Żyrandol
świece

Wyszukane lampy oraz popularne żyrandole do domu oraz mieszkania

Lampy to ważny element wszelkiego wyposażenia wnętrz, są one niezbędne do oświetlenia domu albo mieszkania, jednocześnie pełnią funkcję dekoracyjną. W sklepach z oświetleniem odnajdziemy aktualnie dużo atrakcyjnych modeli lamp i żyrandoli, które bez kłopotu dostosujemy do każdego wnętrza.
lampy
Napisał: Ondrej Prostrednik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nieoceniona rola światła w naszym życiu.

Zapewne większość z nas wie o tym, że światło odgrywa wielką rolę w naszym życiu, że po prostu jest nam niezbędne do życia. Poprzez nie odbywają się w naszych tkankach procesy chemiczne, syntetyzują się witaminy, nasz organizm wie, kiedy jest dzień albo noc. Poza tym światło ma wielki wpływ na ludzkie stany emocjonalne: jeżeli słońca jest dużo, mam dobry humor, jesteśmy pełni optymizmu, chęcią do życia. Gdy oświetlenia brakuje, jest odwrotnie. Wpływ oświetlenia był sprawdzany na przykładzie osób, jakie mieszkają w obszarach świata, gdzie występuje zjawisko białych nocy, po których następują długie tygodnie bez słońca.
Przykładowa zabudowa garderoby
Napisał: Komandor

Moc oświetlenia

Kupujemy meble, piękne obrazy, inwestujemy w ciekawe dodatki, a jednak... nadal nie ma tego „czegoś” w naszych przestrzeniach. A wystarczy, że postaramy się o odpowiednie oświetlenie, które jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki odmieni naszą życiową przestrzeń.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.