Dom
kosz
Napisał: Curver
Na podstawie danych z: Curver

Czy będziemy zainteresowani tym, by kupić klimator?

Im znaczniejsza gorączka jest na dworze, tym mocniej nam będzie zależało na tym, żeby w pomieszczeniu, w którym żyjemy okazało się być przyjemniej i chłodno.
Paryż
Napisał: Falcon® Photography
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

To ciężkie pytanie – jak urządzić własne mieszkanie, znane jest każdemu z nas. Jak tego dokonać? My mamy pomysł!

Jak urządzić własne mieszkanie, ażeby zawsze nas zachwycało? Zadanie wydaje się dość karkołomne, gdyż nie ma prawdopodobnie takiej metody, ażeby coś spodobało nam się już „na zawsze”. To też jest zależne od naszego charakteru, bo są przecież osoby rozważne, dla których liczy się stałość i ten sam układ mieszkania przez wiele lat, po innej stronie znajdują się jednak osoby o zupełnie odmiennych zapatrywaniach. Oni chcieliby zmieniać wygląd swojego mieszkania co pewien czas. To istotnie te osoby mają największy z tym problem.
domowa siłownia
Na podstawie danych z: http://www.sport-shop.pl/

Własne centrum zabawy - inne rozwiązanie dla wypadów na miasto

Czy nasz dom musi być jedynie miejscem, w którym relaksujemy się po pracowitym dniu? Nie trzeba ograniczać domu tylko do takiej funkcji. Zwykle spędzamy w nim stosunkowo niewiele czasu. Rano błyskawicznie pędzimy do pracy, często bez śniadania. Ciepły posiłek jemy zazwyczaj w stołówce, a po robocie spotykamy się ze znajomymi w pubach lub na kręglach. Często wychodzi na to, że w domu już tylko sypiamy. Najwyższy czas to zmienić. Można uczynić ze swojego mieszkania wyjątkowe centrum rozrywki. Ten świetny pomysł nie tylko pozwoli nam umocnić więzy przyjaźni, ale także zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.
Świąteczna uczta dla zdrowia
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Ciekawe a, także wspaniałe dekoracje świąteczne do własnego domu

Nabycie dekoracji świątecznych które nie są tandetne nie jest niestety proste. Trudno dziś dokonać wyboru intrygujących dekoracji tego rodzaju mając do dyspozycji wielką ilość rozmaitych produktów oraz specjalnych promocji, oferujących możliwość tanich zakupów.
ogród
Napisał: Ulbrecht Hopper
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ogród – co poza roślinami powinno się tam umieścić?

Ogród to bez najmniejszych wątpliwości wielka zaleta mieszkania we własnym domu domu. To ogród jest tym, czego najsilniej zazdroszczą właścicielom domków jednorodzinnych ci, którzy zmuszeni są mieszkań w bloku. Podczas letnich miesięcy ogród staje się miejscem wypoczynku oraz relaksu. To także miejsce, w którym często podejmujemy naszych gości. Co oprócz roślin powinno się w nim umieścić, aby był nie tylko ładny, ale także praktyczny?
Schody na piętro

Sposoby na wykorzystanie miejsca pod schodami? Sprawdź więcej w niniejszym artykule!

Przyjaciółka poprosiła mnie niedawno o poradę. Dziś po obudzeniu i pomyślałam sobie, że mam pomysł na wnętrze pod schodami w jej domu i od razu zadzwoniłam do Kasi. Umówiłyśmy się w sobotę i będziemy ostro działać. Problem, jak wykorzystać przestrzeń pod schodami nie jest łatwym tematem. Z jakiego powodu?
barek
Napisał: KAM
Na podstawie danych z: KAM

Sposoby urządzania wspaniałego wnętrza

O ile teraz usiłujesz udekorować dom i nie masz wiedzy o tym zajęciu, namawiamy do lektury wpisu. Przedstawimy w nim garść wartych uwagi idei, które możesz zrealizować w tym niełatwym przedsięwzięciu.
lustro
Napisał: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Mieszkanie jak z baśni, a pokoje jak królewskie apartamenty, czyli kilka dekoratorskich trików i sugestii

Pomimo tego że z założenia nie wszyscy jesteśmy estetami, to jednak wszyscy pragniemy mieszkać w gustownie wyposażonych pomieszczeniach. Praktycznie jedyną barierą w osiągnięciu tak sformułowanego celu są tylko środki finansowe, gdyż za generalny remont i nowoczesne sprzęty, np. kuchenne, trzeba niewątpliwie zapłacić majątek. Z tego powodu część osób poszukuje w gazetach bądź internecie niebanalnych, lecz i niedrogich w realizacji projektów na odświeżenie dekoracji mieszkania.
Okno w łazience
Napisał: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: OKNOPLAST Sp. z o.o.

W jaki sposób udekorować mieszkanie bądź dom, by osiągnąć odpowiedni i trwały rezultat?

Dom czy mieszkanie to miejsca, w jakich spędza się największą ilość czasu. Trzeba w związku z tym zadbać o satysfakcjonujące wyposażenie określonych pomieszczeń. Jak w takim razie udekorować dom, aby mieć pewność osiągnięcia oryginalnego rezultatu? Przede wszystkim, trzeba określić swoje oczekiwania w tej kwestii i stylistykę, która rzeczywiście odpowiada osobom mieszkającym w domu.
meble
Napisał: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szeroka gama rozwiązań specjalistycznych do wyboru

Szeroka gama dodatków oraz mebli do wyboru, z jakimi wychodzi do nas obecnie praktycznie każdy nasz i zagraniczny producent, przyciąga uwagę nawet wymagających klientów. Niezwykłe dopasowanie do posiadanego już wyposażenia mieszkania jak i domu jest możliwe, gdyż przygotowywane oferty są niezwykle różnorodne. Na które meble i dodatki najlepiej jest postawić? Takie pytanie zadają sobie zarówno doświadczeni, jak i aspirujący klienci. Z pomocą spieszą eksperci przygotowujący obecny asortyment znakomitej jakości i w znakomitych cenach, co pozwala na szybkie znalezienie właściwego rozwiązania do wszystkich domów i mieszkań.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.