Remont
piękny salon
Napisał: gamene
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Planujesz zmianę aranżacji swojego salonu? Sprawdź, jak kupić odpowiednie meble

Salon to jedno z najbardziej reprezentatywnych miejsc w naszym domu, więc dbamy o niego w niezrównany sposób. Troszczymy się, by codziennie panował w nim przyzwoity porządek, gdyż nigdy nie możemy mieć pewności, kto do nas wpadnie – sąsiadka z odwiedzinami lub siostra, jaka wpadła załatwić sprawy w urzędzie, przy okazji natomiast chciała dowiedzieć się, co u ciebie słychać.
przykładowa tapeta w łazience
Napisał: Graham Hill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co takiego zrobiłem, że moja kilkuletnia córka jest naprawdę szczęśliwa?

Jednym z najbardziej znaczących zadań rodziców jest zapewnienie własnemu dziecku radosnego życia. Naturalnie zbyt wielkie rozpieszczanie nie jest pochwalane przez wszelkiej maści psychologów - nie są bez racji, ale tak czy siak dzieci muszą być uradowane! I dlatego jakieś pięć dni temu wysłałem małżonkę oraz córkę do teściów i przeprowadziłem solidny remont!
kolor
Napisał: seanmcgrath

„Kolorowa terapia”

W dobie ciągłego pośpiechu, gdzie częstym animatorem naszych codziennych czynności jest stres, często zapominamy o tym co najważniejsze dla naszego zdrowia.
mata wejściowa
Napisał: Robin Zebrowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wypoczynek w łazience

Dobre momenty można spędzić w każdym wnętrzu, lecz my proponujemy wypoczynek w łazience. Delikatne światło jak też miły zapach pomogą zapomnieć o kłopotach dzisiejszego dnia jak też nabrać sił na dzień jutrzejszy.
kuchnia
Napisał: Karen Highland
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Maty dekoracyjne z całą pewnością są niesamowicie ładne!

Dobrze, że na całe szczęście Polacy nie są mega brudasami, zatem starają się, aby we wszystkich przypadkach zamieszkiwane przez nich mieszkanie było gustowne. I nawet jeżeli mamy ogólnie dużo mniej kasy, aniżeli Niemcy, Hiszpanie albo Brytyjczycy, to jednak nadrabiamy świetnym gustem, bardzo niestandardowym. W szczególności te superlatywy tyczą się młodych osób, choć cała reszta także nie jest taka zła. A więc krótko podsumowując pierwszy akapit - Polacy są narodem, który umie zadbać o własne mieszkanie!
łazienka
Napisał: John Hickey-Fry
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdzie należy szukać pomysłów na aranżację łazienki?

Duża część z nas dobrze wie, że odnowienie własnego miejsca zamieszkania to bez wątpienia ciężkie zadanie, z jakim pewnego dnia będziemy musieli się zmagać. Nasze pomieszczenia domowe tracą wiele walorów optycznych na wynik czasu, a naszym głównym celem jest ich przywrócenie.
Pokój dziecka, kolekcja mebli Filo
Napisał: Pinio
Na podstawie danych z: Pinio

Zakup akcesoria łazienkowe szczególnej jakości.

W dzisiejszych czasach, sporo ludzi w Polsce niezwykle dużo korzysta z internetu. Pracujemy tam, odrabiamy lekcje, rozmawiamy ze znajomymi a także oglądamy seriale.
podłoga
Napisał: Mitch Altman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Prace remontowe w mieszkaniu, czyli nie tylko pomalowanie ścian ma znaczenie

Dzisiaj coraz większa liczba osób decyduje się na remontowanie mieszkań. Każdy z nas pragnie zamieszkać w mieszkaniu urządzonym w stylu nowoczesnym, z czystymi ścianami oraz idealną podłogą. Zakres prac remontowych może być naprawdę bardzo różny. Im jest większy, tym większe koszty, ale również bardziej widoczny efekt. Na co można się zdecydować?
remont mieszkania
Napisał: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Od remontów do wygodnego mieszkania- kompletowanie potrzebnych elementów wyposażenia oraz akcesoriów podczas urządzania mieszkania

Urządzenie domu to często długi proces po zakończeniu remontu. Wiele akcesoriów bądź meble- to rzeczy, które trzeba zakupić, by nasze mieszkanie było kompletne i aby można było w nim mieszkać.
małe mieszkanie
Napisał: Jeremy Levine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Meble orientalne - na ile urozmaicą nasze wnętrze? Jak będą wyglądać w małym mieszkaniu?

Aranżacja domu to czynność, jaką uwielbia każda Pani domu. Zakup mebli, firanek, kafli, a nade wszystko słowo najważniejsze – zakupy! Każdy ma jednakże odmienny gust, dlatego trudno jest wynaleźć rozwiązanie wszechstronne. Planując remont w domu, zawsze trzeba kupić również umeblowanie. Po prawdzie nie bywa to regułą, lecz dekompozycji domu nie robi się zbyt często, w związku z tym powinno się wziąć pod uwagę większą inwestycję. Czasami wymiana szafy, czy łóżka nie obliguje lokatora do remontu.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.