Podłogi
Sprzątanie pomieszczeń
Napisał: Sean Mulgrew
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób utrzymywać wysoki poziom czystości w dużych biurach?

Sprzątanie należy do zdecydowanie najważniejszych czynności w życiu codziennym dosłownie każdego z nas. Przecież wszelkie zaniedbania w tej kwestii mogłyby prowadzić do tego, że całe nasze otoczenie błyskawicznie najzwyczajniej obrosłoby brudem, co jednocześnie powoduje, że korzystanie z któregokolwiek budynku byłoby nie tylko mało komfortowe, ale wprost i groźne. Na szczęście jednak produkty które są do tego przeznaczone odznaczają się w chwili obecnej bardzo dużym zróżnicowaniem, dzięki czemu trzeba tylko zainteresować się nimi nieco bliżej aby praktycznie zawsze być w stanie znaleźć wśród nich coś naprawdę dla siebie idealnego.
Zasłony okienne
Napisał: Thomas Kohler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak konserwować nawierzchnię stworzoną z drewna?

Precyzyjnie zainstalowana jak i wypielęgnowana podłoga z drewna może nam posłużyć przez wiele lat. Gdy już postawimy na wykończenie mieszkania podłogą z desek dębu, jesionu czy też innego, nieco bardziej egzotycznego drewna powinniśmy mieć na uwadze to, w jaki sposób profesjonalnie zadbać o pielęgnację oraz utrzymanie takiego parkietu.


Jak konserwować nawierzchnię stworzoną z drewna?

Po pierwsze, musimy mieć pewność, że podłoga jest odpowiednio ułożona, bez zbędnych przerw w jakie może dostać się woda co może w ostatecznym rozrachunku uszkodzić deski.
płytki do łazienki
Napisał: Michael Pereckas
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Łazienka. Jakie wybrać płytki łazienkowe? Poradnik

Jak zaaranżować toaletę, by była funkcjonalna, a aranżacja umywalni nawet po paru latach nie sprawiła wrażenia anachronicznej? Zacznijmy od doboru płytek na ściany i na posadzkę toalety.
luksfery
Napisał: LaMenta3
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne pomysły stosowane w obecnym budownictwie

Nie da się odmówić określeniu, iż nasze domy stanowią dla nas niezmiernie wart podkreślenia aspekt życia powszedniego. To właśnie w nich możemy bowiem spełnić swoje podstawowe potrzeby, które obowiązkowo muszą zostać wypełnione, abyśmy mogli należycie funkcjonować. Co wskazane jest także wspomnieć, to fakt, że nasze domy coraz częściej nie składają się już tylko z szarych cegieł i brązowej podłogi, gdyż bardzo chętnie sięgamy po wszelkiego rodzaju nowatorskie rozwiązania, takie jak balustrady szklane, dzięki którym nasze miejsce zamieszkania wygląda niezmiernie interesująco.
posadzka z kamienia naturalnego
Napisał: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Parę informacji o posadzkach wykonanych z kamienia naturalnego i sposobach ich pielęgnacji.

Podłogi wykonane z kamienia to doskonała inwestycja na przyszłość. Wyższy koszt kupna i montażu tego typu płyt na pewno zrekompensuje nam ich wytrzymałość i piękny wygląd. Trudno sobie wyobrazić, by jakikolwiek wytwór człowieka mógł rywalizować z pięknem natury.
podłogi drewniane
Napisał: RuckZuck
Na podstawie danych z: http://echopr.pl/PRASA/podloga_drewniana_dab_country_z_koelkci_platinium_marki_royal_floor.jpg

Podłoga drewniana na lata

Architekci zachodzą w głowę jak stworzyć przestrzeń, które stanie się najbardziej klimatyczne dla użytkowników domu. Najbardziej wymagające do rozplanowania są przestrzenie wspólne, takie jak salon. Od parkietu, aż po sufit każdy detal zdaje się być istotny dla nadania temu wnętrzu właściwości użytkowych, a zarazem estetycznych. Projektowanie wnętrza można rozpocząć od podłogi, która pokieruje dalsze poczynania. Dla zaaranżowania ciepłego wnętrza najlepsze będą podłogi z drewna.
Nie tylko kafelkami łazienka stoi
Napisał: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Na podstawie danych z: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Urządzeni inaczej – nie tylko kafelkami łazienka stoi

Czy najpopularniejsze rozwiązania są najlepsze? Wszyscy urządzający łazienkę swoje pierwsze zakupowe kroki kierują do stoiska z płytkami ceramicznymi. Mimo szeregu zalet i bogatego wzornictwa kafelki, tak jak i naturalny kamień, mają jedną wadę – są zimne w odbiorze. Pozostaje drewno i winyl. Jak te rozwiązania sprawdzają się w trudnych łazienkowych warunkach?
Salon, panele podłogowe imitujące płytki ceramiczne SoftSilent
Napisał: Classen
Na podstawie danych z: Classen

Panele podłogowe imitujące płytki

Dobór wykończenia ścian i podłóg to podstawa aranżacji wnętrz. Gama posadzek dostępnych na rynku jest ogromna i wciąż powiększa się o nowości wprawiające w istny zawrót głowy, np. panele podłogowe imitujące płytki czy płytki podłogowe imitujące panele. Do jakich zadań zostały stworzone i po co komu imitacje, skoro można ułożyć podłogę zarówno z płytek ceramicznych, jak i paneli podłogowych?
Płytki Opulent Chic
Napisał: Villeroy & Boch
Na podstawie danych z: Villeroy & Boch

Płytki Opulent Chic z barokową ornamentyką

Bogactwo i przepych, ale bez nadmiernego blichtru. To Opulent Chic – kolekcja płytek Villeroy & Boch z intrygującymi, barokowymi zdobieniami. Ciepłe odcienie kremowego, cappuccino i brązowego wspaniale współgrają ze złotymi ornamentami wprowadzając do współczesnych wnętrz powiew finezji i luksusu z minionych epok.
Aranżacja z drzwiami Malawi
Napisał: INVADO
Na podstawie danych z: INVADO

Wnętrze z nutą orientu

Japońska estetyka czerpie garściami z natury. Na tle innych orientalnych stylów wyróżnia ją prostota i powściągliwość. Jej oryginalny charakter sprawdzi się świetnie w nowoczesnym wnętrzu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.