Żyrandol
Lampy sufitowe
Napisał: Nowodvorski Lighting
Na podstawie danych z: Nowodvorski Lighting

Lampy sufitowe mają szansę mieć różnorakie kształty

Trzeba spojrzeć do marketów z oświetleniem
Gdy urządzamy swój dom, to chcemy, by wszystko przedstawiało się jak najlepiej i żeby okazało się właściwie do siebie dobrane. Dlatego nie można lekceważyć tego, jak ważne okazują się być lampy, które zdecydujemy się zamontować we własnym mieszkaniu, ponieważ one też posiadają spory wpływ na końcowy efekt wizualny.
lampy
Napisał: Ondrej Prostrednik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nieoceniona rola światła w naszym życiu.

Zapewne większość z nas zdaje sobie sprawę, iż oświetlenie odgrywa wielką rolę w naszym życiu, iż po prostu jest nam potrzebne do funkcjonowania. Poprzez nie zachodzą w naszych tkankach procesy chemiczne, odkładają się witaminy, nasze ciało wie, gdy jest dzień albo noc. Ponadto światło ma ogromny wpływ na nasze stany emocjonalne: jeżeli światła jest dużo, mam dobry nastrój, jesteśmy przepełnieni optymizmem, chęcią do życia. Gdy światła brakuje, jest odwrotnie. Wpływ oświetlenia był badany na podstawie osób, które mieszkają w rejonach świata, gdzie występuje zjawisko białych nocy, po których następują długie miesiące bez słońca.
Przykładowa zabudowa garderoby
Napisał: Komandor

Moc oświetlenia

Nabywamy meble, cenne obrazy, z podróży przywozimy ciekawe dodatki, a mimo to... cały czas nie ma tego „czegoś” w naszych wnętrzach. A wystarczy, że zatroszczymy się o dobrane oświetlenie, które w błyskawiczny sposób odmieni nasz dom.
Lampki led
Napisał: Michael Dorausch
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Technologia ledowe w naszych wnętrzach

Wracasz w kiepskim nastroju do domu? Z miłą chęcią chwyciłbyś za koc po czym przespał nadchodzące miesiące? Jest na to sposób. Z zimowej depresji wyciągnie nas dobre oświetlenie! Kiedy dni są krótkie i pochmurne, żyrandole, kinkiety i lampy są namiastką światła słonecznego.
świece

Wyszukane lampy oraz popularne żyrandole do domu oraz mieszkania

Lampy to istotny fragment każdego wyposażenia wnętrz, są one niezbędne do oświetlenia domu albo mieszkania, jednocześnie pełnią funkcję dekoracyjną. W sklepach z oświetleniem znajdziemy aktualnie dużo atrakcyjnych modeli lamp i żyrandoli, jakie bez kłopotu dostosujemy do każdego wnętrza.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.