierganego - artykuliku!
druk na płótnie
Napisał: The Peoples Prodigy: BOYCOTT 'The Weight of Blood'
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Druk na płótnie przedstawia się jak malowany pędzlem

Ma szansę nam się przypodobać druk na płótnie

Są obrazy, które podobają nam się tak bardzo, że wręcz śnimy o tym, by mieć szansę je posiadać w swoim domu. Niestety nie zawsze jest to realne, gdyż mają szansę okazać się zbyt kosztowne, lub jedyna sztuka została już nabyta przez kogoś innego.
kolory ścian
Napisał: Ceramstic
Na podstawie danych z: Ceramstic

Wyjątkowe detale we wnętrzach - obrazy

obrazy są jednym z najpiękniejszych detali i ozdób, jakie można sobie wymarzyć zarówno w domu, a także i w biurze. Nadają one uroku każdej aranżacji, nadając im atrakcyjności, a tym samym wprawiają w letarg oraz zadumę, których nie da się opisać słowami.
fototapeta
Napisał: DA

Ciekawe, nowoczesne i eleganckie fototapety

Czemu fototapety cieszą się współcześnie tak dużą popularnością? Powodów bezsprzecznie jest mnóstwo. Przede wszystkim fototapety na ścianę prezentują się istotnie modnie, elegancko i niezwykle oryginalnie.
wizualizacje produktów
Napisał: ESSIAC®
Na podstawie danych z: ESSIAC®

Czy zainteresują nas wizualizacje przedmiotów?

Czasem jest tak, że chcemy coś zaoferować klientom, ale oni nie widząc konkretnego przedmiotu, posiadają problem, żeby się na niego zadecydować.
Łóżko
Napisał: jessicadally
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety w aranżacji mieszkań

Do niedawna aranżacje mieszkań wykorzystujące fototapety we wnętrzach uważane były za nieudane projekty. Dziś ma miejsce renesans fototapet we wnętrzach.
Łazienka
Napisał: TwojaBateria.pl.
Na podstawie danych z: TwojaBateria.pl.

Projekt łazienki powinien okazać się oryginalny

Projekt łazienki znajdziemy na wielu portalach o tej tematyce
Jeżeli mamy dużą łazienkę, to raczej nie będziemy mieli problemów z tym, aby zaplanować jej wykończenie, ponieważ wszystko bez kłopotu będziemy mogli w niej pomieścić. Znacznie gorzej jest wtedy, gdy posiadamy małą łazienkę, a pomimo to pragniemy, żeby znajdowało się wszystko to co w łazience być musi.
rolety drukowane
Napisał: ArtDecor24.pl
Na podstawie danych z: ArtDecor24.pl

Rolety drukowane - doskonały sposób na to, aby całkowiecie zmienić wymowę naszego wnętrza

Stare chińskie powiedzenie mówi, iż obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Świetnie zdają sobie z tego sprawę nie tylko „spece” od promocji, ale również architekci wnętrz.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.