Kuchnie
apartament - wnętrze
Napisał: Nico Kaiser
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wygodnie i ergonomicznie urządzić kuchnię, żeby przyjemnie można ją było użytkować

Kuchnia jest jednym z najbardziej ważnych domowych pomieszczeń, i od jej zaprojektowania i wykonania będzie zależeć wiele lat późniejszego używania. Niedociągnięcia powstałe na samym początku sprawią, że albo trzeba się będzie trudzić w niezbyt wygodnym wnętrzu, albo po jakimś czasie trzeba będzie zrobić kosztowny remont.
kuchnia
Napisał: LK&Projekt
Na podstawie danych z: www.dom-jednorodzinny.pl

Aneks kuchenny czy oddzielna kuchnia?

Aneks kuchenny czy oddzielna kuchnia? To jeden z dylematów z którym przyjdzie nam zmierzyć się podczas kupowania nowego mieszkania. Oba rozwiązania mają zarówno swoje zalety jak i wady. Nasz wybór bardzo często determinuje wielkość mieszkania, ale także zwyczaje jakie panują wśród domowników.
kuchnia biała
Napisał: Mebel RUST
Na podstawie danych z: Mebel RUST

Biała kuchnia

Biała kuchnia jest efektownym rozwiązaniem. Taka aranżacja wygląda lekko i świeżo. Biel jest kolorem uniwersalnym, dlatego bez problemu można ją łączyć z innymi barwami. Kolor ten znakomicie pasuje nie tylko do kuchni utrzymanej w minimalistycznym stylu, ale także do tych prezentujących bardziej stylowe zabudowy.
Salon, szkło lacobel
Napisał: Lacobel.eu
Na podstawie danych z: http://lacobel.eu/

Szkło lacobel

Lacobel, to rodzaj szkła, którego jedna z powierzchni jest polakierowana. Tafla ma grubość 4 milimertów i nie jest mrozoodporna, dlatego nadaje się wyłącznie do aranżacji wnętrz. Aranżacja wnętrz wykorzystująca szkło lacobel jest bardzo wszechstronna, gdyż produkt może występować w wielu rolach, nie tylko jako element samodzielny.

Kuchnie na wymiar- z jakiego powodu cieszą się dzisiaj tak dużym zainteresowaniem wśród klientów?

Urządzenie kuchni w typowym polskim mieszkaniu nie zawsze jest proste. Dlaczego? Najczęściej ze względu na fakt, że te pomieszczenia są często niewielkie. Obecnie też naprawdę popularnym rozwiązaniem są kuchnie połączone z salonem, co daje rezultat otwartej przestrzeni. Przez wzgląd na to, odpowiednie urządzenie kuchni ma podstawowe znaczenie. Powinna ona być nie tylko atrakcyjna wizualnie, gdyż jest bardzo widoczna, ale również możliwie jak najbardziej komfortowa.
poduszki
Napisał: Przestrzeń ego&eco
Na podstawie danych z: Przestrzeń ego&eco

Eleganckie dodatki do aranżacji wnętrz

Dom to miejsce, które wymaga nabycia dużej liczby przedmiotów. Będą to przede wszystkim przedmioty codziennego użytku, w dużej mierze meble, bez których ciężko sobie wyobrazić jakikolwiek dom. Trudno byłoby również mieszkać w miejscu, gdzie nie ma podstawowego umeblowania, przynajmniej łóżek.
Spiżarnia w domu
Napisał: http://www.shelterness.com
Na podstawie danych z: http://www.shelterness.com

Spiżarnia w domu

Spiżarnia w domu zyskuje coraz większe grono zwolenników. Już dawno przestała być luksusem osób posiadających duże domy. Obecnie miejsce do przechowywania żywności można bez problemu urządzić w każdym domu, a nawet w mieszkaniu.
Fototapety ścienne
Napisał: art.widi.pl
Na podstawie danych z: art.widi.pl

Fototapety ścienne - duże jest piękne

Remont naszego domu dobiega końca. Nowe meble pięknie prezentują się na tle świeżo pomalowanych ścian. Pozostaje nam tylko dobranie odpowiednich dodatków, tak by nasze domowe wnętrze nabrało charakteru. Idealnym rozwiązaniem, które daje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji są fototapety.

Od jakich czynności zacząć wyposażanie wnętrz?

Rezydowanie w rozmaitych pomieszczeniach w ciągu dnia jest dla nas nieodzownością. Niejednokrotnie organizujemy nasze osobiste sprawy w banku czy innej jednostce użytku publicznego. W jednych z nich czujemy się stanowczo lepiej, niż w drugich. Okazuje się bowiem, że potężne znacznie ma zmyślne dekorowanie wnętrz.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.