Technologie
szablony
Napisał: Dekoria.pl
Na podstawie danych z: Dekoria.pl

Fototapety w aranżacji wnętrz - inspiracje

Poszukujesz dekoracji ściennej, która ożywi Twoje pomieszczenie? Znakomitym rozwiązaniem będzie fototapeta. Możesz wybrać czarno-białą fotografię lub kolorowe krajobrazy z naturą. Oto garść inspiracji.
Fototapety w aranżacji wnętrz - inspiracje

Fototapety czarno białe mają szerokie zastosowanie. Stonowana kolorystyka oraz różnorodność dostępnych wzorów sprawiają, że takie fototapety rewelacyjnie sprawdzają się zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych pomieszczeniach, a nawet modernistycznych loftach - wystarczy wybrać fototapetę w odpowiednim stylu.
informacje o alarmie
Napisał: Misanthropic One
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oświetlenie led dla przemysłu - najlepszy model instalacji, na który można się zdecydować

W przestrzeniach biurowych światło ma wyjątkowo ogromne znaczenie. Rozliczne zakłady i istotne korporacje wielokrotnie pracują przez sporą część doby w następstwie czego niezbędne jest zainstalowanie odpowiedniej instalacji, jaka zapewni ciągły napływ oświetlenia.
podłogi drewniane
Napisał: RuckZuck
Na podstawie danych z: http://echopr.pl/PRASA/podloga_drewniana_dab_country_z_koelkci_platinium_marki_royal_floor.jpg

Podłoga drewniana na lata

Architekci zachodzą w głowę jak wymyślić wnętrze, które stanie się najbardziej odpowiednie dla domowników. Najtrudniejsze do opracowania są pomieszczenia wspólne, takie jak jadalnia. Od parkietu, aż po sufit każdy detal zdaje się być ważny dla nadania temu wnętrzu właściwości użytkowych, a także stylowych. Planowanie wnętrza można rozpocząć od podłogi, która pociągnie za sobą dalsze poczynania. Dla stworzenia ciepłego wnętrza najlepsze będą podłogi z drewna.
biurko
Napisał: Tikkurila
Na podstawie danych z: Tikkurila

Jaki sposób ogrzewania domu wybrać aby jak najwięcej zaoszczędzić?

Współczesne technologie śpieszą w kierunku oszczędności i ekologii. Rośnie także liczba sposobów na grzanie budynku jednorodzinnego.


Jaki sposób ogrzewania domu wybrać aby jak najwięcej zaoszczędzić?

Czy warto inwestować w drogą instalację wierząc, iż już niebawem się zwróci? Czy lepiej oszczędzić na instalacji i płacić sporzej za grzanie? Czy opłaci się inwestować w eko rozwiązania? Czym ogrzewać budynek, aby płacić za to jak najmniej? Możemy uznać, iż najlepiej grzać budynek kotłem na węgiel albo drewno czy gruntową pompą ciepła.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.