Oświetlenie
Lampka stojąca
Napisał: teakwood
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób sprawić, aby nasze mieszkanie prezentowało się pięknie?

W czasie urządzania pokoi w domu powinno się ukierunkować uwagę na ważny detal, który może całkowicie przekształcić stylistykę wnętrza. Mowa rzecz jasna o oświetleniu, które powinno zostać wyśmienicie dobrane do miejsca, w którym zostanie zamontowane. Nie jest tu najistotniejszy tylko design lamp, ale także styl, w jaki świecą, ponieważ ważne jest, aby rozjaśniały całą powierzchnię pokoju i stały się zarówno piękne, ale też funkcjonalne.
żarówki
Napisał: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oświetlanie ledowe

Oświetlenie ledowe jest bardziej oszczędne aniżeli oświetlenie, które było jeszcze do niedawna w naszych czterech kątach. Ogółem oświetlenie ledowe nie jest używane tylko w naszych gospodarstwach domowych. Coraz więcej miast podejmuje decyzje o zmianie miejskiego oświetlenia właśnie na oświetlenie led. Jak można się domyślić jest to bardzo kosztowna inwestycja, ale na sto procent po latach się zwróci. Dlaczego?
taśma led
Napisał: SparkFun Electronics
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ciekawe zastosowanie światła LED - sprawdź, gdzie się to przyda

Ważnym aspektem przy wyborze źródła światła jest bezpieczeństwo. Oświetlenie LED nie rozgrzewa się nawet po bardzo długim czasie świecenia. Zasadniczą zaletą światła LED jest jego energooszczędny i ekologiczny charakter. LED w odróżnieniu do żarówek standardowych nie zawierają rtęci, na dodatek, dzięki nim zdołamy w dużym stopniu obniżyć opłaty za zużycie energii elektrycznej. Dużą wartością oświetlenia LED jest szeroki asortyment kolorów światła. Nie ma potrzeby używania dodatkowych filtrów, żeby zdobyć wyselekcjonowaną barwę. Zabarwienie świecenia jest zależny od materiału, z którego wykonany jest półprzewodnik. Ponieważ światło wydzielane przez diodę LED posiada niezwykle mały zasięg promieniowania, jego barwa jest niezwykle nasycona.
oświetlenie
Napisał: David Mellis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie najważniejsze zalety mają systemy oświetlenia led?

Oświetlenie led cieszy się dużą popularnością wśród innych systemów oświetleniowych, dlatego jest ono używane coraz częściej, zarówno prywatnie jak także w przemyśle. Należałoby więc zastanowić się nad tym które najważniejsze wartości charakteryzują oświetlenie ledowe.
szafki i meble
Napisał: Zanette
Na podstawie danych z: Zanette

Sypialnia nigdy nie musi być za bardzo schematyczna!

Wiele tak naprawdę zależy od naszej sypialni - w końcu w grę wchodzi higiena snu, ale także pożycie erotyczne. Można śmiało powiedzieć, że jeśli nasza sypialnia nie będzie za bardzo nas satysfakcjonowała, poza tym będzie bardzo już przestarzała, zapewne spowoduje, iż najzwyczajniej w świecie nie będziemy przesadnie usatysfakcjonowani z tych niesamowicie ważnych sfer.
oświetlenie
Napisał: Guilhem Vellut
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dom pełen światła rozświetlony

To, w jaki sposób nasze wnętrza będą oświetlone, zależy od rodzaju oraz koloru lamp oraz od ich lokalizacji. Światło bywa jak strój – gdy jest fatalnie obmyślone, nie eksponuje piękna wnętrza, tylko jego niedociągnięcia. Każde pomieszczenie wymaga z tego powodu indywidualnego podejścia.
oświetlenie zewnętrzne domu

Odpowiednio oświetlony budynek, czyli oświetlenie zewnętrzne oraz wewnętrzne

Odpowiednie oświetlenie zarówno wewnętrzne, jak i znajdujące się na zewnątrz jest nieprawdopodobnie ważne. Podnosi nie tylko nasze poczucie bezpieczeństwa, ale zapewnia również wysoki komfort.
lampa
Napisał: Anna-Stina Takala
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele daje właściwe oświetlenie? Zastanów się nad tym urządzając swoje mieszkanie. Sprawdź możliwości

Promienie świetlne to życie, bez niego nie możemy mówić ani o działaniu ani chociażby o codziennym funkcjonowaniu. Należy nie zapominać o tym na każdym kroku, co oznacza, iż najistotniejsze to, aby stworzyć każdemu członkowi rodziny możliwość rozwijania się. Bez dobrego oświetlenia jest to całkowicie niemożliwe. To bardzo istotne więc, aby o tym pamiętać, powinniśmy w tym celu przeanalizować zagadnienie oświetlenia.
Kolekcja Sheep marki Nowodvorski Lighting
Napisał: Nowodvorski Lighting
Na podstawie danych z: Nowodvorski Lighting

Już w tym momencie zatroszcz się o właściwe oświetlenie we własnym domu! Plafony będą pasować praktycznie do każdego pomieszczenia

Oświetlenie będzie jedną z najważniejszych kwestii w każdym domu. W trakcie remontu musimy zwrócić na to szczególną atencję, aby nie okazało się, iż później będziemy mieli zbyt mało światła w danym pomieszczeniu. Jest to szczególnie istotne, o ile chodzi o łazienkę oraz pokój dla dziecka. Wiadomym jest, iż w toalecie kobiety wykonują make-up i czeszą włosy, tym samym niezbędne jest zadbanie o dobre światło nad lustrem. W pokoju smyka jest to ważne, gdyż zbyt mała ilość światła podczas zabawy, czy też nauki może mieć ujemny wpływ na wzrok szkraba w późniejszym czasie.
nowoczesna sypialnia
Napisał: Cajsa Lilliehook
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szczególny blask w doskonałych sypialniach

Pokój do spania, to intymny port, w którym mamy przytulnie odpocząć po pracy. Prócz wygodnego łóżka, ładnej kołdry, rolet, czy zasłon, niezwykły charakter stwarza oświetlenie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.