Remont
Pokój dziecka, kolekcja mebli Filo
Napisał: Pinio
Na podstawie danych z: Pinio

Zakup akcesoria łazienkowe szczególnej jakości.

W dzisiejszych czasach, sporo ludzi w Polsce niezwykle dużo korzysta z internetu. Pracujemy tam, odrabiamy lekcje, rozmawiamy ze znajomymi a także oglądamy seriale.
podłoga
Napisał: Mitch Altman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Prace remontowe w mieszkaniu, czyli nie tylko pomalowanie ścian ma znaczenie

Dzisiaj coraz większa liczba osób decyduje się na remontowanie mieszkań. Każdy z nas pragnie zamieszkać w mieszkaniu urządzonym w stylu nowoczesnym, z czystymi ścianami oraz idealną podłogą. Zakres prac remontowych może być naprawdę bardzo różny. Im jest większy, tym większe koszty, ale również bardziej widoczny efekt. Na co można się zdecydować?
remont mieszkania
Napisał: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Od remontów do wygodnego mieszkania- kompletowanie potrzebnych elementów wyposażenia oraz akcesoriów podczas urządzania mieszkania

Urządzenie domu to często długi proces po zakończeniu remontu. Wiele akcesoriów bądź meble- to rzeczy, które trzeba zakupić, by nasze mieszkanie było kompletne i aby można było w nim mieszkać.
małe mieszkanie
Napisał: Jeremy Levine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Meble orientalne - na ile urozmaicą nasze wnętrze? Jak będą wyglądać w małym mieszkaniu?

Aranżacja domu to czynność, jaką uwielbia każda Pani domu. Zakup mebli, firanek, kafli, a nade wszystko słowo najważniejsze – zakupy! Każdy ma jednakże odmienny gust, dlatego trudno jest wynaleźć rozwiązanie wszechstronne. Planując remont w domu, zawsze trzeba kupić również umeblowanie. Po prawdzie nie bywa to regułą, lecz dekompozycji domu nie robi się zbyt często, w związku z tym powinno się wziąć pod uwagę większą inwestycję. Czasami wymiana szafy, czy łóżka nie obliguje lokatora do remontu.
kuchnia
Napisał: Karen Highland
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Maty dekoracyjne z całą pewnością są niesamowicie ładne!

Fajnie, że na szczęście Polacy nie są jakimiś brudasami, a więc starają się, aby w każdym przypadku zamieszkiwane przez nich mieszkanie było gustowne. I nawet jeżeli mamy ogólnie dużo mniej pieniędzy, aniżeli Niemcy, Hiszpanie czy Brytyjczycy, to jednakowoż nadrabiamy świetnym gustem, wielce nieprzeciętnym. Szczególnie owe zalety tyczą się młodych Polaków, choć reszta także wcale nie jest aż taka kiepska. Zatem na szybko podsumowując akapit - Polacy są narodem, który umie zadbać o swoje!
halogen
Napisał: Mike Mozart
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co zrobić, by jasność słońca wnieść do swojego domu? Wystarczy zainstalować niepospolite oświetlenie

Remont i aranżacja domu to droga, która nie jest wyścielona różami. Należy wszystko dokładnie zaplanować, by nie popaść w bezradność, kiedy kolejny raz zapomnimy o tak ważnym dla naszego konceptu elemencie i będziemy zmuszeni przejechać przez ogrom miasta, aby zjawić się w markecie, który właśnie odwiedziliśmy. Jedyną myślą, która daje szansę nam wytrwać do kresu remontu jest myśl o jego rezultacie. Przypuszczalnie nie rzadko przemianom poddaje się salon.
fotografie
Napisał: Bydgoskie Meble
Na podstawie danych z: Bydgoskie Meble

Mebelki dla kilkulatka w kwestii szkoły

W życiu każdego rodzica oraz pociechy nadchodzi moment, w którym należy przeprowadzić remont i przekonać się do ważnych zmian. Mowa tu przede wszystkim o zmianie przedmiotów niezbędnych w każdym kąciku dziecięcym.
mata wejściowa
Napisał: Robin Zebrowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wypoczynek w łazience

Dobre momenty możemy spędzić w każdym pomieszczeniu, jednakże my sugerujemy relaks w łazience. Delikatne światło jak też miły zapach pomogą zapomnieć o frasunkach dzisiejszego dnia oraz nabrać energii na dzień jutrzejszy.
kabiny prysznicowe sanplast
Napisał: Armacell
Na podstawie danych z: Armacell

Jeżeli zamierzasz zrobić renowację łazienki, może namyślasz się nad wyborem: wanna czy kabina prysznicowa?

Jeśli planujesz remont łazienki, być może zastanawiasz się nad dokonaniem wyboru: wanienka czy kabina prysznicowa? W przypadku mniejszych pomieszczeń lepiej sprawdzają się oczywiście kabiny prysznicowe, dlatego że są wyraźnie mniejsze.


salon
Napisał: Aleksey Gnilenkov
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wnętrza w barwach tęczy

Jeżeli zastanawiamy się nad tym, z jakiego powodu w naszym domu wciąż jest ponuro, w związku z czym nie do końca dobrze się w nim czujemy, to być może czas zacząć wprowadzić w nim jakieś zmiany. Z pewnością mieszkając w jednym miejscu przez dłuższy czas przyzwyczailiśmy się do naszych wnętrz. To samo rozstawienie mebli, te same kolory ścian… Jeżeli naprawdę zależy nam na tym, by odmienić wizerunek domowych wnętrz, to musimy mieć pomysł, jak to zrobić. Samo nasze narzekanie niewiele da. Okazuje się jednak, że niewielkim kosztem można rzeczywiście efektownie odmienić przestrzeń, w jakiej codziennie rano się budzimy, w jakiej spożywamy posiłki, celebrujemy wspólne chwile, w jakiej po prostu żyjemy. Tą metodą na polepszenie wyglądu pomieszczeń jest pomalowanie ścian. Nowa kolorystyka ścian to sposób na to, żeby ożywić każdą przestrzeń. Nie czekajmy zatem, chwyćmy pędzel w dłoń i do dzieła!
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.