Technologie
podłogi drewniane
Napisał: RuckZuck
Na podstawie danych z: http://echopr.pl/PRASA/podloga_drewniana_dab_country_z_koelkci_platinium_marki_royal_floor.jpg

Podłoga drewniana na lata

Architekci głowią się jak wymyślić wnętrze, które stanie się najbardziej klimatyczne dla użytkowników domu. Najbardziej wymagające do rozplanowania bywają pomieszczenia wspólne, takie jak bawialnia. Od parkietu, aż po górne oświetlenie każdy szczegół zdaje się być ważny dla przydania temu fragmentowi mieszkania przymiotów użytkowych, a zarazem stylowych. Wymyślanie wnętrza można rozpocząć od podłogi, która ukierunkuje dalsze kroki. Dla zaaranżowania ciepłego pomieszczenia najbardziej odpowiednie będą podłogi z drewna.
szablony
Napisał: Dekoria.pl
Na podstawie danych z: Dekoria.pl

Fototapety w aranżacji wnętrz - inspiracje

Szukasz dekoracji ściennej, która ożywi Twoje mieszkanie? Świetnym rozwiązaniem będzie fototapeta. Możesz wybrać czarno-białą fotografię lub kolorowe krajobrazy z naturą. Oto garść inspiracji.
Fototapety w aranżacji wnętrz - inspiracje

Fototapety czarno białe wyróżniają się szerokim zastosowaniem. Uniwersalna kolorystyka i różnorodność dostępnych wzorów sprawiają, iż takie fototapety idealnie sprawdzają się zarówno w tradycyjnych jak i bardzo nowoczesnych wnętrzach, a nawet modernistycznych loftach - wystarczy wybrać fototapetę w odpowiednim stylu.
biurko
Napisał: Tikkurila
Na podstawie danych z: Tikkurila

Jaki sposób ogrzewania domu wybrać aby jak najwięcej zaoszczędzić?

Obecne technologie śpieszą w kierunku oszczędności oraz ekologii. Wzrasta też ilość sposobów na ogrzewanie domu jednorodzinnego.


Jaki sposób ogrzewania domu wybrać aby jak najwięcej zaoszczędzić?

Czy warto jest inwestować w drogą instalację wierząc, iż już niebawem się zwróci? Czy odpowiedniej zaoszczędzić na instalacji oraz płacić sporzej za ogrzewanie? Czy opłaca się inwestować w ekologiczne podejścia? Czym ogrzewać dom, ażeby płacić za to nie dużo? Możemy uznać, że najodpowiedniej grzać budynek kotłem na węgiel albo drewno czy gruntową pompą ciepła.
informacje o alarmie
Napisał: Misanthropic One
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oświetlenie led dla przemysłu - najlepszy model instalacji, na który można się zdecydować

W powierzchniach biurowych światło ma niezmiernie duże znaczenie. Liczne przedsiębiorstwa i duże firmy wielokrotnie pracują przez istotną część doby skutkiem czego potrzebne jest założenie odpowiedniej instalacji, która zapewni ciągły dopływ światła.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.