Dom
wnętrze
Napisał: tapetenpics
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Artdesign

W obecnych czasach najistotniejsze jest w jaki sposób coś wygląda. Najczęściej zdaje nam się, że dana rzecz prezentuje się genialnie i myślimy o tym, kto miał taki pomysł, żeby coś takiego stworzyć. Bardzo dobrze widać postęp związany z wpływem sztuki na użytkowość, w branża budowlana. Dziś jest coś takiego jak artdesign, nie ma obecnie możliwości, by wszystkie domy czy przykładowo budynki użyteczności publicznej wyglądały identycznie.
pokój dziecka
Napisał: Tikkurila
Na podstawie danych z: Tikkurila

Z Twojej kuchni zieje nudą i nie lubisz już tu przebywać

Od zawsze bardzo lubiłaś tu przesiadywać, to było Twoje królestwo i najbardziej lubiane pomieszczenie w całym mieszkaniu. Co zatem się stało, że niespodziewanie Ci się tu nie podoba?


Z Twojej kuchni zieje nudą i nie lubisz już tu przebywać

Być może całe wyposażenie znudziło Ci się na tyle, iż po prostu ta radość przebywania w tym pomieszczeniu zwyczajnie przeminęła.
przykład fototapety powieszonej na ścianie
Napisał: ilya_ktsn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem możemy efektywnie upiększyć pomieszczenia mieszkalne?

Nie da się ukryć faktu, że każdego dnia przebywamy w różnego typu pomieszczeniach. Okazuje się także, że nadzwyczaj kochamy przebywać w tych, które są odpowiednio wykończone. Na ogólne wrażenie piękna danego pomieszczenia ma działanie obiektywnie dużo składników. Wobec tego ich pojętne wybranie w szeregu przypadków determinuje uzyskanie definitywnego wyniku wzrokowego.
tynk dekoracyjny

Tynki ozdobne wewnętrzne pasujące do wystroju pomieszczeń. Na co zwrócić uwagę?

Tynki ozdobne wewnętrzne stanowią ważny element wystroju pomieszczenia. Tego rodzaju tynki dobrze wyglądają w pokojach i kuchni, a także w łazience. Można je podziwiać również w apartamentach hotelowych czy też muzeach.
kominek, ogień
Napisał: Elizabeth Krumbach
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy wskazane jest zainwestować w ogrzewanie kominkowe?

Ogrzewanie kominkowe to rozwiązanie, które coraz częściej użytkuje się w domach jednorodzinnych. Ogrzewanie domu za pomocą kominka jest skuteczne i efektywne, stosowny kominek może być kapitalnym źródłem ciepła, jaki bez problemu ogrzeje całkowity dom. Kominek jest również ogromnie gustownym rozwiązaniem aranżacyjnym, jaki bezsprzecznie doda niemało uroku wszelkiej aranżacji.
Oświetlenie w Twoim domu
Napisał: Elneo
Na podstawie danych z: Elneo

Gdzie warto założyć oprawy podłogowe z żarówkami LED

Interesujące i oryginalne oświetlenie to rzecz, o jaką niewątpliwie należy się postarać. Niekiedy wybranie czegoś naprawdę oryginalnego i ciekawego potrafi znacząco wpływać na estetykę pomieszczenia – zarówno domowego jak i w ogródku, przestrzeni biurowej, a również pubach lub dyskotekach. W dzisiejszych czasach bardzo interesującym rozwiązaniem jest nowoczesne oświetlenie podłogowe – za pomocą wyjątkowych wbudowanych lamp oraz opraw można osiągnąć niesamowite efekty w postaci na przykład różnobarwnych świateł, które – zależnie od potrzeb – mogą oświetlać wnętrza łagodnie bądź poprzez kontrastujące pasma.
SPA
Napisał: Karen Highland
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Klimatyzacja do domu to wspaniały pomysł

Gdy pragniemy się dobrze bronić przed gorącem, to musimy instalować takie urządzenia, które dopomogą nam schłodzić powietrze. Wtenczas ma sposobność się okazać, że idealnym planem okaże się być klimatyzacja, która jest tak tworzona, że będzie świetnie pasowała nie tylko w biurach, lecz także w domach, jeżeli jedynie dobierzemy jej odpowiedni rodzaj.
lampa

Jeśli wybieramy meble do lokalu, być może należałoby skusić się na odrobinę oryginalności. Być może meble z Indonezji?

Okres aranżacji nowego lokalu, to okres ziszczania własnych marzeń i pomysłów. Osoby, które mają ochotę urządzić swoje mieszkanie oryginalnie, posiadają pole do popisu.
trend
Napisał: Jeremy Levine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

O czym nie zapominać urządzając toaletę publiczną? Co jest najważniejsze? O jakim wyposażeniu nie można zapominać?

Niekiedy zdarza się tak, że musimy skorzystać z toalety publicznej. Choćbyśmy nie chcieli, ponieważ nie przepadamy za takimi miejscami, czasem jest to nieuniknione.
lampy
Napisał: Susanne Nilsson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak odpowiednio nabyć oświetlenie salonu tak, aby nasz dom prezentował się stosunkowo atrakcyjnie?

Stosunkowo znaczącą kwestią jest ustalenie, który z wynalazków jest szczególnie rewolucyjnym i pojawienie się którego z nich w zdecydowanym stopniu wpłynęło na naszą codzienność. Możliwości jest naprawdę bardzo dużo, jednakże nie ulega wątpliwości, że istnieje mnóstwo odpowiedzi, które pojawiają się najczęściej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.