Dom
narożnik
Napisał: MM Collection
Na podstawie danych z: MM Collection

Urządzenia AGD i przyrządy zaopatrzenia domu - proste i komfortowe zakupy w sieci

Rozbudowa sprzedaży internetowej jest obecnie bardzo duży i wciąż w sieci pojawiają się kolejne sklepy oferujące klientom ciekawe artykuły. Jest to bez dwóch zdań spowodowane tym, że ludzie coraz wyraźniej cenią własny czas i nie chcą tracić go na wyjazdy do galerii handlowych.
fototapeta
Napisał: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Każdy dom ma w sobie niezwykły urok, należy ją odnaleźć. Urządźmy swoje mieszkanie tak, jak podpowiada nam to nasza intuicja. Na pewno nie będziemy tego żałować

Każdy dom zasługuje na uwagę, podobnie jak każdy człowiek jest wyjątkowy. Nie ma co zaprzeczać, przecież tak jest naprawdę.. Jeśli zaniedbamy dom albo osobę, na której nam zależy tak dom, jak i relacja nasza z daną osobą może się pogorszyć. Szczęśliwie możemy to kontrolować, możemy sprawować nad tym naszą kontrolę i nie pozwolić, żeby stały się tak dramatyczne rzeczy. Wiadomo jednak, że łatwiej sprawować kontrolę nad rzeczą, przedmiotem, czymś martwym, choć dla nas żyjącym, jakby w innym wymiarze.
kosz
Napisał: Curver
Na podstawie danych z: Curver

Czy będziemy zainteresowani tym, by kupić klimator?

Im większa temperatura panuje na zewnątrz, tym bardziej nam będzie zależało na tym, żeby w pomieszczeniu, w którym przebywamy okazało się być przyjemnie i chłodno.
mieszkanie, pokój
Napisał: daryl_mitchell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
komoda
Napisał: Bruno Piombini
Na podstawie danych z: Bruno Piombini

Umywalnia na poddaszu. Projekty łazienek, praktyczne rady

Łazienka na poddaszu musi być praktyczna. Niestety bywa, że gotowe projekty łazienek nie spełniają oczekiwań. Podpowiadamy co uczynić, ażeby jedyny w swoim rodzaju klimat, który ma każda umywalnia na poddaszu, nie był jej wyłącznym plusem. Przeczytaj, jak urządzić przestrzeń poddasza, aby zaaranżować modną i funkcjonalną umywalnię.
mieszkanie
Na podstawie danych z: www.morguefile.com

Urządzamy praktycznie wnętrza domu - zobacz nasze podpowiedzi

Zapewne każda osoba spośród nas, której udało się nabyć czy też zbudować swój własny dom, wie jakie to uczucie kiedy po wprowadzeniu się do niego należy jeszcze wypełnić go niezbędnym wyposażeniem i innymi dekoracjami. Dla niektórych jest to wielka rozrywka ponieważ od dawna posiadają oni jakąś określoną wizję dotyczącą wystroju każdego pokoju.
nóż ze stali damasceńskiej
Napisał: Matt Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne wyposażenie do kuchni w twoim domu

O nowoczesne wyposażenie kuchenne starają się gospodynie domowe szczególnie takie, które przyrządzają jedzenie dla bardziej licznej rodziny. Takie gospodynie bez wątpienia wiedzą, że nowoczesnymi narzędziami dużo lepiej się pracuje, a poza tym w prostszy sposób możemy je czyścić i utrzymywać w dobrym stanie.
wnętrze sypialni
Napisał: Bonsoni.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wystrój wnętrz i porady

Wbrew wyobrażeniom, urządzenie domu, czy mieszkania nie jest bardzo drogie. Dobór kolorystyki ścian, mebli, podłóg i dodatków powinien być rozsądny i przemyślany. W konsekwencji nie musimy zlecać tego zadania firmie, która zajmuje się aranżacją wnętrz- nikt obcy nie zna nas tak dobrze jak my sami :).
łazienka
Napisał: PRAKTIKER
Na podstawie danych z: PRAKTIKER

Szafka z umywalką powinna okazać się dobrana do konkretnej łazienki

Nie ma znaczenia jak dużo rodzajów butów mamy szansę posiadać, wciąż musimy posiadać miejsce, gdzie będziemy mieli szansę je trzymać. Dlatego trzeba spojrzeć jakie szafki na buty ma w swojej ofercie producent szafek oraz czy znajdziemy taką, która będzie wymiarowo pasowała na nasz korytarz. Takie szafki mają szansę posiadać drzwiczki otwierana na boki, lub otwierane od góry, najistotniejsze jednakże okazuje się być to, aby mieściło się w nich jak najwięcej butów oraz żeby ciągle dało się z łatwością wyjąć tą parę, na której nam zależy.
fotogram - mieszkanie
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urządź swoją kuchnię- elementy wyposażenia oraz inne produkty, które prócz postawowych funkcji, mogą dodatkowo zmienić wygląd twojej kuchni lub jadalni

Kuchnia jest bardzo ważnym pomieszczeniem w każdym domu, więc nie powinniśmy jej zaniedbywać urządzając nasze wnętrza. Odpowiednio urządzona, pełna akcesoriów i przydatnych urządzeń z pewnością sprawi, że przygotowywanie posiłków dla rodziny będzie przyjemne a także szybkie dzięki pomocy urządzeń.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.