Kuchnie
apartament - wnętrze
Napisał: Nico Kaiser
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wygodnie i ergonomicznie urządzić kuchnię, żeby przyjemnie można ją było użytkować

Kuchnia to jedno z najbardziej ważnych pomieszczeń w domu, i od jej zaplanowania i wykonania zależeć będzie wiele lat późniejszego używania. Niedociągnięcia powstałe na samym początku sprawią, że albo będzie się trzeba trudzić w niezbyt wygodnym wnętrzu, albo po jakimś czasie trzeba będzie wykonać kosztowny remont.

Od jakich czynności zacząć wyposażanie wnętrz?

Pomieszkiwanie w różnych pomieszczeniach w ciągu dnia jest dla nas nieodzownością. Niejednokrotnie ustalamy nasze prywatne sprawy w banku czy innej placówce użytku zbiorowego. W jednych z nich czujemy się wyraźnie lepiej, niż w drugich. Okazuje się bowiem, że ogromne znacznie ma uzdolnione dekorowanie wnętrz.

Oświetlenie domowe - modne lampy

Światło w domu jest przynajmniej tak samo istotne jak meble. Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie raczej mieszkania pozbawionego światła. Z tego powodu właśnie na wybranie wszelkiego rodzaju lamp do domu poświęcamy bardzo dużo czasu. Powinniśmy wobec tego zdawać sobie sprawę, jakie są obecnie trendy w oświetleniu.

Kuchnie na wymiar- z jakiego powodu cieszą się dzisiaj tak dużym zainteresowaniem wśród klientów?

Urządzenie kuchni w typowym polskim mieszkaniu nie zawsze jest łatwe. Dlaczego? Najczęściej ze względu na fakt, że te pomieszczenia są nierzadko niewielkie. Aktualnie też naprawdę popularnym rozwiązaniem są kuchnie połączone z salonem, co daje efekt otwartej przestrzeni. Z tego względu, prawidłowe urządzenie kuchni ma spore znaczenie. Powinna ona być nie tylko atrakcyjna wizualnie, gdyż jest bardzo widoczna, ale też możliwie jak najbardziej wygodna.
kuchnia
Napisał: LK&Projekt
Na podstawie danych z: www.dom-jednorodzinny.pl

Aneks kuchenny czy oddzielna kuchnia?

Aneks kuchenny czy oddzielna kuchnia? To jeden z dylematów z którym przyjdzie nam zmierzyć się podczas kupowania nowego mieszkania. Oba rozwiązania mają zarówno swoje zalety jak i wady. Nasz wybór bardzo często determinuje wielkość mieszkania, ale także zwyczaje jakie panują wśród domowników.
kuchnia biała
Napisał: Mebel RUST
Na podstawie danych z: Mebel RUST

Biała kuchnia

Biała kuchnia jest efektownym rozwiązaniem. Taka aranżacja wygląda lekko i świeżo. Biel jest kolorem uniwersalnym, dlatego bez problemu można ją łączyć z innymi barwami. Kolor ten znakomicie pasuje nie tylko do kuchni utrzymanej w minimalistycznym stylu, ale także do tych prezentujących bardziej stylowe zabudowy.
Salon, szkło lacobel
Napisał: Lacobel.eu
Na podstawie danych z: http://lacobel.eu/

Szkło lacobel

Lacobel, to rodzaj szkła, którego jedna z powierzchni jest polakierowana. Tafla ma grubość 4 milimertów i nie jest mrozoodporna, dlatego nadaje się wyłącznie do aranżacji wnętrz. Aranżacja wnętrz wykorzystująca szkło lacobel jest bardzo wszechstronna, gdyż produkt może występować w wielu rolach, nie tylko jako element samodzielny.
poduszki
Napisał: Przestrzeń ego&eco
Na podstawie danych z: Przestrzeń ego&eco

Eleganckie dodatki do aranżacji wnętrz

Dom to miejsce, które wymaga zastosowania wielu akcesoriów. Będą to z pewnością akcesoria codziennego użytku, w dużej mierze meble, bez których trudno sobie wyobrazić jakikolwiek dom. Niełatwo byłoby również mieszkać w domu, gdzie nie ma żadnego umeblowania, chociażby łóżek.
Spiżarnia w domu
Napisał: http://www.shelterness.com
Na podstawie danych z: http://www.shelterness.com

Spiżarnia w domu

Spiżarnia w domu zyskuje coraz większe grono zwolenników. Już dawno przestała być luksusem osób posiadających duże domy. Obecnie miejsce do przechowywania żywności można bez problemu urządzić w każdym domu, a nawet w mieszkaniu.
Fototapety ścienne
Napisał: art.widi.pl
Na podstawie danych z: art.widi.pl

Fototapety ścienne - duże jest piękne

Remont naszego domu dobiega końca. Nowe meble pięknie prezentują się na tle świeżo pomalowanych ścian. Pozostaje nam tylko dobranie odpowiednich dodatków, tak by nasze domowe wnętrze nabrało charakteru. Idealnym rozwiązaniem, które daje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji są fototapety.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.