Oświetlenie
lampy
Napisał: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux

Kup dobry kinkiet

Jeżeli chcielibyśmy, żeby pokoik naszego malucha był niepowtarzalny, powinniśmy pamiętać o odpowiednim oświetleniu w pokoju naszej pociechy. Warto wybierając kinkiet zwrócić uwagę na to, czym interesuje się nasze dziecko. Kinkiety dla dzieci są rozmaite.
światła led
Napisał: Kevin Pham
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy warto stosować oświetlenie LED?

Większość osób myślących nad oświetleniem w swoim domu, wybiera oświetlenie led. Z jakiego powodu jest to tak modne i korzystne rozwiązanie?
oświetlenie
Napisał: David Mellis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie najważniejsze zalety mają systemy oświetlenia led?

Oświetlenie led cieszy się sporą renomą wśród innych systemów oświetleniowych, w związku z tym jest ono stosowane coraz częściej, zarówno prywatnie jak również w przemyśle. Warto więc zastanowić się nad tym jakie najważniejsze zalety cechują oświetlenie ledowe.
kuchenka i zmywarka
Napisał: Candy Polska Sp. z o.o
Na podstawie danych z: Candy Polska Sp. z o.o

Niejeden właściciel ogromnej firmy produkcyjnej zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne są warunki pracy jego podwładnych - na przykład światło

Zapewne wszyscy dyrektorzy firm produkcyjnych starają się troszczyć się o wysoką jakość wytwarzanego towaru. Aby to osiągnąć muszą zadbać o przestrzeń do pracy.


remont mieszkania
Napisał: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Od remontów do wygodnego mieszkania- kompletowanie potrzebnych elementów wyposażenia oraz akcesoriów podczas urządzania mieszkania

Urządzenie domu to często długi proces po zakończeniu remontu. Wiele akcesoriów bądź meble- to rzeczy, które trzeba zakupić, by nasze mieszkanie było kompletne i aby można było w nim mieszkać.
Oświetlenie w Twoim domu
Napisał: Elneo
Na podstawie danych z: Elneo

Gdzie warto założyć oprawy podłogowe z żarówkami LED

Niezwykłe i oryginalne oświetlenie to coś, o co z pewnością warto się postarać. Czasami wybranie czegoś naprawdę oryginalnego i interesującego potrafi znacznie wpływać na estetykę wnętrza – zarówno domowego jak i w ogródku, przestrzeni biurowej, a nawet pubach albo sklepach. W dzisiejszych czasach bardzo ciekawym rozwiązaniem jest współczesne oświetlenie podłogowe – za pomocą specjalnych wbudowanych lamp i opraw można osiągnąć niezwykłe efekty w postaci przykładowo różnobarwnych świateł, które – zależnie od potrzeb – mogą oświetlać pomieszczenia łagodnie lub poprzez kontrastowe pasma.
oświetlenie w mieszkaniu

W jaki sposób wybrać pasujące oświetlenie do domu?

Odpowiednio oświetlone mieszkanie to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia domowników. Ważna jest nie tylko funkcjonalność, ale także efekty, osiągane dzięki różnego gatunku lampom.
Nie każdy wie, jakie znaczenie ma właściwe oświetlenie domu. Ze światłem związany jest nie tylko nasze samopoczucie, ale także skuteczność w pracy i wypoczynku.
oświetlenie w łazience
Napisał: Brent Eckley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki rodzaj oświetlenia wybrać do łazienki?

Oświetlenie w łazience to naprawdę wiele możliwości aranżacyjnych. Stawiając na funkcjonalność tego typu oświetlenie, nie koniecznie musimy rezygnować z eleganckiego czy oryginalnego wyglądu. Nie należy także ograniczać się jedynie do górnego, głównego oświetlenia łazienki. Pozostałe możliwości oświetlenia - na przykład punktowego, również doskonale sprawdzą się w łazience. Oświetlenie łazienkowe to również możliwość zamontowania kinkietów, oświetlenia bocznego, podświetlanego lustra czy nawet zamontowania oświetlenia podłogowego. Najpopularniejszy jest oczywiście plafon do łazienki.
aranżacje
Na podstawie danych z: pixabay.com

Stylowe dodatki do różnorodnych wnętrz – czyli inwestowanie w unikalność coraz bardziej powszechnym trendem

Mieszkanie to już nie wyłącznie miejsce, w którym składa się głowę na poduszce po ciężkim dniu w pracy. Przestrzeń domu to wydłużenie unikalnych cech osobowości człowieka, który ją zajmuje.
Przykład wiszącej lampy
Napisał: Faruk Ateş
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybranie światła jest bardzo ważną rzeczą

Zdobyłeś już wszystkie meble do czterech kątów? Teraz kolej na to, by zakupić prawidłowe oświetlenie. Należy wiedzieć, że światło posiada gigantyczny wpływ na nasze życie. Badacze już dawno temu wykazali, że brak światła powoduje fatalne zmiany w ciele ludzkim. Dlatego niezwykle ważne jest, by w zimowe miesiące, podczas których działanie Słońca jest nikłe, dostarczyć sobie właściwą dawkę światła.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.