Oświetlenie
Sklejka
Napisał: Pete
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie materiały użyć w aranżacji wnętrz, by było ono funkcjonalne?

Gdy przed kilkoma miesiącami nareszcie poszedłem na swoje, to znaczy do małego mieszkania w Katowicach, doskonale wiedziałem, że tak czy siak czeka mnie dużo pracy. Przecież nawet niewielkie lokum to konieczność spędzenia niezliczonej ilości godzin na aranżowaniu. Zapewne nie powinienem pisać, że i tak gra jest warta świeczki? Moim zdaniem aranżacja mieszkania to ważna sprawa, sporo zależy od tego, w jaki sposób urządzimy choćby własną kuchnię. Nie ukrywajmy, iż w rachubę wchodzą znaczne pieniądze. W jaki sposób w takim razie zabrać się za urządzanie własnego mieszkanka?
loft
Napisał: GHELAMCO POLAND Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: GHELAMCO POLAND Sp. z o.o.

Najlepsze oświetlenie do pomieszczeń urzędowych

Biuro to miejsce, w którym pracownicy spędzają niezwykle wiele czasu. W związku z tym musi ono być dobrze umeblowane i stosownie wyposażone, by było dla pracowników praktycznym i komfortowym miejscem do pracowania. Każdy jeden pracobiorca musi mieć ergonomiczne stanowisko roboty, jest to ważkie i tego żądają zasady BHP.
pejzaż - mieszkanie
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Aranżacja kącika dla malucha, czyli jak stworzyć dla niego przestrzeń pragnień.

W sytuacji, kiedy pociecha chce mieć swój miejsce, w twojej głowie zaczynają pojawiać się trudności jego stworzenia. Jeśli teraz jest niesłychanie mnóstwo rozwiązań, które mogą pomóc stworzyć wymarzony miejsce dla dziecka.
salon i lampy
Napisał: Dekoratornia
Na podstawie danych z: Black Red White

Styl glamour w małym wnętrzu

Gustowne artykuły dekoracyjne i oświetleniowe z oferty Black Red White zagrają Projektanci zaprezentują, jak odpowiednio dobrać dodatki oraz lampy do aranżacji eleganckiego, luksusowego wnętrza w stylu glamour. Efekty stylizacji 290. odcinka „Dekoratorni” będzie można zobaczyć już 7 sierpnia o godz. 13.00 w TV4.
Elegancka lampka nocna
Napisał: Jean L.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Łatwy sposób, aby sprawić, że nasze lokum będzie jeszcze piękniejsze. Pasuje wszędzie!

Każde lokum może mieć urok i nie potrzeba ku temu wielkich pieniędzy. Najważniejsza jest pomysłowość, jak i pewna koncepcja, dzięki której możliwe jest opracowanie dobrego planu w zakresie rozmieszczenia różnego rodzaju przedmiotów, wybrania koloru ścian, mebli i tak dalej. Te dwie składowe: pomysłowość oraz koncepcja gwarantują sukces.
oświetlenie
Napisał: Pointb
Na podstawie danych z: Pointb

Rozmaite rodzaje oświetlenia do zróżnicowanych zastosowań

Bez wątpienia większość osób zgodzi się z tym, że światło jest ogromnie ważne w każdym mieszkaniu. Jak silnie brakuje elektrycznego oświetlenia można dowiedzieć się wówczas, gdy nagle zabraknie w domu prądu. Na dzień dzisiejszy ludzie bardzo przyzwyczaili się do wykorzystywania właśnie elektrycznego oświetlenia, które jest niezwykle funkcjonalne i efektywne. Osoby, pracujące w różnych branżach doceniają wagę właściwego światła.
lampa
Na podstawie danych z: pixabay.com

Czemu oświetlenie w domu jest tak bardzo ważne? Jakie oświetlenie warto wybierać?

Nie jest łatwo sobie wyobrazić życie bez światła. Słońce jest materią konieczną do życia, dzięki temu wszystko jest w stanie się rozwijać. Wystarczy, że choć przez krótki moment brak jest dostępu do życiodajnej gwiazdy, a czujemy jakiś smutek oraz niepokój. Identycznie jest ze światłem sztucznym, każdy więc z nas wie, iż odpowiednio oświetlone mieszkanie to gwarancja, iż będzie nam się żyło w takiej przestrzeni lepiej, zaś nasze mieszkanie stanie się zwyczajnie ładniejsze.
led
Napisał: BRITOP Lighting
Na podstawie danych z: BRITOP Lighting

Jakie dobrać oświetlenie do obiektów przemysłowych? Czy zastanawiałeś się kiedyś nad takim zagadnieniem?

Hale produkcyjne wymagają oświetlenia nowoczesnego i doskonale zaplanowanego. Oświetlenie może bowiem wspierać wydajność pracobiorców, powiększać ich bezpieczeństwo oraz wpływać na redukcję liczby wad produkcyjnych. O czym trzeba pamiętać realizując oświetlenie obiektów przemysłowych? Najważniejszym celem realizacji oświetlenia we wszystkich obiektach fabrycznych będzie zapewnienie poziomu natężenia światła, właściwego dla pracy wzrokowej.
salon
Napisał: Dekoria.pl
Na podstawie danych z: Dekoria.pl

Łatwo zdobyć atrakcyjne wnętrza

Kiedyś spora większość lamp była zrobiona w ten identyczny sposób, a różniły się one jedynie kolorem, albo wielkością kloszy. Teraz się to przemienia i wybrać mamy szanse tak takie lampy, które są stylizowane na dawne lata, jak i także takie, które są naprawdę nowoczesne, wspaniale dopasowane do każdego wnętrza i równocześnie pozwalają nam na ułożenie światła w taki sposób, żeby dawało jak najwięcej jasności, ale równocześnie, żeby ani nie raziło w oczy, ani także żeby nie odbijało się w telewizorze, lub w monitorze komputera.
lampa
Napisał: Sascha Kohlmann
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zaaranżowanie mieszkania kiedy nie można beztrosko zarządzać finansami, czyli czy tanie urządzenie mieszkania w ogóle jest możliwe?

Urządzanie przestrzeni domowej to wyzwanie niesamowicie ciekawe, gdyż możemy spersonalizować nasze pomieszczenia jak tylko mamy ochotę ale również wymagające. Trzeba bowiem zadbać o ogrom spraw i dojść do porozumienia między naszymi upodobaniami, a praktycznością w użyciu. Jednakże jedną z największych przeszkód w owym procesie na pewno jest kwestia finansowa, a szczególnie stan, gdy musimy wybierać rozwiązania jak najtańsze, bo w innym wypadku nie będziemy w stanie ukończyć urządzania całego mieszkania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.