Dom
Fototapety do restauracji
Napisał: http://art.widi.pl
Na podstawie danych z: http://art.widi.pl

Fototapety świetnym pomysłem na atrakcyjną aranżację wnętrza

Znudziły ci się puste ściany? Myślisz nad inną aranżacją domu, lecz dotychczas nic nie przyszło ci na myśl? Szczególnie popularnym ostatnio rozwiązaniem są fototapety. Dlaczego są tak lubiane?
artykuły z drewna
Napisał: bryan boyer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Classen – szyk w Twoim domu

Spora ilość ludzi docenia przytulność i prostotę wnętrz. Spora część producentów kreuje coraz nowocześniejsze i coraz bardziej nietuzinkowe pomysły na użycie nie wykorzystywanych wcześniej tworzyw oraz deseni do wyposażania domów – wiele ludzi woli pozostać przy prostej klasyce.
klinkier
Napisał: Röben
Na podstawie danych z: Röben

Ściany z klinkieru są niesamowicie trwałe

Nie powinniśmy wszędzie korzystać z farby

Gdy zabieramy się za wykańczanie naszego mieszkania, musimy pomyśleć, jak chcemy, aby przedstawiało się ono w końcowym efekcie.
Sprzątanie obiektu
Napisał: Matthias Ripp
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jesienny okres w każdym jednym roku napawa Cię zniechęceniem - do wszystkiego

Doświadczona, iż taki stan dopada Cię każdego roku o tej porze, starasz się temu na czas przeciwdziałać. Jak? Bardzo różnie.


Jesienny okres w każdym jednym roku napawa Cię zniechęceniem - do wszystkiego

Na początku, gdy jesienną aurą dopadała Cię chandra, naprawiałaś sobie humor zakupami.
pokój, wystrój

Belldeco zagwarantuje nam wszystko do domu

Jakie mamy oferty na wykończenie wnętrz?

Bez wątpienia warto się tu przyjrzeć różnorakim propozycjom, tak by zadecydować, jak w końcu mają się przedstawiać nasze wnętrza. Tylko wówczas będziemy mieli świadomość, że będziemy usatysfakcjonowani z ostatecznego wyniku, jaki uda nam się tutaj pozyskać, a co się z tym łączy, że będziemy się właściwie czuć w danym miejscu
czyjnik temperatury
Napisał: tomasz przechlewski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sensowna temperatura w mieszkaniu, kiedy tego zechcesz

Gdy leży nam na sercu ogólnie pojmowana ekologia albo, jeśli zależy nam na oszczędzaniu to powinniśmy zastanowić się nad tym, w jaki sposób urządziliśmy nasz dom. Często zapominamy, że małe zmiany są w stanie dać nam spore oszczędności i przy okazji będziemy w mniejszym stopniu wpływać na naturę. W miesiącach grzewczych należy pamiętać, o tym żeby mieć włączony regulator temperatury. Nie powinniśmy przecież przegrzewać się w mieszkaniu. Są takie pomieszczenia, w których temperatura może być niższa i takie, w których można dać kilka stopni więcej. Po pierwsze w taki sposób nie będziemy zbędnie zużywać opału i nie będziemy przez spalanie go w nadmiarze dostarczać zanieczyszczeń do atmosfery.
ubrania w drewnianej szafie
Na podstawie danych z: pixabay.com

Remontując dom pamiętajmy o właściwych szafach

Dzieciom szafy mogą kojarzyć się z tajemniczym światem. Dlaczego? Bo obejrzały filmowe bajki, które ukazują, że dzięki szafie na strychu można przejść do całkiem innego świata. Ale dorośli ludzie doskonale wiedzą, że każda szafka ma do spełnienia w domu pewną rolę. Ogólnie jest to produkt, w którym można przechować przeróżne rzeczy.
oświetlenie domu
Napisał: SKOFF
Na podstawie danych z: SKOFF

Piękne, jak również przyjazne środowisku oświetlenie w twoim mieszkaniu

Urządzając dom dobrze dłużej zastanowić się nad sprawą oświetlenia mieszkania. Jest to bardzo istotny element wyposażenia naszego domu, tym bardziej, jeżeli pracujemy w mieszkaniu i odpowiednie oświetlenie jest konieczne do tego, aby nasza praca była efektywna.
marmur, kamień
Napisał: Mr. T in DC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dowiadujemy się czym jest konserwacja lastryko a także powierzchni marmurowych

Jeśli w swoim mieszkaniu lub biurze posiadamy luksusowe tworzywa, musimy liczyć się z faktem, że mimo iż są one bardzo trwałe, czasami wymagają właściwej pielęgnacji. Bowiem bez odpowiedniej konserwacji powierzchni marmurowej lub betonowej, możemy później wpędzić się w spore koszta reperacji. Z tego powodu, dobrze od czasu do czasu wykosztować się na wykwalifikowanego fachowca, który zaradzi nam, kiedy tylko znajdziemy jakąś usterkę w naszym wytwornym wnętrzu.
fototapeta
Napisał: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Każdy dom ma w sobie niezwykły urok, należy ją odnaleźć. Urządźmy swoje mieszkanie tak, jak podpowiada nam to nasza intuicja. Na pewno nie będziemy tego żałować

Każdy dom zasługuje na uwagę, podobnie jak każdy człowiek jest wyjątkowy. Tak jest naprawdę, dlatego nie warto zaprzeczać. Jeśli zaniedbamy dom albo osobę, na której nam zależy tak dom, jak i relacja nasza z daną osobą może się pogorszyć. Szczęśliwie możemy to kontrolować, możemy sprawować nad tym naszą kontrolę i nie pozwalać, żeby stały się tak dramatyczne rzeczy. Wiadomo jednak, że łatwiej sprawować kontrolę nad rzeczą, przedmiotem, czymś martwym, choć dla nas żyjącym, jakby w innym wymiarze.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.